Rowery

Piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna, koszykówka, rugby, baseball, hokej.
Wyścigi F1, kolarstwo, skoki narciarskie, biegi narciarskie, lekkoatletyka, pływanie, etc.
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 27 sie 2013, 00:00

Post przez Trango » piątek, 6 wrz 2013, 10:41

Nie no zakupy przez neta często się opłacają ale ja jednak jestem tradycjonalistom i muszę iść do normalnego firmowego sklepu dotknąć, pooglądać i przemyśleć wszystko ; )






___________________________________________
Sprawdź! najlepsze artykuły papiernicze wrocław

 

Post przez Alicja » poniedziałek, 24 lut 2014, 14:29

Zanim kupisz rower to zastanów się nad wymiarami i na to na jakie trasy chcesz go przeznaczyć. Ja osobiście polecam rowery z Geobike, tylko to już poważniejszy zakup, ale mają też fajny asortyment do rowerów, torby rowerowe, sakwy, a jak chcesz w wakacje ruszyć w jakieś trasy to przyda ci się nawigacja rowerowa. Link do ich sklepu: http://www.sklepgeobike.com.pl

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 25 lut 2014, 01:00

Post przez pyszny21 » wtorek, 25 lut 2014, 12:59

Witam
Ja radzę zastanowić się na rowerem elektrycznym jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie na Polskim rynku. Ja zakupiłem miejski rower elektryczny i używam go na odzienie nawet czasem do pracy na nim jeżdżę i zawsze mogę liczyć na wsparcie mojej formy przez silnik elektryczny fajna sprawa .
Polecam !!!
pozdrawiam

 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 28 lut 2014, 01:00

Post przez gemma1993 » piątek, 28 lut 2014, 11:22

Witam
Ja także polecam rower elektryczny to świetne rozwiązanie. Jazda na rowerze nabiera zupełnie nowego wymiaru jest o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza

polecam

 

Post przez Alicja » niedziela, 2 mar 2014, 15:44

Hej,
nie mówiłam że zastąpić , dla mnie to wygodne rozwiązanie bo nie mogę się przemęczać (takie zdrowie do kwadratu)
pyszny21 wrote:Witam
Ja radzę zastanowić się na rowerem elektrycznym jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie na Polskim rynku. Ja zakupiłem miejski rower elektryczny i używam go na odzienie nawet czasem do pracy na nim jeżdżę i zawsze mogę liczyć na wsparcie mojej formy przez silnik elektryczny fajna sprawa .
Polecam !!!
pozdrawiam

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lip 2013, 00:00

Post przez King3 » czwartek, 20 mar 2014, 13:46

Na większych ogłoszeniach.Rower i skuter allegro sprzedajemy.pl, gratka.

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 14 wrz 2013, 00:00

Post przez indianam » poniedziałek, 31 mar 2014, 06:53

piobar wrote:Witam, gdzie mogę kupić dobre rowery w internecie, najlepiej dosyć tanio i markowych firm?


Ja swój rower zakupiłam na allegro, a ubranie na rower , koszulkę, spodenki i inne akcesoria w sklepie sportowo.pl

 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 15 maja 2014, 00:00

Post przez mimi21 » piątek, 16 maja 2014, 11:59

Ja jeżdżę od czasu do czasu na rowerze razem z mężem i dzieckiem jest to dobre na niedzielny odpoczynek.

mecze 365 pl

 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 00:00

Post przez roka » niedziela, 18 maja 2014, 16:40

Ja proponuję tak: przejdź się po sklepach, zarówno dyskontach sportowych, jak i małych sklepach konkretnych producentów i pooglądaj co jest na rynku, jak już Ci się coś spodoba sprawdź, czy w sieci da się to kupić taniej :-) Najlepiej poczytaj też opinie. Zakup roweru to powinna być przemyślana sprawa :-)

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2014, 00:00

Post przez Stefan400 » wtorek, 20 maja 2014, 08:49

ja lubię jeździć na rowerze ale jak jest sezon to jest tylu ludzi w parku że nie ma gdzie jeździć








http://macko200.wordpress.com/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości