Dieta + Trening

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 01:00

Post przez Andarex » piątek, 7 sty 2011, 23:02

Elo,
Tutaj moje dane:

Wzrost : 173 , waga : 63 KG
BMI wynosi 21.
klatka:82
łydka:34
udo:49
biodra:88
biceps:25
Obwód w pasie : 86
Wiek:16

Mój sprzęt :
-Atlas
-Rowerek
-Ławeczka + sztanga różne obciążenia
-Hantelki 2kg i 4 kg

Co można ze sprzętu do kupić?

Ogólnie to mam zamiar wykupić sobie u profesjonalisty dietę + trening i chcę spróbować to w ferie i zobaczyć czy dam radę w ferię , lecz później przychodzi szkoła i jak pogodzić dietę i trening - skoro powinno się zachować odpowiednie proporcję spożywania posiłków , treningu itp.

We mnie przeszkadza mi tylko mój brzuch który powstał w młodości 8-10 lat , gdy wpieprzałem na potęgę chipsy i głównie orzechy arachidowe.

A i chciałbym dodać że od kilku lat stoję prawie na tej samej wadze ;]

A mój plan jest dokonać redukcji , później pomyśli się o masie.


Czy takie obciążniki pomagają formowaniu się mięśni : http://allegro.pl/hit-obciazenie-obciaz ... 23854.html

Chodzi o biceps i mięśnie łydek oraz ud ;)

Warto inwestować w pas NEOPRENOWY , gdy się pocimy to szybciej tracimy kalorie ? ; ] A taka zasada działania tego pasa prawda ? :P

Mam nadzieję że tym razem mi wyjdzie i zacznę w kierunku lepszego odżywiania , większego ruchu i wzmacnianiu swojego ciała ;]




Pozdrawiam

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » piątek, 7 sty 2011, 23:53

Do szczęścia w sprzęcie brakuje Ci drążka i poręczy i na początek jak najbardziej wystarczy. Dietę można trzymać do szkoły brać jedzenie w pojemniku ewentualnie kanapki z piersią, tuńczykiem itd. Tutaj nie ma co redukować bo oprócz pasa wymiary i waga nie nadają się na redukcje. Moja propozycja to jechać na masę i dorzucić aeroby żeby się pozbyć trochę tego brzucha.
Do czego Ci potrzebne te obciążniki?
Pas owszem wspomoże utratę paru cm.
Ogólnie rzecz biorąc dieta,trening,regeneracja +minerały i witaminy oraz zdrowe tłuszcze i do roboty ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » sobota, 8 sty 2011, 10:06

Masa i to bez aerobów!
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » sobota, 8 sty 2011, 10:07

Zainwestuj w dietę a nie jakiś pas-który nie jest ci w ogóle potrzebny.

Z redukcją puki co dałbym sobie spokój.
A takie gromadzenie się większości tłuszczu na brzuchu może świadczyć o wysokim poziomie kortyzolu.

 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Post przez ma7eo » sobota, 8 sty 2011, 13:15

mike napisał(a):A takie gromadzenie się większości tłuszczu na brzuchu może świadczyć o wysokim poziomie kortyzolu.


możesz rozwinąć myśl ?
bo mam taki sam problem jak kolega wyżej

 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 01:00

Post przez Andarex » sobota, 8 sty 2011, 14:36

Ja chce zrobic redukcje , a na mase to i tak nie wiem czy pojde bo nigdy nie bylem jakos tam silny ;]

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » sobota, 8 sty 2011, 16:48

Hormon-tzw. "stresowy".

Jak sama nazwa wskazuje zostaje wytwarzany w napiętych,stresowych sytuacjach.
Jego nadmierne wydzielanie może właśnie prowadzić do odkładania się fałdy brzusznej.

 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 7 sty 2011, 01:00

Post przez Andarex » sobota, 8 sty 2011, 21:50

Wlasnie ja chce narazie tylko na redukcje jechac i to brzucha a pozniej mase ;p , szczerze mowiac to nie wiem po co bylby mi ten drazek skoro nie mam takiego powera zeby sie na nim podciagnac taka prawda ;p

 
Posty: 217
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 00:00

Post przez overcame » niedziela, 9 sty 2011, 12:11

Pierw masa pozniej redukcja tak to przewaznie wyglada. Drazek jest najlepszym cwiczeniem na plecy(zalezy jaki chwyt).

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » niedziela, 9 sty 2011, 17:56

Chodzi o hormony sterodidowe a szczególnie o kortyzol który pojawia sie w wyniku stresu, z racji ze wolne kwasy tłuszcowe w tym czasie rywalizują z glukoza(kortyzol zwieksza ich stezenei w krwi), wiec komórki otrzymuja je w postaci kwasów tłuszczowych co mzoe przekładac sie an otylosc(tłuszcz trzewny).


Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości