Wywiad z G.Valentino!

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 19:41

Post przez Lubomirrr » środa, 28 paź 2015, 00:47

color blackPonizej wklejam, z innego forum kulturystycznego wywiad, z kontrowersyjnym niby kulturysta: NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZONY człowiek W KULTURYSTYCE
WYWIAD z GREG'iem VALENTINO

Dla normalnych, niedoswiadczonych ludzi ci, którzy dla bycia wiekszym wybierają podnoszenie ciężarów są dziwakami. Dlaczego, dają z siebie wszystko, tylko po to zeby miec wieksze bicepsy, czy wyraźniejsze barki? Czy maja jakas obsesje? Moze Cierpic na niska samoocene? Dla ludzi, którzy ćwiczą rekreacyjnie, prawdziwi kulturyści są prawdziwymi dziwakami. Dlaczego ryzykują swoje zdrowie zeby wyglądać tak, jak większość ludzi uwaza za obrzydliwe? Czy maja jakieś problemy na tle psychologicznym? Moze maja niekształtność ciała , a moze male penisy?
A kogo profesjonalni kulturyści nazywają dziwakiem? Kto jest tym dziwakiem nad dziwakami? Odpowiedz: Greg Valentino.
Grek nie jest lubianym czlowiekiem. W rzeczywistości całkiem mozliwe, ze najbardziej pogardzanym człowiekiem w kulturystyce. Przypomnij jego imię na forum a uslyszysz: Dlaczego był wstanie tak zniszczyć swoje ciało Syntholem? Czy on mysli, ze ładnie wygladaż Co on mysli, ze niby kogo oszukuje? To pośmiewisko Idiota Wstyd dla sportu Nadaje kulturystyce zle imię Jako stary student psychologii zawsze byłem zainteresowany motywacja tych wszystkich odmieńców . Tymi z tatuażem na całym ciele, tymi, którzy lubia zwracać na siebie uwage. Kobietami z implantami wielkości pilki plazowej. uważałem to wszystko za bardzo ciekawe. Co mialby do powiedzenia najwiekszy tego typu człowiek wśród kulturystow? Co go motywuje? I co najwazniejsze, czy Greg Valentino spojrzal w przerazajaca przyszłość kulturystki, lub czy czasem pazur śmierci nie wszedl mu juz za gleboko?Nadszedl czas zeby to sprawdzic.

Testosterone: Greg, slyszalem, ze zostałeś aresztowany, chyba nie rozmawiasz ze mna teraz z wiezienia, prawdaż

Greg Valentino: Nie! Tak, siedziałem w kiciu. Mialem oczywiście dużo problemow, ale juz wszystko jest OK.

T: Pewnego dnia słyszałem rowniez, ze jesteś juz martwy.

G: Co to ma byc? Wszyscy oskarżają mnie o Synthol. Nie biorę Syntholu. brałem propionate i equipoise domiesniowo*. Synthol dziala tylko w jeden sposob: naciąga pasek/powiez**. Z Equipoise oraz z propionate masz rozciagniecie od oleju plus dostajesz jeszcze miejscowy wzrost od sterydow.
(* wstrzykiwane bezpośrednio w miesien, ** przepraszam, ale nie potrafię powiedzieć o co konkretnie chodziło Gregowi)
Synthol jest jak stosowanie oleju bez zadnego specyfiku w srodku. Jest jak branie śmiercionośnego oleju - jak kupowanie sterydu podrobki bez działającej substancji. korzystając z Syntholu możesz tylko przesadzic. Mam 27 calowe rece, myslisz ze mam 7 cali olejuż To niedorzeczne. W ogole nie wyglądałyby jak ramiona. Sluchaj, mialem 21 calowe ręce zanim kiedykolwiek wziąłem sterydy.

T: Naprawde?

GV: Tak. Ja jestem juz po czterdziestce. trenowałem przez 25 lat nawet nie dotykając sterydow. Potem kiedy sprobowalem koksow - biorę je od ponad 6 lat - moje ciało po prostu eksplodowalo. Zawsze byłem genetycznym odmieńcem jeśli chodzi o ramiona. I zarejestrowałem to nawet na zdjeciach.

T: Przypominam sobie kilka zdjec ciebie z lat osiemdziesiątych i wyglądałeś jak normalny kulturysta

GV: Na czesci z tych starych zdjec mialem tylko dwadzieścia lat. byłem wtedy w wadze lekkiej i wygrałem w mojej klasie wiele pokazow. Mialem 18 cali w ramionach i około 143 funty wagi. Wtedy nawet nie wiedziałem czym są sterydy.

T: Po tylu latach naturalnego treningu, dlaczego zacząłeś brac sterydy?

GV: Bede szczery, widziałem wielu facetów lepszych ode mnie - trenowałem latami zeby takim jak oni byc. Ci faceci ledwo zaczęli podnosić ciężary i nagle, juz po paru latach, byli gigantami. A ja tutaj sobie trenuje powoli, robiąc przyrosty latami, a oni staja sie nagle kimś z bycia nikim. To denerwujace. Do tego dopiero co poczułem co zyskalem. dwadzieścia piec lat pakowania bez sterydów i wszyscy oskarżają mnie o doping, gówno prawda, to zyskalem.

T: Czy używasz w tej chwili sterydów lub innych srodkow?

GV: Nie wziąłem sterydów od ponad roku i nigdy nie zastosowałem hormonu wzrostu. Wyladowalem w wiezieniu, nie mogąc dotknąć sztangi, wyszedlem na zewnątrz i ciagle wyglądam na ogromnie duzego. Moje ramiona maja ciagle 25 cali...

T: W tej chwili nie stosujesz niczego? Zadnego typu miejscowych zastrzyków lub czegoś podobnego?

GV: Nie, nie mogę niczego zrobic. Oni są ciagle przy mnie. Jestem na odwyku narkotykowym i nawet nie dotykam koksow. Rozmawiasz z facetem który nigdy w zyciu sie nie upil, zadnych narkotyków lub czegoś podobnego, ale zabrali mnie do programu narkotykowego.

T: zostałeś znaleziony ze sterydami i umieścili cie w narkotykowym programie odwykowym?

GV: Tak, oni nawet nie wiedza gdzie wsadzić ludzi ze sterydami wiec to co robią to umieszczają cie razem z silnie uzaleznionymi od narkotyków ludzmi. Wiec jestem w klasie z nałogowcami i w tego typu gownie. Nawet jesli, to nie mogę brac zadnych koksow. Jestem poddawany testom dwa razy w tygodniu.

T: Wiec po twoich początkowych doświadczeniach ze sterydami, kiedy zdecydowałeś sie isc na całość i robić zastrzyki punktowe?

GV: W chwili kiedy zacząłem zakochałem sie w tym, ponieważ moje ciało odpowiedziało nieprawdopodobnie. W pierwszym miesiącu posmakowałem jednego cala w moich ramionach. I wtedy nawet nie robiłem zastrzyków miejscowych. Troche sie wtedy podekscytowalem, rozumiesz. zacząłem po prostu to kontynuowac. Moje ramiona mialy 27 cali. A jestem malym gosciem. To nie tak, ze jestem wysoki lub coś podobnego. Ale nie mam tylko dużych ramion. Jestem ogólnie duzy. Moja najgorsza partia jest klatka. Jest plaska. To nie jest zle, ale nie wspolgra z reszta ciala. Mam bardzo rozwiniete plecy i na prawdę szerokie barki.

T: Ludzie zawsze chcą wiedzieć dlaczego to robisz, ponieważ wszystko to jest nieproporcjonalne.

GV: Tak, ale nie staram sie byc symetryczny. Staram sie byc inny, wiesz co mam na mysli? Jestem jak Tom Platz jeśli chodzi o ramiona. Faceci jak Paul DeMayo którzy znają mnie od lat powiedzą ci, ze zawsze mialem duze ramiona.

T: Wiec chcesz powiedziec, ze większość twoich ramion to rezultat genetyki i jeśli ktoś chciałby robić to co robisz ty prawdopodobnie nie był by w stanie otrzymać takich wynikow?

GV: Racja. Synthol jest dostępny dla kogokolwiek. Powiedzmy wiec, ze go stosowalem. To jak to jest, ze nie ma innych facetów ganiających wokoło z 27 calowymi ramionami? Znam wielu ludzi, którzy probowali Syntholu, i którzy nie mieli z tego zadnego pozytku. Mieli tymczasowe napompowanie i tak szybko jak tylko skończyli brac tracili je. jeśli to byłoby takie proste, to każdy latalby w kolo z wielkimi rekoma.

T: Czy myślałeś kiedyś na wykonaniem rentgena lub rezonansu magnetycznego zeby udowodnic, iz krytykowanie ciebie jest bledem?

GV: mógłbym to zrobic. Wiesz przeciez co oni wtedy powiedza: nie jesteś w stanie pokazać różnicy miedzy Syntholem, a sterydami. Ale możesz bezsprzecznie powiedziec, ze to nie są implanty, wiec byłbyś wiecej niz szczesliwy, ze to zrobiłeś *
*do końca nie jestem pewien, czy dobrze przetłumaczyłem cytat przeciwników Grega

T: idźmy dalej, mówisz ze nie używasz Syntholu, ale przeczytałem cos, gdzie powiedziales, ze masz swoj własny Zestaw oleju MCT i innego towaru, którego uzywasz. To prawdaż

GV: Nie, nie, nigdy tego nie powiedzialem. Ludzie mowia, ze wciskam wszelaki kit. Olej MCT? To klamstwo. Nie wziąłbym oleju MCT jako suplementu, a tym bardziej wstrzykując to gówno w moje cialo. musiałbyś byc skonczonym durniem zeby to zrobic. Nigdy nie mówiłem o tym publicznie, nawet na mojej stronie, ale podpisują sie za mnie i rozpowiadają wszędzie najokropniejsze gowna. Moja strona jest okropna. Zamierzam ja zamknąć i wydac nowa.

T: Daj nam jakas wskazowke, co dokładnie zrobiles, aby otrzymać ta droga ramiona takie jak twoje.

GV: stosowałem na prawdę dużo testosteronu. jakieś 3 mg testosteronu na tydzień Kocham testosteron i tak samo kocham Equipoise. Testosteron, który brałem najczęściej to przeważnie propionate. Przez pewien okres stosowałbym enanthate i zawsze razem z Equipoise. zrobiłbym prawdopodobnie, o mój Boze... robiłbym zastrzyki każdego dnia. Nie martwiłbym sie ilością oleju, martwiłbym sie ilością działającego specyfiku. W ciągu tygodnia brałbym 3 mg testosteronu i prawdopodobnie od 4 do 5 mg Equipoise. Pamietaj, to 15 mg zastrzyki wiec byłoby to jakieś 1 cm sześciennych Equipoise w ciągu okresu jednego tygodnia. dawałbym w barki, tricepsy i bicepsy.
Teraz, wymieszałbym te srodki. użyłbym sten'u*, czasami w miejsca gdzie stosowałem propionate. Sten* daje ludziom nauczke, ale ja go jakoś polubilem. robił mnie twardym i rozerwanym**. Wydaje sie, ze troche wzrasta owłosienie i jest bezsprzecznie androgeniczny. są kulturysci, którzy namawiali mnie, abym przestał zażywać te srodki, a jakoś sami sie do nich przywiazywali.
* moze chodzi o stanazol, ** do końca nie wiem co mial na mysli

T: Czy to za sprzedawanie sterydów zostałeś aresztowany?

GV: zostałem aresztowany ponieważ przez dlugi okres czasu rozprowadzałem koksy.

T: byłeś właścicielem siłowni prawdaż

GV: Mialem silownie, teraz zajmuje sie nieruchomosciami. Musialem sprzedac interes ponieważ mialem z jego powodu wiele problemow. Wiesz, jestem tym gosciem, który był na Comedy Central* kiedy zostałem aresztowany. Mieli ze mnie niezla zabawe.
* Comedy Central to kanał TV

T: O co tam chodzilo?

GV: Moje ramiona są tak duze i moje barki tak obszerne, ze filmowali mnie kiedy wychodziłem z posterunku policji. Pokazywali to w lokalnych wiadomosciach na Daily Show*. Pokazywali mnie i mówili Jak myslicie za co ten facet został aresztowany? Wskazowka: to nie był estrogen! . Wtedy dawali mnie na pierwszy plan i mówili Lokalna policja znalazła tego faceta podczas produkcji sterydow. To nie zadne jaja! Mysleliscie, ze sprzedawał orzeszki majac takie rece? * Daily Show to program TV

T: powiedziałeś mi, ze znasz sporo sportowców jak Ronnie Coleman i lubicie sie, ale Lee Priest powiedział pare przykrości na twój temat, prawdaż

GV: mogę stanąć obok Lee Priest'a, a ty możesz go idealnie za mna ukryc. Jestem troszke wyższy od niego, ale nie duzo. Ale prawda, Lee sporo na mnie nagadal. Tyle ze on nie rozumie tego, iz ja trenowałem kiedy on był jeszcze w przedszkolu. zacząłem w 1972! Wiem wiecej na temat cwiczen niz ci wszyscy goscie, przysięgam na Boga. To dlatego kiedy oni przestali brac wyglądają jakby nigdy w zyciu nie dotknęli sztangi. Shawn Ray również sie ze mnie zlewał na Night of Champions, mówiąc ze nie rozumie co ja robilem. Ale ty musisz zrozumiec. Jestem całkowicie duzy. Jestem o wiele wiekszy od niego. Moje ramiona byly wieksze niz jego jeszcze zanim wziąłem sterydy.

T: Czy straciles sporo swoich wymiarów od kiedy zostałeś zmuszony do pojscia na odwyk?

GV: O tak, stracilem. Moje ramiona maja teraz 25 cali. byłem właśnie na Night of Champions, ludzie glupieli, chcąc moje zdjecia i tego typu rzeczy.

T: Mowisz, ze nie lubisz zwracać na siebie uwagi.

GV: Czy lubie? Rzeczywiscie, jestem troche zaklopotany.

T: Wiec co cie motywuje? Musisz sie liczyć z takim rodzajem zwracania na ciebie uwagi.

GV: Moja motywacja to (smiech)... Mam kompleks niskiego mezczyzny, kompleks Napoleona, czy jak sie to nazywa. Mam tylko jakieś 5 stop i 5,5 cala wzrostu. Chce powiedziec, ze facet z 27 calowymi ramionami, który ma tylko 5'5 wzrostu i 27 cali w pasie... wyglada niedorzecznie. Ale znowu, jeśli nie mogę urosnac, to zostaje najwiekszym dziwakiem jakim jestem w stanie. Nie wciskam kitu o symetrii. W kulturystyce nikt nie przestaje wciskać kitu o Milos Sarcev'ie, ze symetria idzie z pieknym cialem. Spytaj ludzi kogo chcieliby ogladac. chcą patrzeć na dziwakow, Markus'a Ruhl czy na Paul'a Dillet, chociażby nawet nie mogli przyjąć pozy. Ludzie kochają oglądać mase. Lubia oglądać mutantow. Dzieki temu możesz istnieć w sporcie.

T: Czy uwazasz, ze motywujesz ludzi?

GV: Nie, mysle ze ludzi obrzydzam. Dostaje podle e-maile z całego świata od ludzi, którzy mówią mi ze jestem gnojem, wyglądam jak gowno, zrujnowałem swoje cialo... a potem dostaje maile od ludzi, którzy na prawdę czuja zgrozę na mój widok, są pelni podziwu. Tak czy owak, wiem ze budzę wstret. Wiem, ze jestem pośmiewiskiem dla kulturystyki. Zdaje sobie z tego sprawe, ale wszystko jest ze mna w porzadku.

T: Czy wiesz, ze mysle nad zatytułowaniem tego artykułu Najbardziej znienawidzony człowiek w kulturystyce? . Bez obrazy, ale takie są moje wrazenia po rozmowach na twój temat z innymi ludzmi.

GV: To spoko. Musisz wiedzieć jakiego rodzaju człowiekiem jestem. Jestem bardzo opanowany. Rozumiem, ze jestem nie wątpliwie najbardziej nielubianym facetem w kulturystyce. To nie jest tak, ze tego chce, ale jest to w porządku ponieważ to prawda. Tylko ze, ludzie nie darzą mnie zaufaniem. większość z nich wszystkich nie mogłaby ze mna wytrzymac. potrafię zrobić najwieksza ilość serii. ćwiczyłem na niemożliwych ciezarach. Juz nigdy nie bede mogl. Jestem juz po czterdziestce. Ale nikt nie darzy mnie zaufaniem. Zakladaja, ze to Synthol czy inne specyfiki, ale oni nie rozumieja. Mialem 18 cali w ramionach przy 14 funtach. Na chwile przed tym jak zacząłem brac sterydy mialem 185 funtów przy 21 calach. zrobić 6 serii na jedna grupę miesniowa to dla mnie pestka. Uwielbiam obszerne* treningi. piłem wode i jadlem bulki podczas treningu dla utrzymania weglowodanow, gdyż zwykłem trenować godzinami. Juz tego nie robie, ale wciąż robie mega serie.
* długo trwające

T: Musze zapytac, czy są jakieś codzienne czynnosci, których nie możesz wykonywać z powodu twoich ramion?

GV: Wszyscy mnie o to pytaja. Dam rade rzucać do kosza i mogę kopnąć pilka bardzo daleko. Gram w rozne gry. Jestem bardzo zroznicowany. potrafię puścić szybka pilke zaraz powyżej plotka*. Ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego, ze jestem na prawdę dobrym sportowcem, a nie tylko wypchany miesniami.
*chodzi tu chyba o football amerykański gdzie trzeba kopnąć w pewien sposob pilke, ale konkretnie jak nie wiem

T: Wydajesz teraz jakiś film o tym jak trenować rece, no ale przeciez, to nie jest tak, ze masz takie ramiona tylko od treningu. Czy to nie aby troche klamliwe?

GV: To nie jest film o treningu rak. mówi o treningu ogolnie, przekazuje moje idee i filozofie. jeśli pracowałbym z tobą przez jeden pieprzony tydzien, gwarantuje ci ze mógłbym wycisnąć jeden cal na którejkolwiek partii ciala, ktora bys sobie zażyczył bez sterydów lub jakichkolwiek zastrzykow.

T: Kiedy ludzie widza twoje rece, ci sprytniejsi mowia, ej, co ten gosc wie o treningu, on tylko wstrzykuje ręce byle plyn!

GV: Dokladnie. Ale ludzie, którzy ze mna pracowali powiedzą ci, ze mieli przyrosty w rekach oraz na całym ich ciele. Mam inne sposoby na to wszystko.

T: jakieś problemy zdrowotne?

GV: O ****a pewnie! Mam film video, na którym trafiłem podczas zastrzyku w naczynie krwionosne*. rozerwało sie. Caly czas krwawiło i krwawiło i nic nie moglem z tym zrobic. Nawet jak wsadzili mnie do wiezienia, nie mogli nic z tym zrobić i kiedy wyszedlem moje ramie było *****sko ogromne. Lewe miało 29 cali. Ale nie byly to miesnie, to było jak jakiś balon. Wiec nagrałem sobie na kasecie wypływ tej całej krwi i innego gowna, które tam bylo. brałem również 3 mg tygodniowo tylko samego testosteronu. dorzuć jeszcze 5 mg Equipoise i masz jakieś 35 mg roznych specyfikow. Wsadzili mnie do wiezienia, wiec przeszedłem z 35 mg tygodniowo do zera. Dzieki Bogu, ze nie stracilem miesni, ale za to mój ***** zmienił sie w jakieś gowno. byłem w takim punkcie, ze Pamela Anderson mogłaby przyjsc, zacząć mi go ssac, a nic by sie nie stalo. To zniszczyło moje libido.
*zyle lub tetnice
Moje ciało jest znowu pełne wigoru. Nigdy nie mialem zadnego dziwnego zmniejszenia. Nie rozumiem dlaczego, ale nie mialem. Ciagle są wielkości jajek, ale stanowczo stracilem swoj popęd seksualny. Miewam teraz erekcje, jednak minął juz ponad rok. Na poczatku kiedy wyszedlem byłem jak ****a swiety. Nie urosly mi zadne babie cycki lub coś podobnego. Nigdy nie wziąłem zadnych anty-estrogenow. Wierze, ze jest to genetyczne. Czesc ludzi moze brac sterydy i miec obolałe sutki. Inni mogą brac cokolwiek i nie maja zadnych problemow. Uwazam, ze ludzie, którzy maja naturalnie wieksze sutki są bardziej podatni na ginekomastie niz ci z malymi sutkami. Ja mialem zawsze male sutki. Posiadam dużo teorii na ten temat.

T: A co jeśli chodzi o blizny?

GV: Jestem pewien, ze czesc blizn na moich rekach pochodzi z zastrzykow. Mam mocne krosty, mialem wrzody. To dlatego jeden z moich bicepsów nie ma wierzcholka. pojechałem na pogotowie i lekarz pociął mi bicepsa aby oczyścić go z wrzodow. spłaszczyło mi to wierzchołek na jednym ramieniu.

T: Powiedz mi, czy zarabiasz na tym pieniadze?

GV: (smiech) Nie! Nikt mnie nie lubi! Nie mam z tego zadnych pieniedzy. Jednak zarabiam troche na moich filmach. Nie było tego duzo, ale troche sie sprzedalo.

T: jeśli nie stosujesz Syntholu to dlaczego sprzedajesz go na swojej stronie?

GV: każdy zawsze pyta mnie o Synthol i gdzie mozna go kupic, ponieważ mysli, ze go stosuje. Wiec dlaczego nie sprobowac na tym zarabiac? Dostaje go od mojego przyjaciela, który jest właścicielem Zoe Labs. Jednak sprzedalem tylko kilka buteleczek.

T: Gdzie widzisz sie za 2 czy 3 lat?

GV: Hmmm, moze z 3 calami w rekach! Nie, tylko zartowalem. Nie wiem. Wiem, ze zawsze bede w formie. Mam nadzieje, ze bede wtedy jeszcze zyl.

T: Popatrz, będziesz w wieku około 6 lat? Musze sie zastanowić nad twoimi dawnymi problemami z prawem i intensywnym zażywaniem sterydow.

GV: Nie obwiniam ludzi za takie o mnie mniemanie. Nie zamierzam juz nigdy brac zadnych srodkow. Chce znaleźć lekarza, aby uzupełnić swoj testosteron, poniewaz, mam teraz bardzo niski jego poziom. Ale na pewno nie zamierzam juz sprzedawać tego gowna. Nie chce brac na siebie zadnego ryzyka. Rozmawiasz z facetem, który nigdy w zyciu sie upil. Nawet nie wiem jak smakuje piwo. byłem 3 razy druzba na weselach i wznosiłem toasty woda. To nie ma nic wspólnego z kulturystyka. Ma to zwiazek z tym, ze dorastając uwielbiałem mojego ojca, który nigdy nie pil, wiec i ja nigdy nie pilem. Jedyne ryzyko jakie podjąłem w zyciu dotyczy sterydów i zgadzam sie z tym. Mam dzieci i nie chce spędzić mojego zycia w wiezieniu.

T: A tak jeszcze spytam, czy uwazasz, ze Synthol powinien byc dozwolony w profesjonalnej kulturystyce?

GV: Tak. osobiście uważam ze Synthol jest bezuzyteczny. Chociaz, jednak ma pewne znaczenie w kulturystyce. Kobiety maja sztuczne piersi i to bezsprzecznie uwydatnia ich ksztalty. Bez implantów wyglądałyby jak faceci w bikini. Nie rozumiem jaki interes jest w uzywaniu Syntholu przez mezczyzn. Synthol nie czyni kulturysta. jeśli ludzie mowia, ze moje ręce to tylko Synthol, rzucam im wyzwanie aby osiągnęli 27 calowe ręce używając tylko Syntholu. Nie ma szans. Musisz uzyc jakiegoś sterydu aby miec miejscowy wzrost.

T: Co sadzisz o konkurencji w kulturystyce?

GV: KULTURYSTYKA idzie kategorycznie wstecz. To okropny sport. Organizatorzy zarabiaja, ale kulturyści nie maja z tego nic. Jest paru gosci z pierwszej pićtki Olympić, którzy skaczą w klubach nocnych, zeby tylko coś zarobic. Mike Quinn tańczył w klubie mimo, ze pewnego roku był szósty w zawodach Olympić. jeśli byłby graczem nr 6 w baseball'u zarabiałby miliony.
Kulturystyka to straszny sport. Jak dla mnie lubie ja. Lubie byc jakimś dziwakiem ponieważ to kompensuje fakt, ze jestem malym gosciem. Jak długo ktoś wygrywa Mr Olympić, mogę dac z siebie wszystko. Jak długo Jankesi wygrywają World Series jestem szczęśliwym czlowiekiem.
nie mam pewności co do ostatnich dwóch zdan

T: jakieś slowa na koniec do tych którzy cie krytykują lub nienawidzaż

GV: Przypuszczam, ze jeśli ludzie o mnie rozmawiają to bedzie to podtrzymywało moje imie. Nie ma innej takiej rzeczy jak zły rozglos. każdy nienawidził George Steinbrenner'a ale Jankesi ciagle wygrywali.

T: Ale jeśli ty na tym nie zarabiasz dlaczego zalezy ci na reklamie?

GV: Pewnego dnia bede zarabiał na tym. Rzecz w tym, ze kiedy ludzie mnie spotykaja, zaczynają mnie lubic. Kiedy jestem na dużych pokazach, ludzie zawsze tłoczą sie do mnie i mowia, ze nie zdawali sobie sprawy, z tego, iz jestem fajnym gosciem. Daje każdemu czas, i darze każdego szacunkiem. Nie jestem zlym czlowiekiem, zrobiłem tylko pare zlych rzeczy. Tekst tłumaczył Otreb z innego forum.

 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 03:28

Post przez Jeramy_ » środa, 28 paź 2015, 06:34

czytałem to wczoraj w nocy na jakimś innym forum Jak on moze takie coś wkrecac? I kto mu uwierzy... KALEKA Z NIEGO

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sie 2015, 21:23

Post przez Leonor-Doll » środa, 28 paź 2015, 06:48

3 gramy propa ty!! o ja pier****
no tak ale prop i eq z tego co wiem nie ma dzialania miejscowego wiec co on pier****...

ma moze ktoś filmy z nim??

 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 16:10

Post przez RozellaSKB » środa, 28 paź 2015, 07:38

jeśli on nie brał syntholu to ja mam 5 w lapie.

 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 03:23

Post przez Teredyhkj_ » środa, 28 paź 2015, 08:15

Taaaa...Widac te lata treningu i wygrane konkursy na reszcie miesni...Co za bzdury.

 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 21 sie 2015, 05:44

Post przez zinneyyy » środa, 28 paź 2015, 08:48

Ten kolo to mnie troche śmieszy taki monster <:-Dha>

 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 22:10

Post przez Ixexonat76I » środa, 28 paź 2015, 09:15

ten Greg to dla mnie najwiekszy błazen kulturystyki, zero szacunku dla niego :doubt:


Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości