KOSMETYKI

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » sobota, 8 maja 2010, 05:44

Perfumy, wody toaletowe, kremy, mleczka, toniki, żele, pianki; odpowiedni dobór do rodzaju skóry, zastosowanie.
Gdzie, za ile, co polecacie, czego nie radzicie stosować.

 

Post przez asdzxc » czwartek, 12 lip 2012, 11:52

rewelacyjnym kosmetykiem jest żel do higieny intymnej z zawartością olejku z drzewka herbacianego
http://vitamarket.pl/p10709-Tea-Tree-Oi ... 50-ml.html.
Polecam :)

 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2011, 01:00

Post przez Pronutrition » piątek, 13 lip 2012, 12:34

To zależy,ale generalnie większość rzeczy w tym również kosmetyki,zamawiam przez internet. Jest znacznie taniej,a ich sam wybór o wiele większy.

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 00:00

Post przez Orchestric » piątek, 20 lip 2012, 10:06

Choć tylko kiedyś należałem i testowałem to muszę polecić bo warto.
FM Group ma bardzo dobre perfumy... Za 30 czy 50zł masz naprawdę w dobrą jakość porównywalną do Sephory za 200zł...
Choć nie lubię mlmów, to nadal używam ich perfumy nie bez powodu... :)
Jak je kupić? Nie da się bez rejestracji w fm... Na szczęście istnieje wielu sprzedawców na necie np http://www.nokaut.pl/fm-group.html
W razie wątpliwości, że coś chce Wam "opchnąć" daje link do wyszukiwarki... ;)
Pozdrawiam

 

Post przez joana » poniedziałek, 13 sie 2012, 07:25

Ja polecam wszystkim którzy mają problem z włosami stosowanie naturalnych olejków - w zależności od typu włosów, ale najczęściej na początek przygody z olejowaniem wiele osób zaczyna od olejku kokosowego. Popularne są te z Vatiki, np. taki. Wszystkie włosomaniaczki oszalały na ich punkcie. Potem można zacząć przygodę z innymi olejami, to wciąga:)

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 14 sie 2012, 00:00

Post przez studnia » wtorek, 14 sie 2012, 10:15

Ostatnio zakupiony przeze mnie kosmetyk to m2lashes eyelash actovating serum. On ma na celu zwiększenie objętości rzęs. Jeszcze go całego nie zużyłam, ale widzę zmiany. Rzęsy są bardziej odżywione po prostu ładniejsze. Dlatego skoro założyłyście już taki temat i ja się dołączam ze swoją propozycją :) Polecam ten produkt.

 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 24 sie 2012, 00:00

Post przez spidermanka90 » piątek, 24 sie 2012, 20:40

Polecam wam stronę www.nokaut.pl. Można tam znaleźć naprawdę mnóstwo kosmetyków, które są porównywane cenowo, a poza tym jest tam dużo szczerych opinii. Zawsze trafiam na coś dobrego po zapoznianiu się z nimi.

 
Posty: 33
Dołączył(a): środa, 18 lip 2012, 00:00

Post przez Niepakowacz » sobota, 25 sie 2012, 17:19

U mnie w rodzinie ostatnio kobiety używają indyjskich kosmetyków np naturalna henna (siostra), i te z linii himalaya herbals - mama.
No to polecę skoro pytacie.

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 wrz 2012, 00:00

Post przez aleks_andra » środa, 12 wrz 2012, 06:45

Każdy ma swój własny gust jesli chodzi o perfumy, ale dla mnie Gucci II są zniewalające.. Mam jeszcze jeden swój typ - Paul Smith Optimistic
I jedne i drugie w różowych opakowaniach.

 

Post przez m1903 » środa, 12 wrz 2012, 11:05

passions wrote:Perfumy, wody toaletowe, kremy, mleczka, toniki, żele, pianki; odpowiedni dobór do rodzaju skóry, zastosowanie.
Gdzie, za ile, co polecacie, czego nie radzicie stosować.



Osobiście polecam jeden kosmetyk, który działa wspaniale na skórę, włosy, paznokcie i całą resztę: to olejek arganowy. Można zamówić go przez internet albo w sklepach z kosmetykami naturalnymi. Cena może wysoka ale naprawdę warto. Będziesz bardzo zadowolona. Ja już jestem od niego uzależniona.
Pozdrawiam

Następna strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości