Odżywki białkowe - opinie

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 26 maja 2010, 14:03

Witam,

Piszcie tutaj opinie o białkach które spożywaliście / spożywacie. W podobnym wzorze.
Przyda się to wielu osobom w wybraniu odżywek białkowych.

obecnie delektuje się białeczkiem:

XXL Whey Delicious - kokos

Smak Mega pyszny, inny niż wszystkie standardowe, typu czekolada / wanilia / truskawka. Bardzo dużo dają wiórki kokosowe.
40 gram proszku z 200-250ml mleka smakuje podobnie jak mleczko kokosowe :). Jak na razie po 1,5kg nie znudził mi się, został kilogram.
Rozpuszczalność 10/10 wzorowa, kilka machnięć szejkerem, nie ma żadnych grudek, przez które niektórzy mają odruchy zwrotne :locurva

Ocena ogólna 9/10

O kilku innych napiszę później.
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » środa, 26 maja 2010, 17:02

WPC łowickie-kruche ciastka

Smak

Ok-nie nudzi sie tak szybko-nie za slodki,choc w sam raz nie powiem poniewaz posmak pozostaje takiego taniego prochu :locurva
Wiec:7/10

Rozpuszczalnosc

W porzadku-choc kilka machniec nie wystarcza.
6/10

Cena/Jakosc

10/10

Ocena ogolna

8/10


Myo Fusion Gaspari-podwojna czekolada

Smak

Pyszne.B.podobne do kakao-ale ostro zapycha-i dlugo lezy w zoladku

9/10

Rozpuszczalnosc

Bdb 10/10

Cena jakosc

8/10-bialko niestety dosyc drogie

Ocena ogolna

9/10

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » środa, 26 maja 2010, 17:33

Syntrax Matrix 5.0 - czekolada

Smak moje pierwsze białko :), więc smak jak najbardziej OK, z mlekiem coś takiego ala kakao, jednak znudził mi się po kilku tygodniach.

Rozpuszczalność dobra, oceniam pod względem wypitych odżywek białkowych, po wymieszaniu było kilka małych grudek, ale nie przeszkadzało mi to.

Ocena ogólna 7,5/10

XXL Whey Delicious - brzoskwinia

Smak pierwsza porcja poszła z mlekiem (ok 250ml na 40g proszku) smak klasa! jak to mówią jogurt danone, więc kto ma ochotę na jakiś dobry deser, to białeczko doskonale zaspokoi wszelkie zachcianki, brak jakichkolwiek problemów żołądkowych, jak z każdym z białem XXL Nutrition.

Rozpuszczalność jak wszystkie białka ze stajni XXL Nutrition wzorowa, kilka wstrząśnięć szejkerem i rozpuszczone, bez jakichkolwiek grudek itp. można mieszać widelcem w szklance.

Ocena ogólna 9,5/10

Optimum Nutrition Whey Gold Standard - cookies and cream (ciasteczka z kremem)

Smak zwykle białka które piłem były smaku wanilia/czekolada, chciałem spróbować czegoś innego, nie żałowałem :) bardzo dobre białko, które z powodzeniem zastępuje słodycze, z mleczkiem to poezja, z wodą też nie jest tak źle.

Rozpuszczalność stuprocentowa :) te białeczko można było mieszać 'palcem' w szklance, a później oblizać palec i wypić :locurva smak był tak dobry, że musiałem powoli pić, powód? delektowałem się :P

Ocena ogólna 9,5/10


Dodam, że na dniach dojdą mi dwa opakowania białka o nietypowych smakach (teraz takich jestem zwolennikiem)
:arrow: Appeltaart - Szarlotka
:arrow: Speculaas - Piernik
:locurva
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » środa, 26 maja 2010, 18:08

ostrowia natural/truskawka

smak moje pierwsze bialko. smak okey porownujac do smakow stackow to bajka jak dla mnie:D

rozpuszczalnosc z tym troche gorzej, sporo sie pieni ale po minucie opada wszystko.

ogolna ocena 7.5/10

BSN syntha-6 (czekolada)

smak super najlepsze bialko jakie mialem przyjemnosc kosztowac.

rozpuszczalnosc dwa ruchy szejkerem i gotowe czyli super

ocena ogolna 9.5/10

zastanawia mnie tylko jedna rzecz w tym bialku. Po co dodali do niego jakies male drobinki czegos? slyszalem ze to czekolada? wie ktos cos na ten temat? :)

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post przez ELSzabeL » czwartek, 27 maja 2010, 02:41

Whey Optimum -Megabol

l smak :jagoda z kremem najlepsze białko jakie pilem
rozpuszczalnosc :błyskawiczna 2 machy łyzką i rozpuszczone jedyna wada tego bialka to za wysoka cena
o ocena ogólna 9/10

** EDYCJA POSTA **

Ostrovia smak naturalny
rozpuszczalność : tragedia
smak :bez smaku
ogolna ocena 3/10

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » sobota, 29 maja 2010, 17:11

XXL Nutrition - Whey Delicious - szarlotka / appeltaart :love4gym

Smak szarlotka... pychotka, kupiłem 2,5kg bo znajomy polecił i nie żałuje! Białko ma pyszny zapach (proszek pachnie jak świeżo upieczone ciasto) jak i przepyszny smak, nie wiem jak to ocenić, czuć delikatny posmak cynamonu + jabłka. Dosyć słodkie, więc coś dla smakoszy słodyczy. Idealne na upalne dni + kostki lodu. POLECAM!

Rozpuszczalność 10/10 kilka wstrząśnięć szejkerem i proch zamienia się w płyn :locurva

Ocena ogólna 10/10

Kilka fotek(z aparatu 2 megapixel)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS: Oby więcej wychodziło takich smaków :) Za jakiś czas na spróbowanie pójdzie piernik. Jaki kolejny? - lizak chupa-chups? :locurva
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 38
Dołączył(a): niedziela, 18 kwi 2010, 00:00

Post przez rasputin22 » wtorek, 1 cze 2010, 22:23

OSTROWIA WPC 80(Wanilia)

Moje pierwsze białko. Nie bede sie rozpisywał. Ocena wyglada nastepujaco:
Smak:5/10
Rozpuszczalnosc:5/10
Cena: 10/10

Whey Shake(Czekolada)

To juz przeskok na wyzszy poziom:P
Smak: 8/10 (rozrabiałem z 200ml chłodnego mleka 0,5% i smakowało jak kakao)
Rozpuszczalnosc: 8/10 (ogolnie nie było najgorzej, choc czesto pojawiały sie grudki-byc moze przyczyna było chłodne mleko)
Cena:9/10 (za jakosc sie płaci, ale to i tak nie jest az tak drogie białko- oczywiscie w sklepie testosterone)

XXL Nutrition Whey Delicious(brzoskwinia-mango)

Klasa sama w sobie. Tak jak Usain Bolt nie ma sobie rownych w biegu na 100 czy 200metrów, tak próżno szukać konkurentow dla tego białka-dystansuje kazdego juz na starcie. Przejdzmy do oceny:
Smak: 10/10 - no poprostu rozkosz, mozna pic i pic- uzaleznia. Rozrobione z chłodnym mlekiem to poprostu owocowy koktajl:D
Rozpuszczalnosc: 10/10 kilka ruchów szejkerem i konsystencja niczym woda(zadnych grudek, czy tez piany)
Cena: 9/10 moze nie jest najnizsza, ale na pewno nie sa to pieniadze wyrzucone w błoto- wiadomo zwyciezcy otrzymuja złote medale, a one maja swoja wartosc:) Obecnie gram złota waha sie w cenach 140-170zł, a tu mozecie mieć 2500gram sproszkowanego złota:D

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » wtorek, 7 wrz 2010, 19:42

Cytosport Complete Whey - czekolada

Smak - jadłem czekoladę Matrixa z syntraxa i jak dla mnie ta lepiej podeszła, wiadomo CytoSport :). Jest średnio słodka, tak w sam raz, mi bardzo pasuje. Szybko się nie nudzi.

Rozpuszczalność - 8/10 ocena taka dlatego, że mieszam w szklance używając widelca. Na widelcu osadza się troszkę proszku, później przypomina postać gumy (mała ilość).
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 38
Dołączył(a): niedziela, 18 kwi 2010, 00:00

Post przez rasputin22 » środa, 8 wrz 2010, 14:02

XXL NUTRITION Whey Delicious (Czekolada)

Piłem wiele odżywek białkowych o smaku czekoladowym, ale to było zdecydowanie najsmaczniejsze. Nie za słodkie, ale jednak czuć posmak prawdziwej czekolady. Pychota:) Rozpuszczalność jak to w przypadku wszystkich produktów XXL wzorowa. Dwa machnięcia szejkerem i po sprawie. Polecam! Ocena 10/10


XXL NUTRITION Whey Delicious (Kokos)

Początkowo byłem bardzo zadowolony pijąc to białko. Rozrabiałem z mlekiem i czułem wiórki kokosowe w podniebieniu:P Smak jest dosyć mocny i mi z czasem przestał odpowiadać, był za słodki;/ Zwyczajnie znudził się. Rozpuszczalność, tak jak pisałem wyżej mistrzowska. Jeśli ktoś chce spróbować czegoś nowego, szuka alternatywy dla tradycyjnych odżywek białkowych to myśle, że smak kokosowy bedzie odpowiednim wyborem. Ocena 8,5/10

 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 18 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: Kolno

Post przez Musculator » piątek, 19 lis 2010, 12:29

Gaspari super - na Śląsku nr 1. ;)

Następna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość