windows

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:07

Post przez FRANEKBEBEKI » niedziela, 11 gru 2016, 16:31

mam problem i prozbe do wąsa mianowicie musze przeinstalować system (windows XP) a nie wiem jak sie do tego zabrać i jak to zrobić i chciałbym was prosić o pomoc.
prosze napiszcie mi jak mam to zrobić krok po kroku.
chce skasować tylko jedna partycje na której mam winodwsa i nie chce kasować reszty.
PROSZE O POMOC!!!

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 17:56

Post przez Whitefoo-An » niedziela, 11 gru 2016, 16:34

Jak plyta sie uruchamia podczas uruchamiania kompa naciskasz "enter" później chyba F8, wybierasz partycje i formatujesz, zresztą wszystko masz opisane podczas instalacji.
A jeśli plyta Ci sie nie uruchamia to musisz w biosie zmienić botowanie i ustawić " first CD" jakoś tak to sie powinno nazywać w zależności od biosa

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:07

Post przez FRANEKBEBEKI » niedziela, 11 gru 2016, 16:39

no właśnie chodzi mi o to jak to pozmieniać w biosie, pokasować partycje itd.
bo jak uruchomi sie plyta to juz wiem bo wszytstko jest napisane //:-D :-D /no właśnie chodzi mi o to jak to pozmieniać w biosie, pokasować partycje itd.
bo jak uruchomi sie plyta to juz wiem bo wszytstko jest napisane //:-D :-D /a nie wiecie moze co jest pryczyna i jak to naprawic, bo jak włączy mi sie windows to obraz jest rozmazany, kmp sie wiesz i wanlancza sie od nowa i nic nie mozna zrobic, nie wiem co jest przyczyna tego, a wczesniej zanim win sie tak popiepszyl to mialem okres ze wszystko chodzi cacy tylko monitro sie wlanczal, dzialo sie tak przez 1 minut a później win sie spiepszyl.
aha dodam ze wyskakuje i informacja ze"program niejest orginalny " czy coś w tym stylu

 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 10:20

Post przez pabloxerr » niedziela, 11 gru 2016, 17:48

jak sie wiesz to możesz miec za wysoka temp procka, jeśli sie resetuje możesz miec szczelone ramyjak sie uruchamia pc wcisnije delete albo f2 w zależności jakiego masz biosa i plyte, poszukaj zakładki boot i tam bedzie 1st wciskasz enter i wybierasz albo naciskając page down lub page ip wybierasz napęd cd

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:07

Post przez FRANEKBEBEKI » niedziela, 11 gru 2016, 18:18

za wysoka temperatura nie moze byc, fakt komp chodzi caly dzien, ale jak rano go lwlaczylem to było to samo i ekran wciąż gasł i sie zapalal.
nie wiem co sie stalo, caly dzien chodził bez problemu i dopiero coś w nocy sie stalo, tak z niczego.
pierwszy raz to mi sie zdazylo.a czy instalować system od nowa czy tylko kliknąć "napraw"??

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 17:56

Post przez Whitefoo-An » niedziela, 11 gru 2016, 18:28

'' ''!ekran wciąż gasł i sie zapalal.
Ja tez tak mialem jak mi sie karta grafy zdupila //mad.gif :angry: mad.gif /

 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 10:20

Post przez pabloxerr » niedziela, 11 gru 2016, 18:40

jak Ci sie ukruszyło jadro troche ze dalej sie wlacza to w ciągu załadowania windowsa temperatura skiknie na 80stopni, wiec wisnie

 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2015, 17:56

Post przez Whitefoo-An » niedziela, 11 gru 2016, 19:37

dobra, zrob formata i zdaj relacje

 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela, 23 sie 2015, 07:24

Post przez AgniechaFurniss » niedziela, 11 gru 2016, 20:33

Tez nie długo bede robił formata,ale nic Ci nie poradzę stary bo jak to wszystko ustaćwiam w biosie to pod wpływem "chwili" i lece z koxem ...aa co do tego"wersja windowsa nieorginalna" to musisz pogrzebać w zabezpieczeniach systemu i wyłączyć automatyczne aktualizacje systemu i wtedy nie bedzie wyskakiwało ,ze nieorginalny bo to po polaczeniu z netem sie laczy z microsoftem i wysyła jakieś dane które mieszaja w tym "nieorginalnym" systemie...czy jakoś tak...kuzyn mi tłumaczył /

 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 08:07

Post przez FRANEKBEBEKI » poniedziałek, 12 gru 2016, 06:40

Whitefoo-An, i co jak ci sie karta zdupilaż? trzeba kupić noważ? oby nie bo mam zintegrowana z plyta glowna a nie chce wyrzuca 500zl na to szczególnie ze za3 miechy lece do stanow i chce se laptopa przywieź a taki wydatek teraz nie jest mi potrzebny

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości