Nielegalne oprogramowanie

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 15:49

Post przez MoffattLea » sobota, 26 lis 2016, 21:03

PAMIETAJkiedy przyjdą przeszukać dom,Ten, w który mieszkasz,Kiedy sprawdza twój CD-ROM,I na plytach nagrane kopie,Gdy pod drzwiami stana nocaZ nakazem w dłoni w drzwi zalomocaO jaka im chodzi zbrodnie?Sciagales pliki przez dwa tygodnie.Juz przed twym domem setki są glin,Dokad uciekac? Chyba do Chin.A wszystko przez to, ze owe dane,Wprost z Ameryki byly pobraneCo czyni z ciebie kogoś gorszego,Nizli morderce wielokrotnego...Na pewno przyjdą pogrzebać ci w kompieCzy sie zlituja, szczerze w to watpie,jak GROM w nocy przez dach sie wkuja,plyty polamia, save'y skasuja,pojdzie sie j**ac w Fifie kariera,Znow w NFS'a startuj od zera,choc w Call of Duty wojnę wygrales,choc wiele nocy przez to zarwales,Zadnych skrupulow, litości nie maja,Jak dyskutujesz to zarobisz pala,I nie pomogą placze, lamentycaly twój hardware w folii zapiety,juz biurko puste, juz wiatrak nie huczyMoze Cie w końcu to czegoś nauczy,Mijaja godziny, mijają dni,Chyba zwariuje, wciąż komp mi sie sni,Dzwonie na paly, chce coś zalatwic,A glina mowi: musze Cie zmartwic,Tutaj jest Polska, tu cuda sie dzieja,Kompa oddałeś przebranym zlodziejom,Jaki jest morał mej definicji?Profilaktycznie nie wpuszczaj POLICJI !

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 22 sie 2015, 11:38

Post przez Fryderyk59N » sobota, 26 lis 2016, 21:05

napewto to chodzi glownie o zwiekszenie sprzedaży windowsa ktoś zrobił nagonkę pare plotek w internecie i zadziałało

 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 17:05

Post przez KraigKi » sobota, 26 lis 2016, 21:07

http://hacking.pl/pl/news-6364-Microsoft_Polska_nie_szukamy_piratow_po_blokach.html

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 10:22

Post przez kubaorawczyk1966 » sobota, 26 lis 2016, 21:11

no no ciekawe ...

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 00:35

Post przez XWisniews » sobota, 26 lis 2016, 21:16

dobry wierszyk az musze cie pochwalic(obojetnie czy sam pisałeś czy skas skopiowales)

 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 13:29

Post przez tetrusss » sobota, 26 lis 2016, 21:16

pierwsza sprawa jeśli nie maja nakazu nie wpuszczasz ich.
ludzie wpuszczają bo sie boja a przecierz zeby pieski mialy nakaz to sprawa musi byc w prokuraturze -> niejestes hakerem/piratem nakazu niemaja - nie wpuszczasz.
Oni tak na farta a moze sie wystraszy i wpusci?? i wtedy masz frytki.co do windowsa to w sadzie możesz sie odwlac argumentując swoja postawe mniej wiecej tak: ja wiem ze microsoft płaci ogromne kary za monopol.
i ja przychylając sie do opinii jakiejś tam komisji gospodarczej przedsiewzielem kroki majace na celu walke z komputerowym gigantem.
niestety moje skromne srodki niepozwalaja na uczciwy pojedynek.
postanowielm wiec zaopatrzyć sie w nielagelna wersje windowsa tak aby ten wstrętny wyzyskujący nasz kraj monoplista odczul barak 300zl na swoim koncie.
dziekuje za wysluchanie.
pracuje jeszcze nad tym ale korzystajecie jak chcecie hehehehehe zrezygnowlaem z praw autorskich do tej apelacji //laugh.gif :lol: laugh.gif /

 
Posty: 19
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 11:18

Post przez FValarie » sobota, 26 lis 2016, 21:17

Dobre /Po za tym, nawet jak maja nakaz to musi byc najemca/wlasciciel mieszkania/domu na miejscu.

 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 18:08

Post przez Ina-RKN » sobota, 26 lis 2016, 21:19

ja mam orginalenego windowsa z naklejak itp tylko ze nie jest naklejona...piractwo sie szerzy przez rozwój internetu, jak gra kosztuje ponad 100zl to my możemy miec ja za przyslowiowa zlotowkeLecz gdyby rząd nie zabierał tyle kasy z tej ceny plyta byla by o wiele tansza i wiele osób by sie zdecydowało kupić orginal gdyby kosztował 30zl

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 10:22

Post przez kubaorawczyk1966 » sobota, 26 lis 2016, 21:21

owszem ale to utopić bo rząd zdziera z nas kasę gdzie tylko sie da

 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 19:41

Post przez Lubomirrr » sobota, 26 lis 2016, 21:25

nie wchodzić na te linki!!! wirus czy uj wie co tam jest

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość