Rowery

Piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna, koszykówka, rugby, baseball, hokej.
Wyścigi F1, kolarstwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie, lekkoatletyka, pływanie, etc.
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » środa, 21 maja 2014, 18:05

Stefan400 wrote:ja lubię jeździć na rowerze ale jak jest sezon to jest tylu ludzi w parku że nie ma gdzie jeździć


A nie masz gdzieś w pobliżu lasu? Ja jeżdżę tylko po lasach, w parkach za dużo ludzi z dziećmi i psami.

 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez cam » wtorek, 24 cze 2014, 08:52

roka wrote:Ja proponuję tak: przejdź się po sklepach, zarówno dyskontach sportowych, jak i małych sklepach konkretnych producentów i pooglądaj co jest na rynku, jak już Ci się coś spodoba sprawdź, czy w sieci da się to kupić taniej :-) Najlepiej poczytaj też opinie. Zakup roweru to powinna być przemyślana sprawa :-)


Dokładnie, to moja metoda :) Nie tylko z rowerami tak robię, z innymi sprzętami również. Jeśli jednak chodzi o dziedzinę rowerową to w sieci na wyróżnienie zasługuje http://www.centrumrowerowe.pl . Ogromny wybór modeli, które są w dobrych cenach. Widać ,że sprzedawca nie zawyża ich

 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 24 cze 2014, 00:00

Post przez kothuncwot » czwartek, 26 cze 2014, 08:43

A ja rower zamawiałam w internecie, choć przyznam, że wcześniej wypatrzyłam go sobie w sklepie stacjonarnym. Tak jest po prostu taniej, więc moim zdaniem warto.

 

Post przez Pompa89 » poniedziałek, 1 wrz 2014, 11:16

Opłaca się kupować na allegro ;) Jak już kupujesz to skorzystaj sobie z narzędzia które nazywa się panel aukcyjny, dzięki niemu będziesz w stanie ogarnąć wszystkie aukcje w jednym miejscu i ustawić narzędzie zwane snajperem aukcyjnym ;)

 

Post przez Jolyne » poniedziałek, 3 lis 2014, 10:46

To zależy jaki rower chcesz kupić. Ja ostatnio rozglądam się za czymś takim: http://www.goride.pl/images/kross2013/c ... 00x281.png. Wygląda super i wydaje mi się, że jest idealny do jazdy po mieście :)

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » środa, 5 lis 2014, 21:36

Jolyne ten rower jest piękny! Marzy mi się taki miejski rower z koszem...

 

Post przez Jolyne » czwartek, 6 lis 2014, 08:44

Mi też od kilku lat się marzy. Najlepiej taki w pastelowych kolorach <3

Poprzednia strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości