Oferty pracy w Szczecinie.

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » wtorek, 19 sie 2014, 08:04

Czy moglibyście polecić dobry portal, na którym można znaleźć oferty pracy w tym mieście?

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 23 gru 2012, 01:00

Post przez notdead » wtorek, 19 sie 2014, 08:33

Czy znasz może portal GoWork?
Tutaj: http://www.gowork.pl/praca/szczecin;l możesz sobie akurat przejrzeć oferty pracy w Szczecinie. Sam za jego pomocą znalazłem dobrą fuchę w Warszawie ( portal działa na całą Polske tak więc bez problemu mozna wyszukać coś w praktycznie każdym mieście).
Dodam jednak,że warto jest zaglądać codziennie bo nigdy nie wiesz czy akurat tego dnia coś interesującego się dla Ciebie nie pojawi.

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » środa, 10 wrz 2014, 17:28

Znam ten portal, jednak źle mi się z niego korzysta, tak jak z większości tego typu stron. Oferty są bardzo często nieaktualne, nie mówiąc o tych, które zawierają minimum informacji, przez co trzeba ciągle dzwonić, co odbija się na portfelu. Ja znalazłam pracę w new look, bo wysłałam tam CV. W zasadzie zależało mi na pracy w sklepie odzieżowym, więc szukałam pracy bezpośrednio na stronach internetowych sklepów. Myślę, że jeśli masz sprecyzowaną branżę, to warto wysyłać CV do firm, które potencjalnie nie prowadzą rekrutacji. Z czasem mogą zadzwonić.


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości