Zalamka ;( :(

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 00:53

Post przez Odoms_Fiall235 » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:21

oka wielkie dzieki Etyl najbardziej mi sie spodobała 1 opcja rozpiski to tez ja wezm i ebdzie 1 raz lapa w tygodniu ale za to po dupie ostro dostana wsyztskie inne partie nie ebde mial dla nich litości :D tak jak radził SlawoszMatlo : co do wyciągów oka zostawię ta hantle a wyciskanie sztangi z czoła lezac moze byc w sosie w dol bo ładnie puchnie wtedy : ??

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 06:22

Post przez IwiktorI » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:25

wyciskanie sztangi z czoła lezac moze byc w sosie w dol bo ładnie puchnie wtedy :> ??

jaknajbardziej tak

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 00:53

Post przez Odoms_Fiall235 » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:27

Oka wiec wielkie dzieki za jakiś czas napisze wrazenia :D ten tydzień skończę tym planem co mam a od anstepnmego planem Etyla ejszcze arz dzieki wielkie :D

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 22:44

Post przez fanadafeew1979 » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:32

tak Etyl !!!!! zgadzam sie z tobą ! za bardzo meczy lapki ! ja zauważyłem to samo u siebie : robiłem trening np.4 - 3 cwiczenia po 1 bardzo ciezko ! zauważyłem ze strasznie sie pompują , ale nic pozatym , jest wielka pompa , ale lapa stoi w miejscu ! zaczelem robić lapy troszke inaczej, progresywnie , i dalem wiecej czasu na regeneracjeok 9 dni , i lapa poszła pol cm ;p ale za to wyglada pelniej , taka inna, ! FAJNA ; wypokla ;p

paliłem mięśnie !

 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 18:25

Post przez SlawoszMatlo » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:38

trzeba masować cala sylwetkę
kiedyś czytałem ze 1cm w ramieniu 2-4 kg masy

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 22:44

Post przez fanadafeew1979 » poniedziałek, 7 lis 2016, 11:09

tez o tym słyszałem ;

 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 04:39

Post przez Shay82 » poniedziałek, 7 lis 2016, 11:17

Odoms_Fiall235? A jak długo trwa twój obecny cykl masy? kiedy ostatnio robiłeś Sile? Moze porostu za długo robisz masę i miesien sie przyzwyczail.
U mnie po każdym treningu mam przyrost ok 0,3-0,5 cm na lapie, po 2mies cyklu masy mięśnie przestają rosnac z doladnoscia 1 tyg!

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 00:53

Post przez Odoms_Fiall235 » poniedziałek, 7 lis 2016, 11:36

hmmm... wiesz SanMand moze i masz racje bo ja calyu rok masę robiłem : hm... trzeba ebdzie sile zarzucić

 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 18:01

Post przez Rodrigo80 » poniedziałek, 7 lis 2016, 11:39

. U mnie po każdym treningu mam przyrost ok 0,3-0,5 cm na lapie, !

to co ty bierzesz ze masz takie postepy?? :D

 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 31 lip 2015, 23:16

Post przez Rosaria_FDZ » poniedziałek, 7 lis 2016, 13:32

ogolna rozpiska to np.  pon - klata  wt - lapy  sr - nogi  czw - barki  pt - plecy  

wszystko ladnie, ale nigdy nie robi sie barkow przed plecami...poelcam zamienić chyba ze barki nie obejmują wszystkich glow i jest to trening rozwojowy jednak nie nastawiony na regularany wzrost...z czasem dochodzi do przeciazenie tej czesci przy również ciężkim treningu plecow...ogolnie jest OK jednak układ zalezy od celu jaki przyjęliśmy za priorytet.........

powracając do tematu.Odoms_Fiall235!!!!!!!!!!!!!!! daj spokoj z t a wizja ramion na wakacje, zawsze tak jest ze porównujemy do innych oraz ze w wakacje wydaja nam sie male ilub dostrzegamy jakieś wady... sam tak mialem przez kilka sezonow, jednak doszedłem do wniosku ze nią ma co sie na to nastawiać należy cw cala sylwetkę równomiernie a nawet jeśli nie bedzie efektow to szukać czegoś innego np. poprawy separacji ramion, wyupuklenia jakiejś z glow bicka itd... pamiętaj ze każdy trening daje efekt, tylko nie każdy umie znaleźć go w sobie... ćwicz tak abys ty odczuwał satysfakcje a nie tak zeby inni cie chwalili..pochwalic cie mogą nawet jak masz mala laptke czy nogi.. dlatego polecam normalny trening i nie z nastawieniem na ramiona, w okresie jesiennym i ziomowym odrobisz to i to z nadwyzka ...
RESPECKT,......

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości