Kto placi

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 13:49

Post przez Synt1a » sobota, 9 lip 2016, 19:26

Trzeba byc idiota, zeby sie z feministka spotykac.Stawiam je na rowni z nazistami /

 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 18:16

Post przez Jarnutowski-15 » sobota, 9 lip 2016, 20:56

e nie lubie feministek...ostantio stałem przy wejsciu do atuobusu i nawzajem probowalismy sie przepuścić do wescjia "prosze" "prosze" az nagle gosciu zamknol dzwi i mi atuobus spie***ale byłem wkur****

 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 13:49

Post przez Synt1a » sobota, 9 lip 2016, 21:38

kiedyś jadę tramwajem i chciałem ładnej dziewczynie ustąpić miejsca.
Wstalem, mowie jej z uśmiechem - "prosze, usiądź sobie", a ona: nie dzieki nie musisz i sie smieje, no to ja dalej: usiądź sobie naprawde, ona: nie, niedługo wysiadam... No to juz sie wkurwiłem i przestałem sie do niej smiac, popatrzyłem na nią groźnie i powiedziałem poważnym glosem: SIADAJ!! Ona sie zmieszala, nie wiedziała o co chodzi, ale siadla i powiedziała dziekuje.
Ja jej prosze i koniec.Jaki z tego moral: czasem trzeba byc chamski nawet będąc kulturalnym.
I trzeba kobietę zdominowac.

 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 01:15

Post przez Mee1995 » sobota, 9 lip 2016, 21:51

mrrau dominacja jest fajna /

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 05:49

Post przez Mortense382 » sobota, 9 lip 2016, 21:53

Ja raz sie spotkałem z laska, ktora jak chciałem zaprosić na drugi raz to ona od razu, ze nie ma kasy, no to ja mysle "ok moze nie chce brac od starszych", a za trzecim razem jak mi tak powiedziała to ja, ze sie jeszcze odezwe... pewnie czeka do teraz.
Co mnie zdziwilo, na drugim spotkaniu ona juz gada mi o tym, ze by mi kupiła jakieś gatki i wiadomo,ze przerzuca temat na sex i ze ona lubi eksperymentowac.
Racja jest, ze im wiecej kasy wysysa laska, tym szybciej sie rozbiera.
Najgorsze jest to, ze laska mysli "on mi kupi 2 kawy i bilet to będziemy kopulowac"- jest to dla niej towar przetargowy, ale mnie nie interesują takie znajomosci.
To nie ma sensu, gdy laska jeździ dobrym wozem, ma starych nadzianych i nie chce wydac 15 zl ze swojej kasy na wyjscie.Troche sie rozpisalem, ale bulwersuje mnie ta sprawa od dawna.

 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 00:18

Post przez Heinzz » sobota, 9 lip 2016, 22:07

U mnie jest tak, ze kto ma pieniadze, ten stawia, a zazwyczaj sie na wszystko skladamy, albo każdy kupuje sobie.
OIczywiscie od czasu do czas kobietę mozna wziazc gdzieś w mile miejsce i postawic, tak po męsku //:-D :-D (ile w tym męskości to nie wiem, ale fajnie brzmi)

 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 18:06

Post przez KorasAyr » sobota, 9 lip 2016, 22:31

Ja raczej nie naleze do bogatych //:-D :-D ale zawsze płace za dziewczynę //:-D :-D jakoś tak mi głupio sie robi jak ona sobie kupuje a ja sobie ...

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości