problem z brzuchem

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 20:56

Post przez plpatrickV » sobota, 30 lip 2016, 12:41

bobson chcesz zrzucać z brzucha w zimie? moze daj sobie pokój i wez sie za bieganie przed sezonem kwiecien - maj?

 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 20:42

Post przez taatler1976 » sobota, 30 lip 2016, 12:50

no racje masz ale niechce zeby brzuch mi jeszcze urusl do maja teraz go troche zrzucę i potem masa na wakacje tez rzeźbę bede robil..

 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 20:56

Post przez plpatrickV » sobota, 30 lip 2016, 14:36

brzuchem sie nie przejmuj, ćwicz go dalej katuj, a zobaczysz ze jak będziesz robił rzeźbę to kostka sama wyskoczy.

 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2015, 13:36

Post przez flashmann » sobota, 30 lip 2016, 18:51

powiększ mięśnie brzucha, a nawet przy stosunkowo wysokim bf bedzie kratka (nie prawdziwy kaloryfer, ale zarysy poziome i pionowe). Brzuch trenuje juz około 5 lat (ostatnio ze dwie przerwy po 1,5 miecha, bo przetrenowywałem i nie mialem sily i ochoty) i u mnie najlepsze efekty na masę dal trening:brzuchy na ławce skośnej 4Xmax (moze byc sporo ponad 100)brzuchy na ławce skośnej z obciazeniem 3X20utrzymywanie nóg w powietrzu podczas lezenia z obciazeniem na nogach 1,5 minutyX3Rob coś takiego 2X w tygodniu przy diecie masowej, a na lato spal fat

 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 10:18

Post przez Megan-BE » sobota, 30 lip 2016, 19:04

bobson wg mnie możesz sprobowac treningu na masę ale w czasie cwiczen ubierz sie w jakiś ortalion czy cos...w a6w właśnie wzrost temp (miedzy innymi) w okolicach brzucha powoduje spadek fatu..nie powinno to wpłynąć na spadek masy..niemniej jednak przy diecie masowej i bez aerobów i w dodatku zima ciezko bedzie Ci poprawić brzuch..ale..chciec to moc!! /

 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 05:27

Post przez Adolfo-39U » sobota, 30 lip 2016, 19:09

Moim zdaniem powinieneś sobie kupić pas neoprenowy ubierać 3 bluzy i biegać sporoi poza tym (moim zdaniem) najpierw wyrobić sobie wytrzymałość miesni, później sile zeby następnie moc lepiej zbudować masę a pozzniej znowu trening na rzezbekwestia roku i bedzie gites:D

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości