dosc trudny temat jak mysle

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 23:12

Post przez Jamisonnn » środa, 14 gru 2016, 10:59

1 - jak skutecznie ćwiczyć na siłowni aby zwiększyć masę oraz zgubić brzuszek i zbędny tłuszczyk na ciele np.
plecy oraz twarz?Albo sie redukujesz, albo robisz masę musisz coś wybrac.2- i tu jest problem.
Mam spiczaste, wystające kolana, po ojcu poszedlem.
Nogi ćwiczę od 3 miesiecy, a byly chude ze o boze! Juz widze efekty tylko ze mięśnie "nie dochodza" do kolana.
Tak jakby mięśnie ud kończą sie na 5 cm od kolana.
Czy mozna wyćwiczyć mięśnie ud tuz nad kolanem?? Z nogami to wogole bedzie ciezko bo juz teraz budowa zaczynam odbiegać on "normalnosci" Czyli "gora" zaczyna wyglądać całkiem ok, a nogi zaniedbane.
Poza tym jestem jak na faceta troche waski w biodrach wiec nie mogę szaleć z nogami bo potem nie dopasuje spodni w pasie.
Co o tym sadzicie.2- łydki - spinanie ze sztanga 5 serii do "bolu"3 - uda - wyciskanie na maszynie 5 serii po 1 powt.BRakuje Ci masy, dlatego nogi "nie dochodza" do kolana.
Powod?? oczywiście zły plan... 4 - biceps.
ćwiczę raz w tyg.
modlitewnik, gryf lamany na stojaco, hantle  na stojaco, podnoszenie drazka na maszynie.
I tu jest klops, sila rosnie, podnosze coraz wiecej a nie chce wogole rosnac.
Jak mialem 34 cm tak dalej mam.
Sam nie wiem co tu zrobicRamie to nie tylko biceps.
Dodaj 1 cwiczenia (3 serie)  na triceps.
Wnioskuje po twoich wypowiedziach ze:- masz zla dietę dlatego ramie, nogi nie "rosna" i pozostala czesc ciala- klatka piersiowa - przebieg mięśnia "pectolaris major" u człowieka jest zwykle taki sam (chyba ze miales operacje chirurgiczna, choroba dziedziczna, lub masz wadę postawy np.
skolioze) wiec wydaje mi sie ,ze twoje "cycki" to tluszcz, a nie miesien - "Cos jakby ektomorfik tylko ze mam tendencje do tycia" hm...ektomorfik nie ma tendencji do tycia.Oczywiscie są to moje przypuszczenia, dlatego czekamy na foty.

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 13:53

Post przez wuigebuex_Zz » środa, 14 gru 2016, 13:37

no i to rozumiem.
Juz jestem mądrzejszy i na pewno bede sie stosował do waszych polecenWchodze na dzial dieta i bede dzialal.Co do zdjec, beda na pewnoDzieki wielkie

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości