Gwiazdki?!?!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 00:56

Post przez IbilbortI » czwartek, 17 gru 2015, 13:10

Czy ja napisałem ze mi zalezy na gwiazdkach ,tylko sie pytam.Bo wiem ze jak komuś zadam pyatnie i odpowie mi osoba ktora juz ma gwiazdke lub pare to wiem ze nie jest to osoba pierwsza lepsza i ma troche pojecia o tym sporcie.
Mam nadzieje ze wyjasni3em wam o co mi chodzi.

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 06:42

Post przez ESoila » czwartek, 17 gru 2015, 13:12

wiedziałem o co ci chodziło od samego pozcatku wiec nie musisz sie powtarzać ale ok.
Wiadomo osoba majaca wiele gwiazdek zna sie na tym sporcie i udziela sie ! wiec ma jakieś pojecie na ten temat !
Ale ok.IbilbortI mysle ze sprawa wyjasniona

Pozdr...........ESoila

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 00:56

Post przez IbilbortI » czwartek, 17 gru 2015, 13:32

Teraz juz wyjasnona :-)

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:57

Post przez xXxUrbanxXx » czwartek, 17 gru 2015, 13:35

IbilbortI zajrzyj tutaj: http://xXxUrbanxXx.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?p 7595#7595 http://xXxUrbanxXx.dmkhosting.com/forum/viewtopi...php?p 7595#7595

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 06:42

Post przez ESoila » czwartek, 17 gru 2015, 13:40

No ! nie ma jak to dac linka !!
Najlepszy sposob i zarazem prosty ! :-)

 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 08:57

Post przez xXxUrbanxXx » czwartek, 17 gru 2015, 14:30

ESoilaNo ! nie ma jak to dac linka !!
Najlepszy sposob i zarazem prosty ! :-)

Daa linka każdy potrafi, ważne żeby pod tym linkiem kry3o sie coś wartoociowego i istotnego. :lol:

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 02:25

Post przez GenesiL » czwartek, 17 gru 2015, 16:06

wiedziałem o co ci chodziło od samego pozcatku wiec nie musisz sie powtarzać ale ok.
Wiadomo osoba majaca wiele gwiazdek zna sie na tym sporcie i udziela sie ! wiec ma jakieś pojecie na ten temat !
wiadomo osbo ktora ma dużo gwiazdek ma dużo czasu i siezi non stop przd kompem, w tym czasie molgaby sie pomęczyć na silownie;Pzna sie na tym sporcie to mocne slowa, udziel sie to fakt... ludziska na forum tego typu njaczesciej so po lektorze kilku stron o tematyce kulturystycznej moze kilku czasopism i to wszystko... no moze za mocno ocenieam i wzucam wszystkich do jednego wora po prostu chce powiedzieć ze ilość gwiazdek czy postów nie jest odwzorowaniem wiedzy na temat kulturystyki, na forum ammy rozne dzialy nie zwiazne z kulturystyka,,, knajpa po treningu itp. tam naladuje sobie postów i bede mial 4 gwiazdki wejdę na dzial trening i niewiem co do mnie pisza :Dhehehehhehehehe pozdro dla wszystkich którzy znajduja chwile wieczorem zeby wypowiedzieć sie na forum :D

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 00:56

Post przez IbilbortI » czwartek, 17 gru 2015, 19:46

A Ty myslisz ze ile czasu mozna sie męczyć na siłowni osoba ktora chodzi 3 razy w tygodniu to tyle bedzie chodzić ,ma swoj czas przeznaczony i juz.A w wolnym czasie uzupe3nia wiedze i dzieli sie również swoja.
Skoro uwarzasz ze ludzie udzielający sie na tym forum są po kilku stronach gazet o tematyce kulturystycznaj to mówisz również o sobie bo tez sie udzielasz na tym forum, a skoro podajesz coś takiego na swoim przykładzie to sie troche zastanów ,bo sie grobo mylisz.
A co do działu knajpa po treningu itp mylę ze tak dużo bys sie nie rozpisał :trening:

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości