Strzelanie w kostce

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » wtorek, 1 cze 2010, 07:12

Witajcie ;)
Mam mały problem. Od dość długiego czasu, coś strzela mi w kostce. Najczęściej przy ruchach okrężnych stopą, czasem także przy ruchach pionowych :friends. Nie odczuwam przy tym bólu, jednakże jest to trochę irytujące. Szukałem ale cały czas nie mogę nic znaleźć. Nie chciałbym odwiedzać ortopedy z taką błahostką ;)

 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 16 maja 2010, 00:00

Post przez MENIM » wtorek, 1 cze 2010, 10:16

Witaj w klubie heiDen :czirliderka aż tak Ci to przeszkadza :D? Ja czasem jak się nudzę i jest cisza w klasie to nią strzelam że leci na całą klasę :friends większość tak ma, bynajmniej tak mi się wydaję ... :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » wtorek, 1 cze 2010, 10:32

j/w

też to samo mam

takie 'strzelania' niekoniecznie w kostce wkurzają mnie podczas treningu, np. strzelanie w barku, kolanie (mimo że robiłem solidną rozgrzewkę)
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 107
Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2010, 00:00

Post przez Anaboliczny Doktor » wtorek, 1 cze 2010, 11:23

No właśnie trochę to przeszkadza a nie wiem czym to jest spowodowane :locurva

 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » wtorek, 1 cze 2010, 11:39

też mam tak, prawy nadgarstek, barki oraz kręgosłup
nie wiem czy dobrze że strzelam sobie czasami kręgosłupem ale po takiej rozgrzewce i ćwiczeniach rozciągających czuje większe rozluźnienie w kręgosłupie i szyi czasami czuje się spięty, mam tylko nadzieję że mi nic nie wyskoczy :locurva

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » wtorek, 1 cze 2010, 12:17

strzelanie tez mam i to nie tylko w kostce ;)

Rzecz chyba normalna-póki nie powoduje bolu itp.

 
Posty: 117
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00

Post przez KosinhoB » wtorek, 1 cze 2010, 15:56

strzelanie oznacza małą ilość mazi miedzy stawowej.. lub "przeskoki" ścięgna...
"przeskoki" ścięgna mogą się zdarzać na większej powierzchni tak jak przy m. naramiennym lub w obręczy kończyny dolnej przy zgięciu stawu biodrowego - m. biodrowo-lędźwiowy.. jednak na to niema sposobu "naprawczego" że tak to nazwę :P
jeśli zaś miało by to wpływ braku mazi.. to polecam artroskop, galarety i żelatyny.. - choć i to nie daje nawet 60% szans do powrotu do pełnej sprawności danego stawu.
można jeszcze wybrać się do ortopedy (najlepiej prywatnie), zrobi ultrasonografie czyli potocznie mówiąc USG, i da tzw. BLOKADĘ W ZASTRZYKU W BEZPOŚREDNIO W STAW.. DOŚĆ BOLESNE NO ALE MOŻE BYĆ SKUTECZNE...
mam nadzieje ze choć trochę pomogłem. :) :locurva

 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 20 sie 2010, 00:00

Post przez kanar » czwartek, 19 sie 2010, 22:49

przedewszystki dobra rozgrzewka. wtedy wydziela sie maź. strzelajace stawy trzeba ogrzewac czyli nie kapac sie w zimnej wodzie albo je ochladzac w inny sposób i trzeba jesc ostre zeczy imbir itd.

 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » czwartek, 21 kwi 2011, 09:27

Dokładnie jak napisał kanar - rozgrzewka. Szczerze mówiąc o takim działaniu imbiru nie słyszałam..
Nox, przy przeskoku ścięgna jest trochę inny dźwięk, moim zdaniem.

Mam takie strzelanie w kolanach od kiedy pamiętam :? - irytujące, oj tak. W kostce też było, ale przeszło samo.
Mój eks zaleciał mi kiedyś ampułki na stawy (szczerze mówiąc już nie pamietam co to było), kiedy jeszcze więcej trenowałam i nie miałam tego, bo nic nie słyszałam :P

 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » niedziela, 24 kwi 2011, 09:08

Polecam tym narzekającym na strzelanie w stawach - jak kiedyś pisałem strasznie strzelały mi kolana, nawet przy chodzeniu. Od prawie 2 miesięcy stosuję suplement diety na stawy firmy Doppel herz - aktiv - już po miesiącu prawa noga która mniej strzelała przestała mi dokuczać, teraz tylko czekam aż lewa będzie ok. Suplement ten kosztuje 35 pln i wystarcza na miesiąc. Należy zażywać go 2 miesiące, następnie robimy sobie 1 miesiąc przerwy i kolejno stosujemy 1-2 miesiące. Przede mną będzie miech przerwy i znowu będę go stosował 1 miesiąc - czyli cała kuracja będzie trwała 4 miesiące - ciekawe jak długo nie będę miał problemów ze stawami.

Następna strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości