Kreatyna

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez hermani » piątek, 7 maja 2010, 20:12

A ja osobiście mogę polecić stack jakim jest nitrobolon II. W połączeniu z monohydratem efekty bardzo zadowalające. Taki zestaw wyniesie Cię około 150zł na cykl 6-tygodniowy (mowa tutaj o Nitro II 1100g za 119zł i dowolnym monohydracie-polecam proszek), bo monohydratu wystarczy łykać po 5g/dobę. Nitro II zawiera w swoim składzie jabłczan i ester kreatyny, więc ładnie kopnie. Oczywiście szkoda na to kasy za pierwszym razem, bo po samym monohydracie będziesz zadowolony. Stacki polecam, na 2-3 cykl kreatynowy. Mogę doradzić jeszcze drugi stack, ale do tego załóż oddzielny temat, żeby tutaj nie śmiecić i przy okazji będą mieli okazję wypowiedzieć się inni użytkownicy na temat konkretnego produktu. Pozdrawiam

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez toki82 » piątek, 7 maja 2010, 20:59

na poczatek mono wystarczy a na zabawki przyjdzie jeszcze pora ;) mono masz do wyboru olimp/universal/vitalmax i kilka innych

 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez hermani » piątek, 7 maja 2010, 21:46

Dokładnie, capsy wygodne, dobrze na mnie działały z olimpa, a proszek dobry z trec'a z witaminą C mono jest. 300g na miecha chyba za 34zł... Kup mono i będziesz zadowolony, ale w pierwszym rzędzie na uwadze miej dietę, bo to podstawa.

 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Dorkowy » sobota, 8 maja 2010, 06:30

Panowie, to jest logiczne żeby zacząć od czegoś słabszego na początek, nie polecajcie tutaj stacków żadnych - bo potem nawet prohormony nie będą na niego działać.

Poprzednia strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość