Kreatyna

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez hardcore92 » poniedziałek, 3 maja 2010, 13:02

Witam. Mam pytanie odnośnie kreatyny? co lepiej stosować na cykl? kreatynę czy stack kreatynowy? Skoro stacki są lepsze i mocniejsze bo mają w sobie pare postaci kreatyn to po co jest sama kreatyna?

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » poniedziałek, 3 maja 2010, 13:06

Witam,

Jeśli jest to Twój pierwszy cykl na kreatynie, to proponuje Monohydrat kreatyny - ja go stosowałem przez kilka pierwszych moich cykli i powiem, że jest to NAJLEPSZA KREATYNA - zawsze działa.

Miałem okazje spożyć kilka staków kreatynowych i już chyba nie wezmę, mono jest tanie i jak już pisałem zawsze działa :)
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez Master » poniedziałek, 3 maja 2010, 13:13

Racja jeśli jest to twój pierwszy cykl to lepszy jest monohydrat. Ale na następne cykle dobry jest jabłczan kreatyny .

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » poniedziałek, 3 maja 2010, 13:15

J/w.

Po suplementacji monohydratem możesz zrobić połączenie:

monohydrat + jabłczan kreatyny - też bardzo dobre połączenie
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 78
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Post przez Melodi » poniedziałek, 3 maja 2010, 16:25

Generalnie na pierwszy cykl nie stosuje się stack'ow kreatynowych, więc jak wyżej polecam mono.

 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez Freak44 » poniedziałek, 3 maja 2010, 17:12

to zalezy. stacki kreatynowe są dobre przed treningiem keidy np. masz ciezki dzien i nie masz ochoty na trening,wtedy dzieki takim suplementom jak stacki kreatynowe czy jakies matrixy itp itd jestes dobrze pobudzony i przychodzi ochota na trening. ja osobiscie nigdy nie bylem zwolennikiem "cykli" na stackach,bo moim zdaniem jest to dobry dodatek na ciezkie dni a nie na cykl.
ukladajac sobie cykl mozesz oprzeć sie o monohydrat kreatyny,jabłczan kreatyny,czy tez np. bufrowany monohydrat,czyli tzw "krealkalyn"-ktorzy szczerze Ci polecam bo daje naprawde dobre przyrosty,oczywiscie wszystko z odpowiednio zbilansowaną dietą i dobrze dobranym treningiem.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » poniedziałek, 3 maja 2010, 17:21

są dobre przed jak i po treningu

co do pobudzenia, to są specjalne suplementy - buzery pompujące (no2)
stak nie zawiera tyle substancji pompujących co buzer


mały off-top

ja osobiście takich buzerów zjadłem trochę i zrobiłem przerwę, przed treningiem leci sama kofeina i jest naprawdę bardzo dobrze :P
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » poniedziałek, 3 maja 2010, 20:55

Na pierwszy cykl nie ma co przesadzac i przeplacac. Najzwyklejsze mono w vitalmaxu(zielone) wystarczy. Jezeli cykl Cie zadowoli zrob jeszcze raz cykl na mono i dopiero jak zacznie slabo na CIebie dzialac wrzuc jablczan, pozniej jablczan+mono i dopiero po tym jakis stack. Pozdrawiam

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez hardcore92 » wtorek, 4 maja 2010, 08:55

czy ja powiedziałem ze to mój pierwszy cykl? zapytałem się tylko po co jest kreatyna skoro są stacki a mają lepszy skład wiec chyba są lepsze.. 2 lata trenuje na sucho bez dopalaczy zadnych więc sie pytam co lepsze... kreatyna czy stack. ale nie na pierwszy cykl. ogólnie sie pytam po czym lepsze efekty ?

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » wtorek, 4 maja 2010, 09:00

jezeli masz odpowiednia diete i jezeli to nie jest Twoj pierwszy cykl to oczywiscie lepsze efekty wtedy da Ci stack :)

Następna strona

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość