Dobry, tani sportowy sklep w sieci

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 23 mar 2014, 01:00

Post przez magda906 » niedziela, 23 mar 2014, 19:39

A ja polecam sklep.freesport.pl . Mają tam nie tylko świetne akcesoria i sprzęty do uprawiania skitouringu, ale i również kolarstwa, czy triathlonu. Ja tylko tam robie zakupy, a można trafić na fajne promocje

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 14 wrz 2013, 00:00

Post przez indianam » poniedziałek, 31 mar 2014, 06:31

Dobrym sklepem internetowym jest sportowo.pl Kupicie tam sprzęt sportowy do większości dyscyplin sportowych, dla stałych klientów atrakcyjny program lojalnościowy. Bardzo szybka realizacja zamówienia i tania dostawa.

 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2012, 00:00

Post przez zigi44 » czwartek, 24 lip 2014, 13:27

Czy są tutaj fani siatkówki? Mniemam,że na pewno - szczególnie po tym kiedy polska drużyna siatkarska zaczęła odnosić takie sukcesy.
Gdyby interesowały Was oryginalne koszulki meczowe to można je zamówić w tym sklepie internetowym - siatkarska liga posiada na stanie praktycznie wszystkie modele koszulek.
Zamówiłem sobie ostatnio tę na zdjęciu poniżej. Mają tam jeszcze niezłe kolekcje butów - w tym najnowszą New Balance, której nie wiem dlaczego ale nie sprowadzili do sklepów sportowych w moim mieście. Co do obsługi to nie mam zastrzeżeń - ciuch wysokiej jakości, taki jak na zdjęciu. Dostawa szybka. Jak zadzwonisz do sklepu to możesz bez problemu dopytać się co i jak.
Image

 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 23 gru 2012, 01:00

Post przez notdead » środa, 19 lis 2014, 12:12

Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.dilano.pl/
Obecnie w sklepie internetowym można zamówić sobie naprawdę tanie ciuchy, koszulki. Ceny koszulek od 20 zł, bluz od 60 zł tak więc nie trzeba wydawać fortuny aby bardzo fajnie się ubrać.
Taką bluzę na przykład zamówiłem sobie ostatnio:
Image

 

Post przez fatalrun » piątek, 21 lis 2014, 08:02

pewnie nie, ale po pierwszym praniu raczej juz tak dobrze nie będą wyglądały

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości