Genetyka a ostry trening

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 03:16

Post przez ziomoslaww » niedziela, 18 wrz 2016, 11:04

czyli jak ktoś ćwiczy np. dwa lata i nie ma wiekszych osiągnięć to ma zjebana genetykę i moze sobie odpuscici tak?? bo nawet ciężkim treningiem nic nie osiagnie??

to ma sie wziąć za porzadna dietę i odpowiednio dopasowany trening oraz dawać z siebie wszystko
chyba, ze jest cipa ...

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 17:16

Post przez WSherman » niedziela, 18 wrz 2016, 11:19

oooo Etyl widze pierwsze przekleństwo

jak gosc nie ma dobrych genow, a jest charakterny to tez do czegoś dojdzie

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 03:16

Post przez ziomoslaww » niedziela, 18 wrz 2016, 11:44

oooo Etyl widze pierwsze przekleństwo
jak gosc nie ma dobrych genow, a jest charakterny to tez do czegoś dojdzie

ale w dobrej intencji ... na siłowni tez tak kumpli wyzywam, jeżeli chcą kończyć trening omijając jakieś serie...

 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 07:21

Post przez Matthias__ » niedziela, 18 wrz 2016, 12:10

mam kolesia który ćwiczy jakieś 7 lat...cwiczyl prawidłowo pierw na sucho potem koksy,chlop ten,wjeba* tyle koksu ze polowa tego forum miala by 1 kilo ale hlop po tych 7 latach i po tych koksach( naserio wielkie ilosci) wyglada tak, jak by nigdy nietknac sztangi poprostu ćwiczy polowe swego rzycią ale jak sie rozbiera to nic absolutnie niewidac.... myslicie ze to genetyka ??? ;p ja mysle ze tak ;

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 17:16

Post przez WSherman » niedziela, 18 wrz 2016, 12:11

nie siedzisz u niego w lodowce i nie wiesz co on je

moze uwaza ze chleb ze smalcem albo chleb z cukrem to najlepsze jedzenie na masę http://img157.echo.cx/img157/5741/74zs.gif

 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 00:38

Post przez Renia-Frid » niedziela, 18 wrz 2016, 12:13

a moze po prostu ten koleś o którym mówi Matthias__ coś jednak robił nie tak? a co z jego silaż
przeciez powinna byc spora po tylu latach.. moze za dużo imprezowal, w geny az nie chce mi sie uwierzyc... to wg mnie niemożliwe

 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 20:21

Post przez xXxLucioxXx » niedziela, 18 wrz 2016, 12:17

to ze ćwiczy dwa lata i nie ma osiągnięć to jeszcze nic nie znaczy ja sam stałem w miejscu przez 1,5 roku a potem napisałem tu (pierwszy post) od tego momentu dowiedziałem sie ze robie dużo rzeczy zle i od tamtego czasy skoczyło mi 3 cm (od stycznia tego roku) dla mnie to był szok poprawiłem dużo i ruszyło
wiec jeśli masz problem to upewnij sie czy to genetyka czy braki w diecie lub bledy w cwiczeniu

 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 07:21

Post przez Matthias__ » niedziela, 18 wrz 2016, 12:22

on nie ćwiczy 2 lata...on ćwiczy 7 lat

WSherman prawdę gadasz on niema zadnej diety! i tak jak mówisz chlebb ze smalcem i jedzenie które jedza stare dziady
niewyobraza sobie zadnnyh diet ani nic...ale samo z siebie, 7 lat to 7 lat a nie misiac i choć bez diety powinno cokolwiek pojsc...no nie???????

często mnie pyta jak ma zgubić brzuch a ja mu ze bez odpowiedniej diety nigdy nic nieosiagnie i mowie mu ze każdy mu to powie,on zawsze piznie szneka i nic niegada,niewyobraza sobie innego jedzienia tak jak my niewyobrazamy sobie takiego jedzenia jak on

yO:; aha ... imało imprezowal,tylko przez pewien okres hyba 3 tyg dawał po nosie....ale 3 tygodnie do 7 lat to coś nietak ;p

i mega ilosci koksu...kazdy byłby wyjeba**

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 17:16

Post przez WSherman » niedziela, 18 wrz 2016, 12:31

a niby z czego to mięso by miało urosnac,
tak dla porownania weźcie sobie kilo piersi z kury (surowe) rozłóżcie sobie w półmisku i popatrzcie jak wyglada kilo czystego mięśnia - a teraz sobie pomyslcie jak trzeba tyrać zeby wyprodukować kilo miesni na sobie

eeehhh

radze każdemu tak zrobić

 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 20:21

Post przez xXxLucioxXx » niedziela, 18 wrz 2016, 13:27

Matthias__ ja odp na post Danego a nie twój
WSherman ma racje wiem to po sobie jak to było i czemu nie roslo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości