Trening do oceny !!!

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 14:39

Post przez Iveyy » czwartek, 8 gru 2016, 11:35

no niby liczyłem ten procentowy skład tluszczu ale sam do końca nie wiem ... Morusek słuchaj jak możesz mi pomoc to zerknij w galerii są moje zdj temat postu : oceńcie plecy, tam są moze to pomoże Ci w ojej ocenie i jeśli robiłeś coś podobnego do tego co ja chce to możesz tak zgrubsza opisać swoj trening ??? bo u mnie podstawowe zapotrzeb kaloryczne wychodzi około 2 czyli powininem zejsc do około 17 ???
dzieki z gory!!!

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 04:52

Post przez ozkampinosasa0 » czwartek, 8 gru 2016, 11:45

Dobra
Ja na twoim miejscu bym zrobił tak
tak do polowy maja bym jeszcze jechał na masę ustal sobie dietę z 23 kcal
bo nie jesteś az tak bardzo zatłuszczony
później jak to skończysz zacznij trening na rzeźbę (wysle Ci na PW przykladowy)ustal dietę 1500kcal(byla gdzieś taka na forum) i rob aeroby
jeśli chcesz lepszy efekt to możesz wziasc jakiś spalacz tluszczu(ja brałem Aplefit i nie nazekalem na efekty ale jeśli chcesz możesz wziasc coś mocniejszego) gdzieś n forum był temat jaki najlepszy spalacz tluszczu
I życzę wytrwałości
i do wakcji powinieneś byc ładnie wyzezbiony

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 14:39

Post przez Iveyy » czwartek, 8 gru 2016, 11:47

looooooooooo prze wielkie dzieki o to mi chodzilo!!!!!!!!!!!! tak zrobie bede przeciezko trenował a na wakacje wrzucę takie foty ze szczena wszystkim opadnie hehe w takim razie czekam na wiad... aha ale takie pyt jeszce jedno czy ten trenin w takim ustawieniu moze zostac?? tzn zwiększę ciężar a zmniejszę powt ale czy ogólnie jest ok??

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 04:52

Post przez ozkampinosasa0 » czwartek, 8 gru 2016, 11:52

Wysle Ci później na pw Terening na rzeźbę i na masę kiedyś go robiłem i jest bardzo dobry
(Wysle Ci wieczorem bo teraz nie mam czasu)
POZDRO

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 14:39

Post przez Iveyy » czwartek, 8 gru 2016, 13:43

ok dzieki wielkie czekam z niecierpliwoscia!! treningi zaczyna od 28 02 to szecze tylko dietę dopracować i bedzie ok
POZDRO I DZIEKI WIELKIE

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 18:01

Post przez Rodrigo80 » czwartek, 8 gru 2016, 13:44

bez masy nie ma redukcji - beda ładnie wyrzeźbione ...... kosci i skora.
rzeźbę to sie robi po kilku latach cwiczen a nie na poczatku.
Zaczynanie od dupy strony zeby ładnie wyglądać na wakacje jest godne pozalowania i przypomina mi tych śmiesznych kolesi co przychodzą około marca na silownie i robią tylko klatę i biceps właśnie zeby ładnie wyglądać - i wyglądają tak samo praktycznie bo co mozna zrobić w dwa miesiące bez głowy planu i diety.
Tylko zawadzają i przeszkadzają tj okupuja sprzęt niepotrzebnie :D

 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 14:39

Post przez Iveyy » czwartek, 8 gru 2016, 14:33

wow Rodrigo80 to skoro taki doswiadczony jesteś to czemu jako taki spec nie dasz jakieś rady tylko tak sie bulwersujesz??!!
po 1: to nie po to zeby ładnie wyglądać na wakacje gówno mi na tym zalezy po prostu w wakacje prawdopodobnie wyjadę do stanow i dlatego sie spiesze
po 2:nie poszedłem na silownie w marcu ćwiczę TROCHE dluzej no moze nie jak taki doswiadzcony zawodnik jak TY
po 3: kto Ci powiedział ze chce masować dwa lata i ważyć 11 kg??!! otoz nie mogę w zadnym wypadku przkroczyc 85 bo skacze ze spad. i takie są przepisy
po 4: nie ćwiczę tylko Kałtki i bicepsa-wrecz odwrotnie uważam ze tu mam najwieksze zaległości
po 5: jak masz swoja siłkę to jesteś tam szefem i rządzisz ale jeśli chodzisz do publicznej to płacisz i masz takie samo prawo do przyrządów jak inny!!!
po 6: to plan daje do opinii a nie do stworzenia, a ćwiczę dla siebie a nie na pokaz!!

bez sensu to co napisales.. no chyba ze ja to dla Ciebie WETERANA silownii i zawód kulturystycznych jestem jakas tam ciota i wali Cie co mysle ..a jeśli tak to mnie tak samo wali to co Ty myslisz...

a robie swoje Ty swoje... na forum każdy wyraza swoje zdanie....

 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 04:52

Post przez ozkampinosasa0 » czwartek, 8 gru 2016, 14:37

Przeciez jak widziałem jego fotki to nwet ma troche masy nie jest az taki chudy

 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 08:45

Post przez Goll1978 » czwartek, 8 gru 2016, 14:45

Iveyy widziałem Twoje fotki i z rzeźbę to ty masz wystarczajaca natomiast na brzuchu troche fatu zalega, Rodrigo80 ma racje troche masy sie przyda a jak teraz zrobisz rzeźbę to masa ktora masz ci sporo spadnie, osobiście powiem ci za jak latem zrobiłem rzeźbę to masa (nie tluszcz bo stopień zatluszczenia mialem taki jak ty) spadla 5kg a np w bicepsie 2cm poszło sie gonic.
Dobrym pomysłem dla ciebie byly by cwiczenie na brzuch np 6W albo ABS i do tego aeroby.
8)

 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 17:40

Post przez FergersoPol » czwartek, 8 gru 2016, 14:55

tak właśnie zrobie chyba dojdę do 8 -83 a potem rzezba zeby spaść do 78- 80. tylko kurcze ja mam permanentny strach przed tluszczem bo kiedyś mialem 15 kg nadwagi!!!!   i teraz nie chce bardzo sie tuczyć tym bardziej ze mam bardzo wolna przemianę materii i maja masa bez problemu moze skoczyć do goryy.. gorzej mi rzebic i zrzucac...a w takim razie mam pytanie czy jak teraz zacznę cykl na masę to czy przed wakacjami wyrobie sie z rzezbaż?????
Tak właśnie zrob jak niemozesz wiecej ważyć niz 85 !!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość