ZJAZD ?

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:23

Post przez Frawleyyy » środa, 16 wrz 2015, 19:04

Od niedawna chodzi mi poglowie mysl ze w wakacje moznaby urządzić jakiś zjazd użytkowników forum na 2 - 3 dni w tym czasie mozna isc ze 2 razy na siłkę i wymienić sie uwagami i doswiadczeniem jakieś wskazówki itp hm ogólnie zeby było fajnie i mile wieczorki każdy mógłby przyjechać bez względu na staż wiek plec itp mysle ze wiele osób by sie czegoś naczylo i milo czas spędziło co wy na to hm termin to gdzieś lipiec.
miejsce by sie juz jakoś ustaliło np wawa i jak

 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 21:11

Post przez Colvin-Har » środa, 16 wrz 2015, 19:10

według mnie to zaje..... pomysł :D
tylko może być problem z ustaleniem miejsca spotkania (nie każdemu pasowa3oby) ale to można jeszcze jakoś omówią

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 04:32

Post przez Nnazwauzyt » środa, 16 wrz 2015, 19:10

Warszawa jest do bani :D trzeba by było znalesc jakieś miejsce gdzie jest hardcorowa silka :D

 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 09:36

Post przez Judithhh » środa, 16 wrz 2015, 19:20

pomysł nawet fajny i byłbym za, ale jak już mam gdzieś wyje?d?aa to na conajmniej tydzien.
pozatym strasznie ciezko bedzie coś takiego zorganizowaa. musiałaby sie znalesa jedna osoba, ktora za3atwi wspólny hotel/schronisko m3odzie?owe/domek oraz sprawy wy?ywieniowe i weźmie odpowiedzialnosa za cala organizacje. należy wziąć pod uwage, że tutaj są ludzie ze wszystkich krancow Polski (a nawet zza granic) i dojazd moiże okazaa sie także problemem.
jednak jeżeli ktoś taki sie znajdzie i wstawi tu date, cennik, omowi sprawy techniczne to czemu nie.

Warszawa jest do bani
dokładnie - do wawy nie jadę :trening: ...jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka, konduktorze 3askawy, byle NIE do warszawy !...

 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 19 sie 2015, 20:53

Post przez Levineee » środa, 16 wrz 2015, 19:22

Ja na swoje miasto nie narzekam.....ale na wyjazd wakacyjny to sie nie nadaje.... lepsze by było morze.
Wiecie jakby tabun pakerów wyleg3 na plaże to wszystkie laski nasze...;

 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:23

Post przez Frawleyyy » środa, 16 wrz 2015, 19:25

to był przykład hm to co polecacie morze Szczecin mam tam siostrę której chłopak troche wie o ich siłowniach i mogę sie wypytać o cennik jakieś schornisko itp a wakacji jest 2.5 miecha wiec teramin ustalić mozna wspólnie hm a nie wiecie gdzie jest jakas gigantyczna silownia w polsce??

dojazd mysle ze chyba każdy w swoim zakresei czyli PKS lub PKP

 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 04:51

Post przez Sayyy » środa, 16 wrz 2015, 19:27

JA TO OGULNIE JESTEM ZA WARSZAWOM BO TO MOJE MIASTO A W NIM SWOI LUDZIE ..... ALE NIE POWIEM ZE INNE MIASTO JEST GORSZE .... A POZATYM W WAWIE JEST NAJWIECEJ siłowni I DOSYC SPORAWYCH .......... NA ALE JAK BENDOM DUPKI TO JA TEZ TAM BENDE

 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:23

Post przez Frawleyyy » środa, 16 wrz 2015, 19:30

jeśli by sie ustaliło konkretne miasto na 100% to bym mógł juz podzwonić w kilka miejsc wypytać ludzi o jakas konkretna sikę motele itp i ustalić wstępny kosztorys najważniejsze pytanie to gdzie a później to juz chyba z gorki jakiś hotelik czy schronisko z wyzywieniem (niedrogie) silka i wszytsko gra

 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 20:28

Post przez xXxGallardxXx » środa, 16 wrz 2015, 19:31

probuj probuj....moze sie uda....

 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 12:23

Post przez Frawleyyy » środa, 16 wrz 2015, 19:31

to jak jest kilku chętnych miasto moze w poznaniu są tam jakieś konkretne silownie jak nie to gdzie ;

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości