golenie wlosow

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 16:32

Post przez Grills74 » poniedziałek, 18 lip 2016, 10:52

siemka mam takie dziwne pytanie... moze niektórym wyda sie ten temat dziwny ale sprobuje...mianowicie chciałem sie spytać jak kulturyści gola sobie klatki piersiowe i inne czesci cialaż słyszałem ze golenie u kosmetyczki (woskowanie) kosztuje około 80zl (samej klaty) i niektórzy mówią ze to sie nie oplaca i gola sobie sami normalnie maszynka ale chyba szybciej wtedy odrastaż jak sadzicie?

 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 15:46

Post przez HETZER » poniedziałek, 18 lip 2016, 10:58

laserowe zabiegi...cenniki w necie w zależności od wielkości i danego miesjca.
Ale golenie - laserowy zabieg zaczyna sie od 1 zl w zwyz, zależny od salonu.
Golenie jest dość krotkotrwale, woskowanie nieco dłuższe jednak również po czasie owłosienie powraca noi jest to dość bolacy zabieg.

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 07:53

Post przez WOMACK » poniedziałek, 18 lip 2016, 10:58

po pierwsze kulturyści gola sie ponieważ biroac bialko szybciej im rosna klaki ,paznokcie ,dlatego tez najczęściej chodza na woskowanie gdyż ,to jets metoda w której wlosy wyrywane są z cebulkami dlatego tez trodniej odbudowują sie nowe ,moze ni tyle co trudniej ale wolniej ,napewno trudniej organizmowi zrobić nowa cebulkę niz dobudować wlos,jesli jesteś mocno owłosiony to to jest dobra rada lae uważam ze lepiej kupić wosk i poprosić jakas kumpele zeby ci to zrobiła taniej,dwa qa jak golisz maszynka to widać zadziorki a to jest nie estetyczne dlatego tez kulturyści chcąc podkreślić swoja sylwetkę unikają maszynek tylko raczej wosk

 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 16:31

Post przez IMayI » poniedziałek, 18 lip 2016, 11:00

tak jak golisz sie maszynka to wlosy szybciej rosna i są twardsze dlatego najlepiej depilować ale nie wiem czy na kalcie to dobry pomysl bo to na poczatku ejst bardzo bolesne ; mozna tez plastrów do depilacji używać , kremów itp

a jezlei hcodzi o laserowe to z tego co wiem jesta bardzo kosztowne i nie jest wcale powiedziane ze po jednym zabiegu nie ebde wlosy odrastac, wiele osób nie ejst zadowolonych z tego rodzaju depilacji, gdyż zabiegi są kosztowne i trzeba je powatarzac aby dały porzadane efekty...

 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 19:05

Post przez stecc » poniedziałek, 18 lip 2016, 11:04

:D jedno z najtrudniejszych pytań na tym forum , jak najlepiej golic pachy :D :D

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 10:46

Post przez SNOW » poniedziałek, 18 lip 2016, 11:04

Co ty gadasz??
Tak na marginesie co forumowicze sobie golaż? :D
Ja tylko brode i wlosy.. na glowie.....
reszta jest dla mnie nienormalna....

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 19:08

Post przez compressor1988 » poniedziałek, 18 lip 2016, 11:06

Ja korzystam z pićnek depilacyjnych.
Psikam pod pache... czekam 1 minut i ścieram gabeczka wszystko... lacznie z rozpuszczonymi wlosami.
Bezbolesne, brak podrażnień i na ok.
3-4 tyg spokoj.

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 02:47

Post przez Qtiti » poniedziałek, 18 lip 2016, 11:07

compressor1988 co to za bajer?

 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 13:50

Post przez xXxaniaaaxXx » poniedziałek, 18 lip 2016, 11:12

Apropo tego golenia wysłał bym zdiecie tylko nie wiem jak.

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 19:08

Post przez compressor1988 » poniedziałek, 18 lip 2016, 11:27

Qtiti... pićnka depilacyjna w sprayu.
Mysle, ze najmniej bolesny sposob depilacji.
Wystarczy owłosione miejsce spsikac, zaczekać 1 minut i dosłownie zetrzeć pićnke wraz z owlosieniem.
Ona rozpuszcza wlosy blokuje ich wzrost

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość