WŁOSY

Porady medyczne, choroby, urazy, leczenie urazów, kontuzje, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa.
Makijaż, masaż, pielęgnacja, piękno, fryzura, kosmetyki, zdrowa skóra, jędrne pośladki.
 
Posty: 149
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Gdynia/Darłowo

Post przez passions » sobota, 8 maja 2010, 06:01

Pielęgnacja, farbowanie, dekoloryzacja, zagęszczanie, przedłużanie, prostowanie, kręcenie, fryzury, fryzjerzy, itd. :)

Obrazek

 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 24 sie 2012, 00:00

Post przez Jablonka » wtorek, 28 sie 2012, 08:39

Chciałabym zapytać czy używał ktoś może dłużej Seboradinu i czy faktycznie przynosi to efekty? W ciągu ostatnich 6 miesięcy udało mi się zrzucić ponad 10 kg i wszystko super, tylko że właśnie włosy uznały, że nie wiedzą czy im się mój nowy image podoba i wypadają na potęgę :/ W aptece pani poleciła mi właśnie ten Seboradin w ampułkach, taki http://www.nokaut.pl/pozostale-kosmetyk ... pulek.html Stosuję prawie 2 tyg, ale jakoś jak na razie szału nie ma i nie wiem czy to jeszcze za krótko, czy może to nie jest preparat dla mnie :/

 
Posty: 33
Dołączył(a): środa, 18 lip 2012, 00:00

Post przez Niepakowacz » czwartek, 30 sie 2012, 15:52

Pierwsze widzę, nie znam więc niestety nie pomoge.

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 wrz 2012, 00:00

Post przez robson1969pl » wtorek, 4 wrz 2012, 10:52

Może ktoś będzie wiedział jaki preparat poskromi moje kompletnie nie układające się włosy? Nie mam prosty, nie mam kręconych, takie pośrednie, do tego suche :( Chciałbym mieć proste i lśniące, aby się dobrze układały. Stosowałem dobre odżywki, lecz efekt kiepski.

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 11 wrz 2012, 00:00

Post przez aleks_andra » wtorek, 11 wrz 2012, 14:52

Moje włosy też sa suche i trochę kręcone i wypadają na potęgę.. Ale koleżanka używa maskę do włosów biowax, o taka jak ta pierwsza co wyskakuje http://www.nokaut.pl/szukaj/kosmetyki/biowax.html
Podobno rewelacyjne efekty za niską cenę. Ja ją dopiero zaczęłam stosować więc trudno mówić o efektach ale ona używa już kilka miesięcy i twierdzi, że nic lepszego nie miała bo zdecydowanie przestały wypadać jej włosy. Po użyciu włosy są trochę dziwne,trudno to określić, ale skoro efekty podobno mają być super to stosuję. Podobno olejowanie włosów coś daje. Możemy walczyc z naszymi włosami ale one i tak nigdy nie będa jak z reklamy ;)

 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 12 wrz 2012, 00:00

Post przez a_gusia_83 » środa, 12 wrz 2012, 14:12

Olejowanie owszem, z tego co wiem najlepsze olejki to Alterra i Amla. Jeszcze nie próbowałam. Poodbno Alterra nie brudzi pościeli, nie wiem jak jest z Amlą.

 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 10 lis 2012, 01:00

Post przez popcorn » sobota, 10 lis 2012, 18:54

a_gusia_83 napisał(a):Olejowanie owszem, z tego co wiem najlepsze olejki to Alterra i Amla. Jeszcze nie próbowałam. Poodbno Alterra nie brudzi pościeli, nie wiem jak jest z Amlą.


Amla śmierdzi przeokrutnie!
Alterra natomiast na moich włosach nie daje żadnego efektu :/

Najlepiej lubię olej winogronowy (ten z Biedronki) :D

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 lis 2012, 01:00

Post przez katarzyna88 » niedziela, 11 lis 2012, 12:18

ja mam krótkie, proste i nieukładające się oraz płaskie włosy, coś poradzicie?

 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 8 lis 2012, 01:00

Post przez Tomcio » poniedziałek, 12 lis 2012, 11:45

popcorn napisał(a):
a_gusia_83 napisał(a):Olejowanie owszem, z tego co wiem najlepsze olejki to Alterra i Amla. Jeszcze nie próbowałam. Poodbno Alterra nie brudzi pościeli, nie wiem jak jest z Amlą.


Amla śmierdzi przeokrutnie!
Alterra natomiast na moich włosach nie daje żadnego efektu :/

Najlepiej lubię olej winogronowy (ten z Biedronki) :D


Ja polecam oliwke dla dzieci Bambino albo zwykłą oliwę z oliwek

 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 21 lis 2012, 01:00

Post przez KKKlla » środa, 21 lis 2012, 18:44

Też nigdy nie słyszałam o Seboradinie a chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej :D

Następna strona

Powrót do Zdrowie i Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości