Depilacja,golenie...

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 10:01

Post przez Jennifff » sobota, 9 sty 2016, 09:59

Swego czasu na silownie,w której cwiczylem,przychodzilo dwóch kolesi-amatorow,wyrozniali sie oni ....wydepilowanymi torsami (chociaz budowę mieli również nienaganna). Stad moje pytanie co myslicie o goleniu wlosow pod pachami,na ramionach,na klacie (ale pytanie :lol: )?Czy moze sami to praktykujecie?
słyszałem kiedys,ze płci przeciwnej podobają sie owłosione klaty...
zauważyłem rowniez,ze niektórzy bywalcy siłowni są rownie czestymy gośćmi w salonach piękności (kosmetycznych),solariach itp. oczywiście dbanie o wyglad jest szalenie ważne ale nie sadzicie,ze coraz wyraźniejszy jest syndrom zniewieściałego facetaż
Mama nadzieje,ze nasze malutkie i słodkie forumowiczki tez sie wypowiedza! :D
PS.Ja jestem gładki

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 03:12

Post przez F1nlay » sobota, 9 sty 2016, 10:44

Coraz częściej mozna spotkać faceta nieowlosionego, znam kilka takich osób i nie uważam tego za coś negatywnego. Szczerze powiem, ze sam czasami ogole sobie rece, klatke, bo nie lubie owlosienia, choć nie mam jakoś wielkiego, wole gładkie ciało i wydaje mi sie, ze teraz taka moda, ze kobiety to lubia. Do kosmetyczki nie chodze bo nie musze, ale solarium często odwiedzam, jak wielu kumpli z silowni. Opalenizna podkresla mięśnie Dbam o wyglad bo lubie sie podobac, ale nie jestem jakimś narcyzem.

Nie widze nic w tym zlego jak facet robi to co kobieta, wkoncu chce dorównać płci pięknej :D :D :D

Pozdrawiam :D

 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 07:26

Post przez Hockadayy » sobota, 9 sty 2016, 10:49

Ja osobiście gole sie pod pachami, ale to z powodów czysto higienicznych (mam bujne owłosienie w tym miejscu)...

 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 11:25

Post przez szybkizwojtek_BJH » sobota, 9 sty 2016, 10:54

Solara- wiadomo o co chodzi
Sam sie nie gole choć zastanawiałem sie zeby klatę ogolić narazie tego nie zrobie :D
według mnie jak ktoś chce to moze sobie ogolić pachy klatę plecy-lol:D no i głowę
Kosmetyczka- nieee
Ale rece?? :motylanoga: F1nlay przestań :D

 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 03:12

Post przez F1nlay » sobota, 9 sty 2016, 11:23

zapomniałem dodac, ze pod pachami tez sie gole

szybkizwojtek_BJH - ręce to wiesz....czasami..jak mi coś odbije :D

P.S. Jestem normalny :D

 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 13:31

Post przez bestaeras1991 » sobota, 9 sty 2016, 11:30

mi nawet nie chce sie na twarzy golic, a co tu mówić o reszcie ciala;

 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 23:31

Post przez Selene_Neyz59 » sobota, 9 sty 2016, 11:39

bestaeras1991mi nawet nie chce sie na twarzy golic, a co tu mówić o reszcie ciala;

dobre...tez tak mam ostatnio ogoliłem sie na B.N. mialem taka brode jak milkolaj :D...co do reszty to owszem ale z pora letnia, czyli juz kolo kwietnia a w wakacje obowiazkowo.

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 15:59

Post przez TenobPol » sobota, 9 sty 2016, 11:41

U mnie to wyglada tak: :D
I : Na solarkę juz nie chodze niedługo znowu zacznę
II : Gole sie pod pachami 1. nie pocę sie, 2. Nie podobają mi sie wlosy pod pachami
III : Do kosmetyczki chodze :D oczywiście nie chodzi tu o paznokcie itp. :lol: Dbam o czystość twarzy Z 2 lata temu mialem problem z tradzikiem, ale juz od jakiegoś roku jest wszystko ok i chodze teraz juz sam dla siebie.

A jak z Naszymi kobietkami ?

PoZdRaWiAm :**

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 20:17

Post przez xXxMiecioxXx » sobota, 9 sty 2016, 11:43

a u mnie tak
na solarkę nie chodze i nigdy nie bede
do kosmetyczki nie chodze i nigdy NIE bede
a co do golenia to nie wiem narazie mi to nie przeszkadza a jestem dosyc bujnie owłosiony

 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 10:01

Post przez Jennifff » sobota, 9 sty 2016, 11:46

Krzaki pod pachami są obrzydliwe!A jak smierdza gdy sie człek spoci!Ale większość dziewczyn uwaza,ze chłopak przesadza goląc owłosienie pod pachami.

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość