Kreatyna

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 10 wrz 2011, 00:00

Post przez yaro » poniedziałek, 19 wrz 2011, 13:42

Właśnie, niektórzy uważają,że można kupić tę samą kreatynę, ten sam skład i o wiele taniej. Ja jakoś nie jestem do tego przekonany, lepiej zapłacić więcej, a mieć lepszą jakość.

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » wtorek, 20 wrz 2011, 11:28

Jeśli mam być szczery to ufam jedynie firmą Niemickim, a szczególnie to Inkospor są pod koncernem farmaceutycznym Nutrichem Deutschland, ich produkty powstają przy technologiach Japońskich-chyba najlepsze na ten czas na rynku.

Jeśli chcesz mieć pewność dobrej jakości kreatyny to inwestuj a Creapure, choć trafiają się wyjątki że kreta bez tego znaczka ma bardzo dobra jak nie lepsza jakość.

Problem przy creapure leży tez w nieuczciwości dystrybutorów którzy dokonują zakupu w Degussa Niemcy po czym otrzymują dokumenty uprawniające ich do nadania znaczka i sprzedaży pod logiem creapure, natomiast kolejna partia monchydratu zostaje kupiona albo to w Chinach bądź inna zazwyczaj gorszej jakości, a w sprzedaży nadal widnieje produkt jakości creapure. Problem też leży w tym ze zakupujący dystrybutor np: firma Olimp nie do końca przestrzega norm jakie im narzucili ludzie z Degussy i transport surowca jest niewłaściwy. Oczywiście za znaczek się płci

W sumie nawet to często laboratoria ta z górnej półki dokonują zakupu w Chinach, z racji ze przy produkcji powstają odpady, a ich utylizacja jest wysoce szkodliwa co wymaga specjalnych oczyszczalnie, zgodnie z przepisami unijnymi, wiec jeśli chciał by taka firma wybudować taką oczyszczalnie wiąże się to z wysokimi kosztami które odbiły by się na cenach produktów. W Azji nie ma takich przepisów wiec nie ma problemu. To tak jak byś chciał kupić buta firmy adidas szytego w Niemczech, wiesz ile by kosztował?

Warto brać dobry monohydrat bo faktycznie może dojść do uszkodzenia nerek, za sprawą tiazydów, czy też produkt uboczny w procesie technologicznym dihydrotriazina(DHT) bądź tez inne jak tiomocznik czy D icyandiamide (DCD) czy tez kreatynina. Warto też zwrócić uwagę na czystość, jeśli mamy w 100g 99,95g kreatyny to te 50mg może tam być właśnie te 50mg zanieczyszczeń jak np;tiazydów

 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 22 wrz 2011, 00:00

Post przez maggym » czwartek, 22 wrz 2011, 07:31

Dzień dobry
Też bym chciał jakąś dobrą kreatynę kupić, bo sam trening już mi nie wystarcza. to co polecacie??

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » czwartek, 22 wrz 2011, 08:39

Przecież raptem pięć postów wyżej podałem jaka polecam wiec nie wiem skąd to pytanie :locurva
Nie zapomni o wit i min

 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 10 wrz 2011, 00:00

Post przez yaro » czwartek, 22 wrz 2011, 15:38

Przeglądałem jeszcze na paru forach tematy związane z kreatyną. Nie rozumiem czemu na jednym z nich prawie wszyscy użytkownicy upierają się przy tańszej kreatynie, ponieważ podobno ma ten sam skład, tylko Inkospor chce więcej zarobić dlatego jest od nich droższa. Niewiedza czy może mają trochę racji? Wątpię w to,a denerwuje mnie ich upór przy tańszej kreatynie, tylko wprowadzają użytkowników w błąd.

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » czwartek, 22 wrz 2011, 17:36

Słuchaj każdy ma własny rozum i kupuje to co uważa za stosowne ja mam swoje zdanie i jakaś tam wiedzę wiec wybieram co jest dla mnie OK, dla większości liczy się cena i ilość kreatyny, masz na przykładzie białka nie ważne co ważne ze ma 80% białka i tanie no i potem kupują "szybko " trawienne białka i ładują po treningu. To temat an rozmowę w cztery oczy , ale niektórzy by się zdziwlili i jakie nasz rodzimy rynek wydaje "śmieci" :D

 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez cam » piątek, 23 wrz 2011, 09:08

Że kreatyna kreatynie jest nierówna wiedziałem już dawno temu. Niestety nie jest to powszechna wiedza. Do tej pory uważałem Capture za najczystszą, jednak dowiedziałem się że Inkospor faktycznie też oferuję wysokiej jakości towar. Droższy, owszem, ale lepszy, bardziej czysty. Niestety technologie oczyszczania są drogie, ktoś musi za to płacić.

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 11 wrz 2011, 00:00

Post przez kacper » piątek, 23 wrz 2011, 16:17

Zamiast od razu w ten temat wejść to ja szukam nie wiadomo gdzie ;) Dobra to już mam namiar gdzie kupić i jaką kreatynę kupić. A jeszcze takie pytanie? Jak najlepiej się opłaca się kupić: sklepy on-line czy stacjonarnych sklepach?

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » piątek, 23 wrz 2011, 18:07

hehe, sugeruj się ceną i gdzie wyjdzie taniej
jakie pytanie :locurva

sklep testosterone.pl posiada kreatynę inkospor, dla forumowiczów rabaty :)
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 20 cze 2013, 00:00

Post przez n4tasha » czwartek, 1 sie 2013, 10:18

Po co ryzykować i przepłacać, wybierz sprawdzone i solidne firmy np FA

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości