Paraliżujący strach przed dziewczyną :/

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez trikikiki » wtorek, 6 gru 2011, 10:46

panowie, potrzebuje porady. Jestem na ogół dość śmiałym facetem, mam dużo koleżanek. Ale znalazła się ta wyjątkowa, no i nie umiem przy niej wyksztusić słowa. Nie wiem co się ze mną dzieje, można ten strach jakoś przemóc, jak ją poderwać? macie też takie problemy?

 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2011, 01:00

Post przez maks » wtorek, 6 gru 2011, 16:09

Niezle, chyba wpadłeś jak śliwka w kompot :D Musisz sie zmotywowac i się przełamać jeśli chcesz ją zagadać. Nie ma innej rady. Może wypij wcześniej jakiegoś "rozweselacza" ale z umiarem i stres puści.

 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2011, 01:00

Post przez rodzyn » piątek, 9 gru 2011, 10:38

Średni pomysł, szczególnie jeśli dziewczyna wyczuje "rozweselacza", musisz zagadac jak do zwykłej koleżanki i tyle nie myśleć o tym że Ci się podoba :D A jeśli nie to spróbuj zagadać przez facebooka albo gg :) będzie łatwiej na początek

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez trikikiki » piątek, 9 gru 2011, 11:04

no w sumie nawet myślałem, zeby spróbować przez net, ale do tego spotkania i tak kiedyś dojdzie, a jak ten lęk mi nie minie? no wściekam się na siebie bo akurat teraz coś takiego musiało mi się przytrafić :/

 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2011, 01:00

Post przez sędziakalosz » piątek, 9 gru 2011, 12:15

Portal społecznościowy to dobry pomysł na początek i nie myśl o tym, ze nigdy sie nie ośmielisz do niej zagadać w realu, trochę wiary w siebie ;) Może zaproś ją do kina, tam nie będziecie musieli dużo rozmawiać a pierwsze lody zostaną przełamane.

 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 9 gru 2011, 01:00

Post przez kaziu1212 » piątek, 9 gru 2011, 13:28

Zakochałeś się!!!Napisz jej list,albo odnajdź ją na jakimś portalu społecznościowym.Napisz jej swoje wszystkie odczucia.Wszystko to znaczy to,że po raz pierwszy jesteś tak nieśmiały,że zapiera Ci dech w piersiach gdy ją widzisz.Od niej będzie zależało co zrobi z tym dalej.A Ty na pewno będziesz dumny z siebie,że zrobiłeś coś w tym kierunku!Powodzenia kolego!

 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 16 gru 2011, 01:00

Post przez mattik900 » piątek, 16 gru 2011, 18:17

Jeśli mowa o portalu społecznościowym to polecam zupełnie nowy portal, gdzie z pewnością pozbędziesz się swoich problemów, pozbywając się paraliżującego strachu:) www.sexycity.pl/polecam/42

 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 5 sty 2012, 01:00

Post przez profesjonalnie » piątek, 6 sty 2012, 16:49

No to masz wyrazne objawy zakochania stary... Nic na to nie poradzisz za bardzo, zawsze bedziesz sie przy niej stresowal, dopoki nie zlapiecie lepszego kontaktu. zagadaj do niej ;) kto wczesniej pisal o jakis portalach spolecznosciowych, a ja dla odmiany moge Ci polecic stronke uwo.pl - tam sa wypisane rozne rzeczy, ktore beda mogly Ci pomoc w poderwaniu tej dziewczyny ;)

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez trikikiki » środa, 11 sty 2012, 18:30

no zakochałem się faktycznie, qrde a myslałem, że mnie to nigdy nie spotka. No na http://www.uwo.pl zajrzałem, to chyba coś dla mnie, poczytałem o technikach, może jakąś zastosuje, jak pokonam strach

 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2011, 01:00

Post przez Pronutrition » czwartek, 16 lut 2012, 12:21

Możesz spróbować,ale pamiętaj: nie bądź zbyt nachalny bo możesz ja przestraszyć. Rób wszystko dokładnie krok po kroku- to jak z treningiem i masa,a będa efekty :) Zaproś ja gdzieś,pogadaj.

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości