szybkie meczenie sie miesni rak

Wieści ze świata MMA, K-1, Grappling, BJJ, Muay Thai, Jiu Jitsu, Krav Maga, Karate.
Dla prawdziwych pasjonatów mieszanych sztuk walki - dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 18:14

Post przez Stychu_ » czwartek, 18 sie 2016, 10:54

Bomb, mysle, ze dochodzimy do jakiegoś konsensusu, ale troche nie zrozumiałeś mojego toku myslenia.
chodziło mi o to, ze silownia przydaje sie jako element budowania kondycji i wytrzymalosci.
oczywiście obaj wiemy, ze całkiem inaczej wyglada plan treningowy, a na sama silownie zaglada sie tylko wtedy, gdy nie koliduje nam z treningami, zeby nie przemęczać organizmu.
Co do tej masy... myslalem, ze chwycisz to, ze nie chodzi mi o wage kogucia, czy piorkowa, ale o sporo wieksze wagi w których trzeba wyrobić masę miesniowa, a robi sie to glownie na silowni.Co do tego, ze przy rozpoczynaniu przygody ze sportami walki lepiej zrezygnować ze siłki mogę sie zgodzic.
mówiłem bardziej z naciskiem na doswiadczonych zawodnikow.Ale nadal zostanę przy zdaniu, ze poprawianie pewnych elementow na silowni, np.
raz, czy dwa w tygodniu jest dobrym rozwiazaniem.
Patrzac logicznie, każde cwiczenie takie jak pompki mozna odwzorować na cwiczeniu z ciezarem.
Trzeba tylko wiedzieć jak cwiczyc.

 
Posty: 18
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 04:32

Post przez Hchaberaa » czwartek, 18 sie 2016, 10:57

dobra juz wiem jak wyglądają te pompki koleś raz w miesiącu robi taki dłuższy cięższy trening(wypadlo akurat wczoraj) i troszke nas przegonił /mam za to inne pytanko... treningi mamy tylko 2x1h40min w tygodniu i myslimy czy nie zoorganizowac sobie samie czegoś gdzieś w ramach 3 treningu... co o tym myslicie?

Poprzednia strona

Powrót do Sporty walki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości