Do kosciola frayerzy!!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 00:10

Post przez RobbinsT » piątek, 5 sie 2016, 17:41

heh nawet mnie nie zdziwiło to ze ksieza na dziwki jeżdżą ... lepiej to niz by dzieci molestowali a tacy tez są kolezanka raz opowiadała ze przyszla w takim troche dekoldem niskim to jakoś tak od slowa do slowa i mówił ze mozna przeziębić je jak tak na wieszchu ebda a jak by byly przeziebione to on by olejkiem nasmarował specjalnym zeby je rozgzrac i przeziebienia nie było : ja to mowie wierze w Boga w ksiezy nie :D

 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 21:33

Post przez bydle_ » piątek, 5 sie 2016, 17:48

to u nas mówił ze przyszło do niego małżeństwo i sie spytało czy robienie loda to grzech a go zatkało ;
albo ostrzegał zeby nie kupować prezerwatyw z leader price'a bo są dziurawe ; ja co roku mialem innego księdza i co raz to lepszego chociaż z 1 kl był the best

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 13:31

Post przez vampbwoos-Poo » piątek, 5 sie 2016, 17:48

Prawda, ze ksieza czasami lubia sobie pociągnąć winko mszalne :D :lol:

 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 20:06

Post przez GEDIFUFOUN » piątek, 5 sie 2016, 17:53

U mnie za czasów jak mialem lekcje z księdzem chuliganem to jakiś gosc do niego zadzwonił , chodziło chyba o flagę jakiejś drużyny chyba arki gdynia (nie pamiętam dokladnie) czyli to gdzie ja powiesza (ta flaga to zajeb.ana byla) i jak sie nasz ksiądz zdenerwował jak kląć na niego zaczął to cala klasa wielkie oczy, co siedzieje zeby ksiądz kur.wa mówił co drugi wyraz?? Jak skończył rozmowę to powiedział ze go gosc wkur.wil na maxa.

wogole to z klechami to u mnie w miescie są jaja

jeszcze inny -proboszcz- to mi kumple ministranci mówili ze w zachrystii ich palcami bije (prostym palcem -tak kluje po brzuchu i klacie) to jeden mynystrant sie raz wkur.wil i powiedzal ze jak jeszcze raz go dotknie to założy mu sprawę w sadzie o molestowanie... i juz sie odczepił

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 11:22

Post przez BroadnaxSmer » piątek, 5 sie 2016, 17:56

ja to mowie wierze w Boga w ksiezy nie  

i nie chodze do kościoła i leje na to z gory na dol....... hm.......
dziwne podejscie większości ludzi!

1.kazania słuchać nie musisz
2. na tace dawać tez nie musisz
3. mówisz ze wierzysz w Boga a łamiesz jego przykazania

chyba ze jesteś DEISTA, jak sie przyznasz do tego, to wszystkie winy z Twego konta zmazane beda

jak to jest RobbinsT??

 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 20:17

Post przez xXxMiecioxXx » piątek, 5 sie 2016, 18:45

dlaczego dziwne podejscie ?
i co ma bóg do przykazań ?

Polecam: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=44132249

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 11:22

Post przez BroadnaxSmer » piątek, 5 sie 2016, 20:54

dziwne? na tej samej zasadzie mogę powiedzieć ze wierze w Allaha albo w Budde.

xXxMiecioxXx.... nie załamuj mnie... nie znasz dziesięciu przykazań BOSKICH? danych od BOGA?

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 00:30

Post przez HILLTOP » sobota, 6 sie 2016, 07:40

A muj ksiądz z gimnazjum to macał panny i jedzil na dziwki w nocy kupił sobie nowe auto vana i zapakuje dużo a i jeszcze klną na lekcjach i dymił do kumpli jeden mu chciał wyrąbać w ryja ale batman zrobił blok i mu wyrąbał w lab :D

 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 16:26

Post przez IHuddI » sobota, 6 sie 2016, 07:42

A ja do kościoła chodze
księdza mam takiego ziooma ze z nim na ty jestem i w dodatku na dyski wozi moich kumpli wiec nic do duchownych nie mam :D

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 00:10

Post przez RobbinsT » sobota, 6 sie 2016, 09:03

moze i lamie niektóre przykazania ale nie da sie ich nie łamać nie zabijam, nie kradne, nie gwałcę to są 3 moje główne zasady i ich sie trzymam a gzrechy typu zeby nie przeklinać albo umiarkowanie w jedzeniu i piciu to dla mnie są śmieszne tych 3 wyzej wymienionych gzrechow nie boje sie z punktu morlanego tylko wiem ze potem tam na gorze przez to bedzie zle czyli wierze w Boga i sie Go boje tak ja mysle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości