Dieta na mase- pomocy

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 15:09

Post przez Slapoffs1991 » niedziela, 8 lis 2015, 11:21

oliwe z ostatniego przenieść do któregoś wcześniejszego posilku?odnosnie węglowodanów do myslalem, ze moze po bananie dorzucić do dwóch posilkow, bo ryżu czy chleba raczej nie wcisnę wiecej, a jajko do których wrzucic? nie wiem ile jedno wazy- nie mam jeszcze wagi

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 16:25

Post przez SANTIAGO » niedziela, 8 lis 2015, 11:25

z ostatniego posiłku wywal oliwe, na noc szamiesz sam twaróg jajka wrzuć do pierwszego posiłku i zamienił bym kukurydziane na owsiane, wyrzucił bym tez oliwe z 4 margarynę zmienił na oliwe czy jakiś inny zdrowy olej, ogólnie cala dieta do poprawy, ale to juz chyba bardziej rozchodzi sie o kwestie pieniądza jak sie nie mylę /

 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 15:09

Post przez Slapoffs1991 » niedziela, 8 lis 2015, 11:31

nie rozchodzi sie o kwestie pieniadza, po prostu taka dieta mi bardzo odpowiada, ale ma mało kalorii.
Nie chciałbym zmieniać całej diety, ale raczej ja zmodyfikowac.
Platki owsiane mi nie podchodza- ogólnie rano mam slaby apetyt a juz te wiory probowalem jesc... Jajka do pierwszego posiłku no problem, margaryna jest w moim przypadku wygodna, bo posmaruje sobie chleb do szkoly i wsio, a nie wiem jak oliwe w szkole jesc... nie wiem ile jajko wazy dlatego nie potrafię obliczyć ile czego zawiera...

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 04:11

Post przez M1calengel0 » niedziela, 8 lis 2015, 11:36

Mi tez owsianka nie przechodzi przez gardło gladko, jak masz prblem z owsianka to wal do tego ze 1-2 banany odrazu inny smak, oliwe wywal do pierwszych posilkow np do sniadania,Loki margaryna to są "zdrowe" tluszcze wyjaśnię jak one powstaja, jest to normalny tluszcz rosnily który zostaje poddany uwodornieniu czyli doczepenia jednego wodoru do całej cząsteczki w skutek czego przechodzi w stan staly do tego są dozucane jakieś uleszacze E coś tam, witaminy, walory smakowe2 jajka możesz dac rano albo zwiększ liczbę mleka, do posiłku drugiego tez możesz dac z jajeczko, co do wegli to jak masz ich brak to wal banany tak jak napisalesSa mleka 0% (widzialem takie w diecie kiedys) ale sam go nie widziałem gdybys dostał takie to możesz tego gainera po treningu rozpuszczać w nim wtedy bedzie wiecej wegli i bialka znów

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 16:25

Post przez SANTIAGO » niedziela, 8 lis 2015, 11:40

hmmm jeszcze sie nie spotkałem z margaryna w diecie tez mialem problem z platkami owsianymy, ale od jakiegoś czasu robie sobie omleta na sniadanie z palatkwo owsianych, rodzynek bialka jaj i 2 zoltka.
Jedyny minus ze dusc długo sie to je o po czasie sie brzydzi ;p to wez wywal wogole pierwszy posiłek i zastąp go jajecznica do tego chlebek razowy i masz sniadanie.
Do drugiego posiłku dorzuć jakieś bialko i bedzie git 3 moze byc, choć zamienił bym na normalny cycek z kury zamiast szynki.
jeśli nie masz tendencji do łapania fetu to zostawli bym bialy i wyrzucił oliwe.
Gainera walinj zaraz po treningu jak odłożysz sztange.
Po 45 min powtórzył bym posiłek 4, no i na noc sam twaróg

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 04:11

Post przez M1calengel0 » niedziela, 8 lis 2015, 12:07

loki sprobuj omleta z żółtym serem paluszki lizac ja bardzo lubie

 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 15:09

Post przez Slapoffs1991 » niedziela, 8 lis 2015, 12:15

ufff policzylem.
dodałem 2 jajka, 2 banany, wiecej mleka na sniadanie, wiecej chleba, mleko 0% (nie ma problemu z kupieniem) zamiast wody i wyszlo mi:B 177gT 46gW 450gKcal 2825czyli w przeliczeniu na 78kg B- 2,3gT- 0,6gW- 5,8juz nie wiem co dokladac, chyba sprobuje tak jak jest... moze coś z tego bedzie...wlasciwie żaden ze mnie kulturysta, wiec moze to wystarczy...

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 04:11

Post przez M1calengel0 » niedziela, 8 lis 2015, 12:32

mało tluszczy daj jeszcze troche oliwy i bedzi git

 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 15:09

Post przez Slapoffs1991 » niedziela, 8 lis 2015, 12:43

jestem po pierwszym dniu diety- było troche ciezko bo nie byłem przyzwyczajony do regularnych posilkow, przeważnie sniadanie jadlem o 12 a później długo długo nic i obiad o 17 także nie odżywiałem sie zbyt zdrowo Dzieki wielkie za pomoc.
Za jakiś czas dam znac jakie efekty...

Poprzednia strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości