EURO!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 01:54

Post przez norbi__ » sobota, 21 maja 2016, 13:18

Fiesta!nie wiedze jescze tematu wiec zakładam /

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 21:10

Post przez ColePol » sobota, 21 maja 2016, 13:28

No super super ! //:-D :-D /

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 18:06

Post przez xXxSzuxXx » sobota, 21 maja 2016, 13:46

Wszystko super.Ale jak na slasku nie bedzie stadionu tzn.
nie zmodernizują slaskiego, albo nie zbudują nowego stadionu, to hanysy i gorole z zaglebia sie pofatygują chyba do Warszawy zrobić porzadek.
Bo co jak co, ale w najwiekszym skupisku ludzi w Polsce (Siliesia ma miec 2,2 mln mieszkancow) i jednym z najwiekszych w europie nie odbył sie mecz mistrzostw europy to skandal... i tyle.

 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 02:54

Post przez szymexKee » sobota, 21 maja 2016, 13:55

Ja to nie wiem o co chodzi /

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 19:54

Post przez Janna-Casti » sobota, 21 maja 2016, 13:57

szkoda ze polska dostala organizacje bo na 70% beda to mistrzostwa nieudane,ale z drugiej strony moze coś w końcu ruszy w footbolu i nie tylko bo przeciez musza tyle kasy w te miasta włożyć ze glowa boli a efekty jakieś tam pozostanaA wiecie co mi sie teraz przypomnialo-taki wywiad z Lepperem jak go dziennikarz spytal(chyba z rok temu)co sadzi o euro 2012 w polsce a on odpowiedział ze jego partia jest przeciwna zastąpieniu złotówek na euro..... //laugh.gif :lol: laugh.gif /

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 18:06

Post przez xXxSzuxXx » sobota, 21 maja 2016, 13:57

A niby dlaczego miały by być nieudane ? To jest szansa dla Polski i Ukrainy, na promocję, kasę, rozbudowę infrastruktury, może nasze obecne rządy pozostawiają dużo do życzenia, ale zorganizowanie tych mistrzostw na najwyższym poziomie to jedno z podstawowych zadań które obojętnie jaka partia by nie rządziło powinno zostać zrealizowane.
Nie wiem skąd się bierze takie podejście do nas samych... czytam u kumpla, który wyjechał do GB opis na gg: "Jebac Euro i jebać polska Co Za Kurwy hehe Smiychu Warte //:-( :-( //:-( :-( /" i jest mi smutno.
Smutno, bo każdy oczekuje nie wiadomo czego od kraju, ale gdy przychodzi szansa taka jak Euro to tylu ludzi już widzi porażkę. A jest to szansa duża nie tylko na imprezę, ale i na duży rynek pracy, na którym szczególnie powinno zależeć nam młodym.
również sama gospodarka powinna dostać kopa.Zobaczcie jak Chiny walczą o swoj Pekin... Każdy chce się wypromować w takiej imprezie i wierzę, że my też tak zrobimy.Bo co jak co, ale Polak potrafi //:-D :-D /A tak na marginesie, bobek, jak obliczyłeś te 70% ?

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 03:40

Post przez Cowart_Mo » sobota, 21 maja 2016, 13:58

Mamy Euro i powinniśmy być dumni -> obawiać mogą sie Ukraińcy niewypału bo oni np.
muszą wprowadzić elektryfikacje kolei (to ukazuje ile są za nami) my sprostamy temu wyzwaniu a dzięki kibicom to beda najlepsze Euro w histori.
Jak myslicie za co dostaiśmy to Euro??? za stadiony których niemaż za infrastrukturę której także nie widać? czy za aferę korupcyjną?? dostaliśmy dzieki postawie naszych kibiców na MS w niemczech na każdym meczu siatkówki czy na skokach narciarskich.
Piłka nozna jest dla kibiców i my mami ich najlepszych.SS tu nawet nichodzi o silesie jako miasto (bo ta jest tylko w planach) ale o całe NAJLICZNIEJSZE w polsce wojewodztwo.
I co jak co ale my nie odstajemy od reszty (DTS, S.
Sląski, hotele, połączenia lotnicze autobusowe i kolejowe)Cieszmy sie i wierzmy że wszystko pójdzie z planem (a komisje wykonawcze uefa ot zadbają a beda to niezapomniane ME i potężny kop dla polskiej gospodarki

 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 19:54

Post przez Janna-Casti » sobota, 21 maja 2016, 13:59

napisałem 70% bo zawsze jakas szansa jest ze moze byc dobra impreza ale mniej zatym przemawia.......a z tym ze rynek pracy sie ruszy i cala gospodarka to to ja wiem,ale gdyby patrzeć na sama impreze prawdopodobnie bedzie lipa,choc dla polski to jest szansa.............

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 18:06

Post przez xXxSzuxXx » sobota, 21 maja 2016, 14:11

A wszyscy Ślązacy niech glosuja: http://www.euro2012naslaskim.pl

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 03:40

Post przez Cowart_Mo » sobota, 21 maja 2016, 14:12

Bobek 39 czy jaki kolwiek mecz siatkówki to byla lipaż?? czy mecz np z armenia w kielcach to byla lipaż? nie rozumiem na jakiej podstawie opierasz swoje twierdzenie dotyczące imprezy? Ja mogę zagwarantować ze i oprawy przy okazji meczów Polski beda obecne (co w europie i na swiecie jest na takich imprezach nie spotykane)SS wystarczy ze w grudniu na zgromadzeniu uefa zapadnie decyzja o zwiekszeniu do 24 liczby uczestników i krk i Chorzów maja impreze w kieszenie...ale zagłosować mozna

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość