Trening na mase - Co o nim myslicie??

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 19:16

Post przez xXxKrisxXx » czwartek, 22 gru 2016, 10:09

PowerBen jest specjalista i starczy jego pomoc

a o 18:3 w pon. trenować nie możesz ??

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 03:56

Post przez gwiazda-Lerst » czwartek, 22 gru 2016, 11:47

Etyl uwierz mi ze wiem o tym ze PowerBen sie na tym sporcie bardzo zna

Problem jest taki ze w tym dniu mam 2 w-f i są to moje 2 ostatnie lekcje :cry: a po drugie nie wyrobił bym sie z nauka

Mysle ze te 3 dni nie są az takie zle :D

Pozdro for all

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 15:51

Post przez RusselDig » czwartek, 22 gru 2016, 11:56

no Beny wiec stajesz przedy trudnym wyborem . sam wiessz ze jest to sport dla tych ktrorzy umieją wygospodarować czas na naukę , prace , dom , rodzinę , silownie , suplementacje , przygotowanie diety i porzdny odpoczynek.
Taka jest szara rzeczwistosc bo to jedn z chyba najbardziej czasochłonnych sportow.
Ja często robie ze nie wychodzę z kumplami na dwór , nie siadam przed kompem zazwyczaj caly tydzień bo mam b.
dużo nauki to jest liceum i sam wiesz ze jest jej bardzo dużo a ja jeszcze chodze do renomowanego jak na moje miasto LO . przychodzę do domu jem posiłek i mykam na silownie później reszta dnia az do wieczora zakuwania ... Musisz wybrać co ważniejsze dla ciebie czy lekki w-f i trening na siłowni czy tylko W-f . To jest sztuka wyboru i musisz z czegoś zrezygnować .Musisz miec swoje priiorytety i trzymać sie planu .. hehe ale mowa ,krotko mówiąc sprobuj wygospodarować wiecej czasu mnniej na kompie mniej telewizora , mniej dworu - odbijesz sobie w weekendy a czasami silownia moze byc dobrym przerywnikiem w nauce .. pozdrawiam

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 03:56

Post przez gwiazda-Lerst » czwartek, 22 gru 2016, 11:59

Silka jest najwazniejsza ale niie mogę oposcic szkoly bo wtedy dopiero bedzie lipnie na maksa

Ja telewiora nie oglądam juz od hmm kilku miechow a z ekipa sie bujam tylko w weekendy

W głowę mam 2 rzeczy silka i aby zdac do naspepnej klasy :D :D

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 15:51

Post przez RusselDig » czwartek, 22 gru 2016, 12:02

no to masz rzeczywiście problem . : przebrnij jakoś przez ten rok , trzymaj sie mocno treningu i diety i w nastepnym roku , moze będziesz mial inaczej rozłożony plan albo coś ....

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 00:49

Post przez xXxzeebeexXx » czwartek, 22 gru 2016, 12:06

plan jest ok, 3 dni w tygodniu to naprawdę dobra opcja przy robieniu masy
co chcesz poprawić w tym planie , bo sie niebardzo wczytałem ?

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości