Mass Kick - walka o lepsze efekty

Pytania dotyczące stosowania suplementów, dobór odżywek, suplementacja.
Najlepsze odżywki na masę, odchudzanie, siłę, wytrzymałość mięśniową.
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 20:46

Mass Kick - walka o lepsze efekty

Post przez rfq » wtorek, 13 mar 2018, 17:41

Motywacja jest niezwykle ważna w życiu każdego sportowca. To ona pozwala sięgać niemożliwego. Co jednak zrobić, jeśli odczuwamy brak chęci do działania, a wizja zadowalających efektów oddala się coraz bardziej? Jeśli mierzysz się z tego typu przeciwnościami, przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz w nim sposób, jak skutecznie podnieść poziom motywacji i polepszyć osiągane na siłowni wyniki.

Mass Kick - tajna broń

Osoby toczące walkę z brakiem chęci do działania sięgają po przedtreningówki. Są to suplementy diety mające za zadanie zwiększyć energię. Działanie tego typu produktów polega także na poprawie wydolności organizmu, co pozwala podejmować bardziej wyczerpujący trening. Co istotne, przedtreningówki o dobrym składzie pozwalają także zredukować czas potrzebny na regenerację organizmu.

Wśród polecanych suplementów przeznaczonych do stosowania przed treningiem wyróżnia się Mass Kick. Działanie produktu określane jest jako skuteczne, co ma swoje źródło w starannie opracowanym składzie. Odżywka jest bogata w następujące składniki:
kreatynę - jej zadaniem jest dostarczanie dodatkowej energii mięśniom, a także wspomaganie procesów anabolicznych skutkujących zwiększeniem masy mięśniowej,
beta-alaninę - odpowiada za wytwarzanie karnozyny, czyli związku neutralizującego negatywne działanie zgromadzonego w mięśniach podczas wysiłku kwasu mlekowego,
jabłczan cytruliny - produkuje tlenek azotu dostarczający mięśniom składniki odżywcze,
aminokwasy BCAA - wspomagają budowę mięśni i zatrzymują procesy kataboliczne,
witaminy i minerały - uzupełniają niedobory diety,
korzeń ashwagandhy - zwiększa wydajność organizmu i ogranicza stres.

Skład suplementu jest zadowalający, o czym można dowiedzieć się, czytając opinie. Mass Kick zdobył uznanie wielu osób. Jak zapewniają sportowcy, działanie produktu jest szybkie, a jednocześnie nie prowadzi do obciążenia naszego organizmu. Oznacza to, że możemy przyspieszyć proces budowy wymarzonej sylwetki, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo. Wszystkie znajdujące się w preparacie składniki zostały przebadane laboratoryjnie. Ich bezpieczne działanie zostało potwierdzone szeregiem testów i opiniami osób mających doświadczenie i wiedzę w zakresie suplementacji. Co warto podkreślić, produkt nie zawiera w składzie kofeiny. Choć jej działanie jest dla wielu osób pożądane, często nadużywanie tego składnika prowadzi do przetrenowania, a tym samym długotrwałego obniżenia efektywności organizmu.

W związku z tym, że produkt ma bogaty skład, dostarcza solidnego kopa energetycznego przed treningiem. Efekty Mass Kick to także większe skupienie i możliwości, o których nikomu się nie śniło. Stosując preparat, pożegnasz się z wymówkami i będziesz pewnym krokiem podążał ścieżką wiodącą do wymarzonych efektów.

Mass Kick - stosowanie

Aby zagwarantować sobie widoczne rezultaty, trzeba pamiętać o systematycznym przyjmowaniu Mass Kick. Dawkowanie suplementu wynosi 25 g przed sesją treningową. Odżywka ma formę proszku, dlatego do jej przygotowania potrzebujemy wody. Preparat łatwo się rozpuszcza, więc możemy go przyrządzić tuż przed treningiem.

Cena Mass Kick wynosi około 140 zł za 750 g opakowanie. Stosując się do zaleceń dotyczących dziennej dawki produktu, suplement wystarczy nam na 30 dni. Mass Kick jest dostępny w wielu sklepach - możemy wybrać, czy dokonamy zakupu stacjonarnie, czy przez Internet.

Powrót do Odżywki i suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości