Land serwis w wieliczce - opinie

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 

Post przez tylkomasa » piątek, 24 paź 2014, 16:36

Witam ktoś może ma z Was Land Rovera i robił tam samochód? Jakiś czas temu nabyłem swojego pierwszego LR i chciałem pojechać do warsztatu zrobić parę rzeczy przy nim. Jednak nigdy nie byłem w takim warsztacie jak Land Serwis. Szukam opinii na temat tego miejsca. Ktoś coś wie ?

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 23 gru 2012, 01:00

Post przez notdead » niedziela, 26 paź 2014, 08:18

A coś się konkretnego dzieje?

Godni polecenia, naprawy wykonują szybko i fachowo. To co jeszcze rzuciło mi się w oczy to dobry kontakt z klientem - przed usunięciem usterki poprosiłem o kontakt telefoniczny abym wiedział ile to kosztuje. Po naprawie telefon, że auto jest już gotowe do odbioru.

 

Post przez tylkomasa » poniedziałek, 27 paź 2014, 13:41

A mam mały problem z wycieraczką z tyłu oraz światłem przeciwmgielnym.. próbowałem pójść do normalnego mechanika ale odesłał mnie z kwitkiem.. powiedział że nie robi takich rzeczy... Mam nadzieję że w Land Serwis mi pomogą z takimi usterkami.

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 23 gru 2012, 01:00

Post przez notdead » wtorek, 28 paź 2014, 16:48

U mnie w Defender bardzo szybko uporali się z usterką - akurat nie była jakoś mocno skomplikowana (przeguby). Uporali się z tym w ciągu jednego dnia. Rano podstawiłem a kilka godzin później auto było gotowe do odebrania. Niby mogłem to zrobić w każdym warsztacie - ale zależało mi na FV, więc zrobiłem to u nich.


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości