Zalamka ;( :(

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 00:53

Post przez Odoms_Fiall235 » poniedziałek, 7 lis 2016, 07:32

Juz nie mam pojecia co mam robić z tymi rękoma ni cholery nie chcą rosnac niedawno mialem przerwe 1 tydzień myślałem moze teraz coś sie ruszy a tu dalej czapa są dni kiedy ręce wydaja sie w miarę grube a ostatnio wydaja sie cienszcze... sila jest dość spora na rekach a rozmiar ni groma nie idzie probowalem Armagedonow, 3cm w 3 dni, robić 3 cwiczenia dokładnie po 3 serie i progresja 12/10/8 poworzen, trening Radka juz nie chce skutkować znaczy dopeiro go zacząłem znowu ale ręce dalej są cienkie, porpostu patyki ni cholery nie wiem w czym tkwi mój problem, mysle moze w diecie ale chyba nie bo jem bialka mniej wiecej tyle co kumple a oni i tak maja o 2cm wieksze ramiona Caly czas kombinuje jak jez pod gore jak tu je w końcu wybic ostatnio myślałem jebać inne partie przez cale wakacje tylko lapy ćwiczyć ale z koleii szkoda tamtych partii to raz a dwa jeszcze popalę rece, mysle ze moze to przez bledy młodości kiedyś cwicyzlem ręce od niechcenia patrzyłem dużej klatki barkow i pleców a teraz wyszedl shit : moze problem tkwi w rozkładzie planów moze za bardzo katuje plecy przez co obciążam bicepsy i pogarszam ich regeneracje, SlawoszMatlo, Conan, Etyl poradźcie co mam robić bo jeszcze skończę w te wakacje na jakiejś mecie albo innym shicie przez ręce : jaki przyjąć rozkład tygodniowy czy cwicyzc 2 razy w tygodniu ręce moze? juz sam nie wiem!!
Na treningu ręce zawsze mi tak spuchną ze jestem z nich bardzo zadowolony a potem spadnie i dupa jest do nastepmnego treningu rak

 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 2 sie 2015, 18:25

Post przez SlawoszMatlo » poniedziałek, 7 lis 2016, 07:35

mysle, ze błąd nie lezy w metodyce treningu tylko czymś innym ...

z lapami to każdy ma problem, jak by mialy roznac caly ciagle to każdy by mial po 50cm bez problemu

za bardzo przywiązujesz do tego uwagę

skup sie na masowaniu całej sylwetki, a ramiona tez pójdą do przodu

co do metaxy, to zrobisz jak będziesz uwazal, chyba masz zaplanowany jakiś cyklon na przyszłość z tego co pamiętam

 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 21:51

Post przez Hilderbr71 » poniedziałek, 7 lis 2016, 07:40

tak to juz jest z nasza genetyka, plecy ida lapy nie i na odwrot, rob masę i ćwicz ramiona 2 razy w tyg zakres powtórzeń w serii 4-8 razy, ćwicz na wolnych ciezarach, gryfem lamanym stojac, lamanym na modlitewniku, zginanie na przemian hantelkami z suplimacja, oraz stylem młotkowym na modlitewniku, ćwicz to 2 razy w tyg konsekwentnie, a musi byc dobrze... pozdro

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 06:22

Post przez IwiktorI » poniedziałek, 7 lis 2016, 07:44

ja ćwiczyłbym raz w tyg, ale pozadnie.
rozpisz kilka ostatnich planów na lapy - ja tez coś zaproponuje.

pozatym jak juz zostało powiedziane masuj cala sylwetkę i NIE mierz ramion co chwile tylko np. co 6 tyg. bo ci psyha siadzie.

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 00:53

Post przez Odoms_Fiall235 » poniedziałek, 7 lis 2016, 08:20

Ramion nie mierze co chwile bo sie boje :D byc moze dziś zrobie jedna fotkę ale nie napewno to zobacyzcie stan : Hm... SlawoszMatlo sluszna uwaga ze moze faktycznie powinienem skupić sie na masowaniu całej sylwetki... bo od ok roku caly czas stasrznie skupićm sie na rekach moze nawet az za bardzo
Hmm... dobrze mówisz Hilderbr71... tylko jak poupychać to w ogólny plan treningowy całego tygodnia ?
Etyl ostatnie plany wyglądały tak:
-Uginanie lamanym siedząc 12/10/8/max
-Uginanie hantlami stojąc 10/10/10/max
-Dociskanie drazka na wyciągu 12/10/8-6/max
-Uginanie hantli w podporze o udo 12/10/8/max
-Wyprost rak w opadzie z linka stojąc 12/10/8/max
-4 serie 21

Teraz mysle ze moze powinienem bardziej na obciazeniu sie skupić robić mniej powtórzeń wiekszym ciezarem. I narzucić mniej powtórzeń a wiekszy ciężar tez na inne partie moze to pujdzie troche w ramiona : tak jak napisał SlawoszMatlo.

I uwagi do wcześniejszego planu:
ćwiczyłem nim 1 raz w tygodniu
Ostatnia seria max byla z lżejszym ciężarem ale ile wlezie
Ogolna rozpsika wyglądała tak:
Poniedzialek:Barki
Wtorek: Ramiona(Superseria)
Srodalecy+Kaptury
Czwartek:Wolne
Piatek:Klata
Sobota:Wolne
Niedziela:Wolne

A i nowa zecz o której sie dowiedzialem. Przez ktora tez moze byc błąd ze ramiona nie rosna :/. Taylor Quince (kulturysta amerykanski) radzi plecy w treningu Ań bicepsy ustawić tak zeby mialy 4 dni odpoczynku do treningu pleców i na 4 dzien po treningu Pelców robić ramiona. A u mnie byly zaraz po lapach plecy :

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 22:44

Post przez fanadafeew1979 » poniedziałek, 7 lis 2016, 09:01

Odoms_Fiall235 ; mam to samo , tylko ze ja niemoge sie odzwyczaić i mierze lape jakieś 2 razy dziennie ;p
ostatnio mi pol cm poszło , ale co to jest... tez mam teraz zastoj i to mnie wqrwi* ! ! !

 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 10:54

Post przez sebastianbicaa » poniedziałek, 7 lis 2016, 09:26

widzisz Odoms_Fiall235 ja mam ten sam problem tylko na odwrót mi klatka nieche rosnac lapa to frunia mialem juz 39 a ćwiczę 10miesiecy raz brałem kreatynę ale nawet na miesiąc przestałem ja wogole robić bo nieproporcjionalnie to wyglądało wiec sie nielam i dąż do celu

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 06:22

Post przez IwiktorI » poniedziałek, 7 lis 2016, 09:44

Odoms_Fiall235 OTO MOJA PROPOZYCJA:
jednak nie wiem czy pomoże - wydrukuj sobie ten plan i codziennie przed treningiem sie do niego modl
lapa raz w tyg. brak superserii. ciagle po 1 lub 8 powtorzen. staly ciężar
6 tyg.
BIC:
1. uginanie ramion z hantlami (obydwie ręce w tym samym czasie) stojac, tulow lekko pochylony do przodu, brak supinacji 4s
2. uginanie na modlitewniku sztanga lamana, waski uchwyt 3s
3. uginanie ze sztanga prosta stojąc szeroki uchwyt 3s
4. uginanie na wyciągu gornym lezac na plecach 2s
TRIC:
1. wąskie wyciskanie sztangi lezac na ławce skośnej w dol 4s
2. franc. wyciskanie sztangi z czoła lezac 4s
3. franc. wyciskanie hantla jednorącz zza głowy siedząc 3s
4. prostowanie przedramion na wyciągu 3s

sprobuj tego, jest ciezkie, ale na mnie dziala dobrze.

 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 00:53

Post przez Odoms_Fiall235 » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:02

Hm... Etyl oka ale sproboje na Trica robić wiecej wyciągu bo lepiej na mnie dziala czyli np zamiast francuza hantla zrobie Wyprost rak w opadzie z linka stojąc bo chce rozwinąć troche bardziej triceps w meijscu przy łokciu ... a i co myslsiz zeby oprócz tego treningu dodać np do pleców i klatki jeszcze po 1 raz biceps i triceps z tym, ze lekko 2 cwiczenia po 2-3 serie lekkim ciężarem 12-15powtorzen tak zeby napompować meisien ? i jaka bys radził rozpsike ogolna całego treningu zeby wsyztsko sie ładnie regenmerowalo?

 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2015, 06:22

Post przez IwiktorI » poniedziałek, 7 lis 2016, 10:12

według mnie problem tkwi w tym, ze moze za bardzo meczysz te lapy i dlatego nie chcą rosnac oraz na sete genetyka. ja robiłbym tylko ten trening i nic wiecej - jest dość ciezki. możesz sie skusić na dodatkowy na dopompowanie, ale na wlasna odpowiedzialnosc.

ogolna rozpiska to np.
pon - klata
wt - lapy
sr - nogi
czw - barki
pt - plecy

mi taki trening pasuje, wprawdzie tric dzien po klatce, ale za to ma na dlozej spokoj (ja tak lubie)

o ile ćwiczysz 4 dni to np.
pon - klata i przedni i środkowy akton barkow
sr - nogi
pt - lapa
sob - plecy i tyl barkow

albo jeżeli nie robisz lapy na jednym treningu to:
pon - klata, bic
sr - nogi
pt - barki, tric
sob - plecy

p.s. wyciągiem masy trica raczej nie zrobisz - tylko dopompujesz dokładnie na koniec treningu, wiec nie zamieniałbym hantla na dodatkowy wyciąg

Następna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości