Najlepszy buzer pompujący (NO2)

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » wtorek, 11 maja 2010, 22:39

Witam,

Jakie suplementy pompujące polecacie?

Opisujcie co na Was dobrze działało, a na czym się zawiedliście :)
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 38
Dołączył(a): niedziela, 18 kwi 2010, 00:00

Post przez rasputin22 » wtorek, 11 maja 2010, 23:24

Moja dotychczasowa stycznosc z buzerami pompujacymi to przygoda z Shock Therapy. Nie bez powodu uzyłem słowa przygoda, gdyz działanie tego suplementu na moj organizm wywoływało wiecej efektow negatywnych(bole brzucha, biegunka) niz pozytywnych, dlatego po tygodniu zrezygnowałem z jego stosowania. Nie mowie, ze jest to zły buzer pompujacy, dla kazdego to sprawa indywidualna, jednakze ja byłem zawiedziony;/

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 12 maja 2010, 08:05

Ja miałem styczność z kilkoma tego typu suplementami.

Podobnie jak na Ciebie działał na mnie White Flood - chodzi o biegunkę i ogromny ból brzucha - jakieś 4 godziny po zażyciu.

Ostatnio skończyłem drugą puszkę Mesomorph'a - jak na buzer dla mnie klasa, treningi na nim to tylko sama przyjemność, przerwy pomiędzy seriami minimalne bo chciało się dalej machać żelastwem non stop :locurva użylenie mega konkretne, czasami po jeden porcji się trząsłem, działa nawet 0,5 porcji.

Jakieś 2 tygodnie temu dostałem 5 próbek nowego NOX PUMP'a z Ultralife - oceniam go podobnie do Mesomorph'a, z opinii znajomych działa tak samo jak stary legendarny NOX (choć ja go nie brałem, więc nie wypowiem się). Jak na tego typu suplement smak jest zabójczy, pije się z przyjemnością (sproszkowane owoce).

Teraz robię około 2 miesięczną przerwę od tego typu suplementów i później wejdę raczej na NOX'a.
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 62
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 00:00

Post przez kicki » środa, 12 maja 2010, 08:26

heh na mojego kumpla podobnie zadziałał horse power -nom top biegunka :D
Na mnie najlepiej jak dotąd oddziaływał shotgun poprostu rewelacja brałem pół miareczki rano i całą przed treningiem na treningu nie wiedziałem co z sobą miałem zrobić ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 12 maja 2010, 08:34

kicki napisał(a):heh na mojego kumpla podobnie zadziałał horse power -nom top biegunka :D
Na mnie najlepiej jak dotąd oddziaływał shotgun poprostu rewelacja brałem pół miareczki rano i całą przed treningiem na treningu nie wiedziałem co z sobą miałem zrobić ;)


a po co tego typu suplementy brałeś rano?
według mnie to marnowanie supla :) główne ich przeznaczenie jest przed treningiem, jak sama nazwa wskazuje 'pre-workout'
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 62
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 00:00

Post przez kicki » środa, 12 maja 2010, 09:07

rano czuje się średnio tak zresztą jak każdy więc po prostu na pobudzenie brałem sobie puł miareczki i od razu czułem sie lepiej ;)

** EDYCJA POSTA **

niby racja ze to jest marnotractwo ale chyba jak doprowadzę wcześniej te składniki to jakaś część dotrwa do treningu

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 12 maja 2010, 09:11

to się nie śpi po 4 godziny :locurva

jak chcesz wstać wypoczęty możesz spróbować ZMA, ja osobiście przed snem biorę 1 kapsułkę chela-min z olimpa - rano wstaje jak nowo narodzony :)

możesz zaopatrzyć się w kofeinę jak masz kłopoty z przebudzeniem się, nie jest droga, a pomaga lepiej niż filiżanka kawy
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 62
Dołączył(a): sobota, 8 maja 2010, 00:00

Post przez kicki » środa, 12 maja 2010, 09:48

aha spox słyszałem właśnie że zma pomaga w wysypianiu się, hah ale racja to bardziej problem z długością snu. Ale cóż zrobić kto w tych czasach ma czas na sen ;)

 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Dorkowy » środa, 12 maja 2010, 10:46

U mnie horse power nie wywołał żadnych negatywnych objawów, wręcz przeciwnie, polecam Storma lub może jakiś Andarox

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 12 maja 2010, 11:17

Panowie ja tutaj mówię o typowych przedtreningówkach, a Wy wyjeżdżacie ze stormem, lub hp :locurva
Trizer - spalacz tłuszczu

Następna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości