Wojsko Polskie

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 06:42

Post przez Yvetteee » czwartek, 10 mar 2016, 08:58

Taki mam plan "A", ze ide.

 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 22:52

Post przez Karl-B85 » czwartek, 10 mar 2016, 09:04

gadanie.. nikt kogo znam nie narzeka na dzisiejsze zarcie w wojsku a porcje ponoć są takie, ze naprawdę idzie sie mocno najesckolega (bardzo dobry kolega) jest w wojsku za dwa miechy wychodzi - z 86 (naturalna waga) kg zostało mu niecałe 75.. Zarcie jest ochydne - lepsze rzeczy zabierają kucharki a dla wojakow sciepy.
I nie najesz sie RockyVDC nie najesz wierz mi.
Holosyba60a sprawa jak po studiach (z tyt.
mgr) pójdziesz na zawodowego to dostajesz stopień podporucznika a to oznacza 2.885.00zl pensji miesięcznie i oczywiście dalsza perspektywę awansu ( ja jush sie zdecydowalem) A kategorie "Z" jush mam bo została mi po badaniach z 2004 kiedy zdawałem do Deblina.SS mamy podobne plany na przyszłość hle hle

 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 14:00

Post przez Holosyba60 » czwartek, 10 mar 2016, 09:45

a moze kolega wcinał jakieś wspomagacze i poprosty z niego uleciało powietrze ?? :D

 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:27

Post przez MAJEKO » czwartek, 10 mar 2016, 09:55

jest cipka i siedzi na kuchni, każdy wie ze najwieksze ofermy dają do kuchni ...I tyle..codo powyzszego^..Oj widze dużo ludzi wiaze przyszłość z wojskiem ,wiecie 2 sparwa jakie etaty proponują po ukonczeniu takowej oficerki..mozecie pomazyc ze dostaniecie sie do jednostki jakieś fajnej a tym bardziej tzn.aeromobilnej" badz to eksportowej" bez plecow..taka prawda niestety..Ja tam pójdę na starszego szeregowca do Bielska Bialej,Gliwic albo Krakowa na poczatek..potem pomysle o podoficerskiej szkółce

 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 22:52

Post przez Karl-B85 » czwartek, 10 mar 2016, 10:23

jest cipka i siedzi na kuchni, każdy wie ze najwieksze ofermy dają do kuchni ...I tyle..codo powyzszego^ty mam nadzieje ze nie chodziło ci o mojego kumplaż bo go kurwa obrażać nie będziesz

 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:27

Post przez MAJEKO » czwartek, 10 mar 2016, 10:33

moze za ostro dla niektórych ale to brutalna prawda

 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 16:33

Post przez RockyVDC » czwartek, 10 mar 2016, 10:37

znowu sie będziecie bic? :D

 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 20:42

Post przez Twila5 » czwartek, 10 mar 2016, 14:23

nie ma na to reguly, jeden pojedzie i schudnie 10kg, a Holosyba60i wróci z nadwaga....

 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 06:42

Post przez Yvetteee » czwartek, 10 mar 2016, 14:32

No slipknot to masz troche krzywe pojecie o naszej krzywej armii.
możesz byc twardy jak Rambo, zbudowany jak l0ki, silny jak Raptor, madry jak Marijo, wielki jak RockyVDC, ale jak Cie chcą udupić to Cie do kartofli wsadza.
Taka jest mentalnosc, ze często najlepszych sie tepi.
A tak na marginesie, z moich informacji to praktycznie w każdej jednostce służby na kuchni ma sie cyklicznie.
Nie idzie sie na 9 miesięcy na kuchnie.I jak juz mówiłem wczesniej, wojsko poborowe to juz nie jest wojsko.
To nie takie wojsko jak w Rosji, gdzie na cwiczeniach nie rzadko ktoś zginie, a chłopcy dostają równo w dupe.
Nie takie wojsko jak w Izraelu gdzie praktycznie jesteś na froncie od poczatku.
Nikt nie bedzie Cie szkolił na jakiś porządny i bardziej wymagajacy sprzęt skoro ty i tak po kilku miesiącach idziesz do cywila.
Nie wiem o co sie klocicie, bo ja chociaż tez chciałem isc w pewnym momencie na ochotnika to od poczatku wiedzialem, ze sluzba zasadnicza to syf.Wojsko dopiero sie poznaje jeśli sie jest nadterminowym, lub kontraktowym zolnierzem.
No i przede wszystkim wyksztalcenie, to sie liczy.
A najbardziej (tak jak zresztą we wszystkich branzach) liczy sie specjalistyczne przygotowanie.

 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 22:52

Post przez Karl-B85 » czwartek, 10 mar 2016, 15:24

moze za ostro dla niektórych ale to brutalna prawda 1) bardzo chesz wydłubywać czerwone kozy polamanymi palcami?2) nieznasz mojego kumpal, nie wiesz w jakiej jednostece a pierdolisz i go obrazasz, zastanów sie imbecylu co wypisujesz.
Co ty kurwa wogule wiesz o wojsku? Wypierdalaj do swojego kolegi fijutka czy jakoś tam - razem będziecie ludzi wkurwiac.ja niemoge kurwa najpierw fiutek obraza tych co swoje zdjecia umieścili na forum (a wiec m.in giery i raptora, a także mnie) i nic z tym sie nierobi a jak ja coś napisze to zaraz ze przesadzam, teraz ten gówniarz jedzie z moim kumplem bo ubzdurał sobie cos  ze 7 miesięcy w kuchni siedzi i tesh wszytko jest oki...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości