ARNOLD SCHWARZENEGGER-zaczerpniete z czasopism...

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 15 sie 2015, 07:46

Post przez XMaciag » sobota, 5 wrz 2015, 16:36

jak dlamnie arnold jest najlepszym kulturysta wszechczasów lepszego od niego nie było i nie ma i nie bedzie

 
Posty: 14
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2015, 19:46

Post przez baklast » sobota, 5 wrz 2015, 16:42

pozwolę sobie wkleia jedna wypowiea Arniego której tutej jeszcze nie widziałem:
większość kulturystów ma jedynie mglista wizje tego, jak chcieliby wyglądaa. Nie mowi1 sobie: Ja zwycieże. Atmosfera klubu przepe3niona jest negatywnymi impulsami. Nie raz słyszałem narzekanie: Co? Jeszcze jedna serie? . To jest to co ich niszczy. Zawsze uważałem, że jeśli trenuje sie bez celu, traci sie tylko energie. - Arnold: The Education of Bodybuilder - 1979

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 09:10

Post przez KrystynPL » sobota, 5 wrz 2015, 16:47

ZLOTE MYOLI DEBA... CD...

- Pragnienie, motywacja i stawianie sobie celow, wszystko zaczyna sie w umyśle, tak jak ma sie to z wizualizacją tego, jak cia3o ma wyglądać pewnego dnia. Jeżeli umys3 nie koncentruje sie na tym co ma sie do zrobienia w sali, nie można właściwie skoncentrować sie na pracy nad miesniami. - Jestem przekonany, ze gdybym wierzył w to, ze istnieje fizyczna granica rozmiarów moich ramion-nigdy nie stałyby sie tak duze i tak muskularne .

- niektórzy ludzie mowi1: 'Chcialbym któregoś dnia miec ramiona, które miałyby 55cm w obwodzie' i jednym tchem dodają : 'ale ja nigdy do tego nie dojde'. Zapomnijcie o tym. Oni nigdy nie osiągną 55cm z takim podejsciem. Oni juz przegrali bitwę przez mentalne ustalenie limitów .

 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sie 2015, 15:59

Post przez IGholsonI » sobota, 5 wrz 2015, 16:51

- Pragnienie, motywacja i stawianie sobie celow, wszystko zaczyna sie w umyśle, tak jak ma sie to z wizualizacją tego, jak cia3o ma wyglądać pewnego dnia. Jeżeli umys3 nie koncentruje sie na tym co ma sie do zrobienia w sali, nie można właściwie skoncentrować sie na pracy nad miesniami.  
- niektórzy ludzie mowi1: 'Chcialbym któregoś dnia miec ramiona, które miałyby 55cm w obwodzie' i jednym tchem dodają : 'ale ja nigdy do tego nie dojde'. Zapomnijcie o tym. Oni nigdy nie osiągną 55cm z takim podejsciem. Oni juz przegrali bitwę przez mentalne ustalenie limitów .

te dwa są ciekawe

 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 16 sie 2015, 09:22

Post przez xXxMillardxXx » sobota, 5 wrz 2015, 16:54

-Sekret polega na tym, by spowodować żeby umys3 pomaga3, a nie stawa3 przeciwko cia3u.  

Poprzednia strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości