koniec z dieta

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 02:25

Post przez GenesiL » czwartek, 12 maja 2016, 12:32

ogólnie troche mnie to juz meczy dietę nigdy nie trzymałem w 100% bo tak raczej nie da moze jeszcze zatęsknię za tuńczykiem ale narazie bede robił tak jak napisał Szeryf kupie jakiegoś gainerka i zobaczę jak to będziesz szlo jak nie bedzie zadnych efektow to zaczniemy od nowa ale zato jak sie moja mam ucieszyła ze nie musi dla mnie oddzielnie nic robić jedzienia

 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 03:07

Post przez specu1981 » czwartek, 12 maja 2016, 13:38

dobrze rozumiem? :blink: masz 17 lat i mama gotuje specjalnie dla Ciebie? jeśli tak to ja nie mam pytan...jesli dobrze zrozumiałem sytuacje to moze po prostu zmień sport? bo z takim podejscie nie wroze Ci niestety sukcesów w budowie sylwetki..moze sprobuj sil w TS? do jakiegoś przyzwoitego poziomu mozna tam dojsc bez super diety, zakładając ze posiadamy dobrego trenera/sami dysponujemy odpowiednia wiedza i mamy predyspozycje siłowe

 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 13:46

Post przez DoyleAndre » czwartek, 12 maja 2016, 14:48


 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 17:19

Post przez Dalene » czwartek, 12 maja 2016, 15:10

'' ''!np 5 dni w tygodniu dieta a weekend szamiesz co chcesz i jak chcesz dokaldnie //:-D :-D polecam '' ''!Za długo na diecie tez nie mozna bo psychika cierpikurde poprostu to jest pzrejebane //:-( :-( /

 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 18:58

Post przez dadsz0rva » czwartek, 12 maja 2016, 16:01

jechałem na diecie od 3 lat z przerwami tylko na jakieś wyjazdy i wycieczki, ale od miecha juz mi sie odechcialo.
Jestem zmeczony jedzeniem, a z drugiej strony jak teraz malutko jem to sie zrobiłem anemiczny.
Waga stoi w miejscu, tluszcz spada, ale jestem non stop slaby wiec za jakieś 3 tygodnie znowu rusze z dieta.
Fajnie jest od czasu do czasu sobie poglodowac, ale z umiarem.
zresztą juz mi wszyscy mowia, ze jestem za duży i dziewczyny nie lubia karykatur czlowieka... a przynajmniej tak mowia. /

 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 09:50

Post przez Koonce1995 » czwartek, 12 maja 2016, 16:12

Jemu pewnie chodzi, ze nie moze sobie pojeść czegoś dobrego w dużych ilosciach np.
ziemniaczki mmmmmm /. pamiętam jak na wigilie wjebałem miske ziemniakow i nic wiecej nie ruszyłem tak sie przejadłem bo wkoncu jedzenie ryżu tyle czasu moze sie znudzić /

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości