na odchudzanie ...?

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 01:12

na odchudzanie ...?

Post przez MPhillip » wtorek, 22 lis 2016, 13:27

Wiam tak jak w temacie co dobre na odchudzanie będzie ??  l-carnityna do tego hmb i creatyna + białko + Berrator - opinie na temat tego spalacza są wam znane?    mam zamiar coś takiego kupić biegać i oczywiście dietę jakoś jak myślicie da mi coś to? , dobre rozwiązanie ? edit:aha jeszcze mam też  Thermo Speed Extreme  co byście o tym sadzili o tej całej kompilacji

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 06:05

Post przez cbnene__ » wtorek, 22 lis 2016, 14:49

HMB odpuść sobie, Thermo Speed Extreme moze byc jak juz masz, co do l-karnityny są podzielone zdania ale ja osobiście ci polecam,bialko to wedle brakoww diecie o której wspomniałeś ze ja masz no i do tego biegania możesz dozucic rower jak lubisz np 2 razy w tygodniu bieganie(od 2 d 4 minut) i raz rowerek(4 minut prędkość około 2 km)

 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 05:26

Post przez Sherwood_ Magdalena » wtorek, 22 lis 2016, 15:05

MPhillip jak chcesz stracic na wadze to z wlasnego doswiadczenia powiem Ci, ze czeka Cie wiele pracy i nic nie pomoże Ci tak jak odpowiednia dieta dzieki, której najesz sie do syta ale nie będziesz tyl.
Poczatki są trudne ale z biegiem czasu przyzwyczaisz sie i będziesz zauważał efekty o ile wytrwasz.Jesli juz to kup sobie jakieś dobre bialko, ewentualnie do tego bcaa i glutaminę jak juz chcesz coś łykać ; Thermo Speed daje Ci to samo co wypicie dwóch kaw w polaczeniu z efedryna ( Tussipect ) daje jeszcze wieksza energie na treningu ale i bez tego sie obejdzie a jeżeli chodzi o l-karnityne to nie ma zadnego potwierdzonego dzialania naukowego tego suplementu prócz jednego ( pozytywne dzialanie karnityny stwierdzono tylko podczas badan suplementu na otyłych kotach )

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 06:05

Post przez cbnene__ » wtorek, 22 lis 2016, 17:40

Sherwood_ Magdalena karnityna niema potwierdzenia ale wiem ze to dziala z wlasnego doswiadczenia

 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 18:21

Post przez Hilariooo » wtorek, 22 lis 2016, 19:26

żaden proces odchudzania nic nie da bez dobrych aerobów i wysiłku fizycznego.
Spalacze są tylko dodatkiem "pomagajacym" schudnac.
Sklony, brzuszki, bieg w miejscu, rower, bieganie, basen, sauna, cwiczenia na podłodze (brzuszki, rowerek) - na tym sie skup.

 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 03:55

Post przez Vaff » wtorek, 22 lis 2016, 19:54

dokładnie tak jak napisał Gromz, suple to dodatek, na pierwszym miejscu jest trening i dieta, z dopiero później suple, jak spełniasz te co są na pierwszym miejscu mysle, ze dobrym polaczeniem byłoby Dyma Burn Xtreme + Bailko jak masz kasę :-) ...

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 23:42

Post przez RalfUX » wtorek, 22 lis 2016, 19:57

Witam,Kilka slow wstepu.Trenuje juz (po pewnej przerwie) ponad miesiac, cel to zrzucenie wagi, (poszlo juz 6-7 kilo od 1 maja), na siłowni trening obwodowy 3,4 razy w tygodniu, w pozostałe dni rower (30,4 km w zależności od humoru) + jestem na 11 dniu A6W , z diety wyrzuciłem 90% ziemniakow i biale pieczywo, w odstawkę poszedł żółty ser, tlusta wedlina ect.
a pojawiły sie tunczyk, owoce morza, ryz, salatki, ostatni posiłek jem ok 17.
łykam HMB i  jakiś termoszajs Olimpu który moim zdaniem nie dziala.
Przymierzam sie do przejscia na trening dzielony i chce kupić bialko, w zwiazku z tym mam pytania.1.
Jak zażywać bialko w dniu kiedy wybieram rower zamiast siłowni ?2.
Czy jest sens białkowania w treningu obwodowym czy poczekać na rozpoczecie dzielonego ? (troche ociągam sie z dzielonym bo chce byc w lepszej formie jak zaczne)z gory dziekuje za odpowiedzWzrost:176 cmWaga: 88 kg :/Wiek:28 lat

 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 02:53

Post przez Emilia65 » wtorek, 22 lis 2016, 21:32

Ja ćwiczyłem ponad rok i używałem HMB + Protect Whey Protein(Treca)+ BCAA.
Na mnie zrobiło piorunujace wrazenie.
Wystrzegaj sie zbytnio weglowodanow!!!Pamietaj!!

 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 23:42

Post przez RalfUX » wtorek, 22 lis 2016, 21:54

pozwolę sobie odświeżyć watek Wzrost:176 cmWaga: 79 kgWiek:28 lat:D 3 razy w tygodniu trening dzielony , 3 razy steper po 1,5 h + 15 min rower stacjonarny, jeden dzien nie robie nic,Suple:W dni treningu dzielonego bialko- rano- przed treningiem- po treningu- przed snem - 3 razy dziennie glukozamina (artreum)- 3 razy dziennie HMBW dni treningu aerobowego- bialko rano- bialko przed snem- 3 razy dziennie glukozamina- po treningu glutamina- 1 x  dziennie taurynaDodatkowo codziennie pije masę plusza z kofeina i witaminamiDieta bez ekscesów typu omlet z samych bialek ect., mozna powiedzieć ,ze jem normalnie :- pieczywo biale zastąpione ciemnym - ziemniaki zastąpione ryżem - dużo ryb, warzyw - ostatni posiłek godzina 18, ale jem tyle ze głodny nie chodze Jeszcze 4 kilo i coś musze  zmienić w treningu, bo 75 kg chciałbym utrzymać ... Moze mi ktoś coś podpowiedzieć ??Dzieki

 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 27 sie 2015, 05:26

Post przez Sherwood_ Magdalena » wtorek, 22 lis 2016, 23:34

zeby utrzymać wage należy miec zgodny z zapotrzebowaniami bilans kaloryczny


Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość