Dziennik Treningów Online vs Papierowy

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 4 cze 2011, 00:00

Post przez Growlithe » poniedziałek, 16 sty 2012, 21:18

Witam,
Jakim zdaniem warto prowadzić dziennik treningowy + dietki + ile się ogólnie na siłce siedziało i co się robiło .
Lepiej prowadzić tutaj na forum czy we własnym zeszycie ?

A może i to i to??


Pozdrawiam

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » wtorek, 17 sty 2012, 10:25

Zapiski z treningów to świetna sprawa - jestem ZA aby prowadzić.
Można zapisywać zarówno w zeszycie (podczas przerw pomiędzy seriami) jak i na forum (przepisywać z zeszytu) - będzie dużo łatwiej, bo czasami możemy nie pamiętać obciążenia w danym ćwiczeniu.
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » środa, 18 sty 2012, 20:16

Dziennik treningowy to podstawa sukcesu.

Prowadź w zeszycie przede wszystkim.
Potem możesz przepisywać na forum,na 4gym rzecz jasna ;)

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 paź 2011, 00:00

Post przez Mateusz51 » sobota, 21 sty 2012, 10:23

Ja od stycznia zacząłem także prowadzić zapiski w zeszycie i jest dużo lepiej, ciężko czasami zapamiętać wszystkie ciężary, a tak to masz czarno na białym;p Też może zacznę prowadzić dziennik na forum :)

 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 4 cze 2011, 00:00

Post przez Growlithe » sobota, 28 sty 2012, 20:48

A tak oprocz tego forumowego to co w zeszycie zapisywac ? Co jadlem i kiedy , kiedy np. robilem trening aeroby + ile , jaki trening silowy zrobilem i co caly dzien ogolnie robilem? A pozniej to przepisywac na forum ? Najlepiej to w formie tabelki w zeszycie robic?

 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 26 paź 2011, 00:00

Post przez Mateusz51 » czwartek, 2 lut 2012, 10:00

Ja zapisuje ciężar w danym ćwiczeniu, i pod rozpiską z treningu piszę relacje z treningu. O posiłkach też można pisać, lecz ja z tego nie skorzystałem, ale jak masz zamiar prowadzić dziennik treningowy na forum to rozpiska z diety też się przyda, może jakiś dobry przepis podpatrzę ;d

 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2011, 01:00

Post przez Pronutrition » czwartek, 16 lut 2012, 12:15

Ja prowadze swój własny zeszyt,pisze w nim ręcznie,ponieważ wg mnie ma to największa wartość rozpisuje dokładnie dietę oraz ilość spożytych kalorii. Nie liczę czasu spędzanego na siłowni,ale mniej więcej wynosi on około godziny. Takie zapiski to świetna sprawa.


Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości