ARNOLD SCHWARZENEGGER-zaczerpniete z czasopism...

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 09:10

Post przez KrystynPL » piątek, 4 wrz 2015, 18:53

MOZE UZNACIE ZE ociągam TEMATY ALE uważam ZE ARNOLD JEST GODZIEN WIEKDZEJ UWAGI-PRZYNAJMNIEJ MOIM ZDANIEM.
BEDE zamieszczał PEWNE BARDZO DLA MNIE ważne SLOWA DEBA.
większość PEWNIE BEDZIE JE znała ALE NA PEWNO ZNAJDZIE SIE ktoś KTO NIE słyszał O PEWNYCH RZECZACH.
CHCE DAC coś OD SIEBIE NA TYM FORUM, DLATEGO STWARZAM TEN TEMAT.A ZE ARNOLD JEST DLA MNIE wspaniałym WZOREM zarówno JAKO KULTURYSTA JAK I człowiek TO PISZE właśnie O NIM.

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:51

Post przez zielony1988 » piątek, 4 wrz 2015, 19:19

wiesz ja jestem za tez uważam go za super człowieka...ale staraj sie nie kopiować dużych referatów tylko jak jzu to jakieś ciekawostki...jestem ZA..masz mój g3os tez kiedyś to chciałem zrobic...pisz mi na priv z jakich czasopism kozystasz.

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 09:10

Post przez KrystynPL » sobota, 5 wrz 2015, 09:25

ZLOTE MYOLI DEBA:
- B1dY g3odny sukcesow, bądź zdrowy, bądź dżentelmenem, mocno wierz w siebie i pokonuj granice mozliwosci 1975

- Kiedy miałem 1 lat naszła mnie myol, że w czymo musze stać sie najlepszy 1974

- Dla zdrowia najlepszymi aktywnoociami są: pompowanie mięśni i dYwiganie ciężarów 1975

- Kiedy miałem 1- lat marzy3em o Ameryce i o tym, by być innym niż wszyscy 1979

- mój sekret, to trzycześćiowa formu3ka, której nauczy3em sie w klubie-pewnooa siebie, pozytywne podejocie i uczciwa, cie?ka praca. Wielu ludzi jest owiadomych tej zasady, ale bardzo niewielu potrafi wprowadzia ja w życie. Codziennie s3ysze kogoo mowi1cego:'Jestem za gruby. Musze zrzucia 15kg, ale mi sie to nie udaje. Wydaje sie, że nigdy tego nie poprawie'. Znienawidzi3bym siebie, gdybym podchodzi3 do spraw w ten sposob, gdybym był taki slaby .

- Czasami czuje sie sfrustrowany faktem, że siedzi we mnie wiecej energii niż mogę wykorzystać... tyle energii 1993size 1Wyslany Sob Wrz 04, 2004 12:29 pm:Robert Kennedy, Wydawca MuscleMag International: Pierwszy raz o Arnoldzie Schwarzeneggerze usłyszałem przed sal1 Victoria Palace Theater w Londynie. By3 to dzien zawodow Mr. Universe organizowanych przez NABBA. T3um mówić o 19 letnim Austriaku, którego ramiona miały 50sm obwodu. Nikt nie umiał wymowia, czy nawet zapamietaa jego imienia ale znakoicie pamiętali rozmiar jego ramion. niektórzy zao już z gory nazwali go 'Krolem' size 1Wyslany Sob Wrz 04, 2004 12:33 pm: Kiedy trenujesz ze sportowcami Olimpićdy Specjalnej, masz odczucie, że jesteś tam by inspirowaa. Ale naprawdę sam też czujesz sie zainspirowany tym wszystkim co oni są w stanie robią na przeciw wszystkim przeciwnoociom -Arnisize 1Wyslany Sob Wrz 04, 2004 12:45 pm:-Należy pamietaa o tym, że cia3o wykonuje to co powie mu umys3. Jeżeli umys3 nie chce podnieoa dużego ciężaru i angażowaa sie w intensywny trening, cia3o nie jest w stanie zrobią tego skutecznie. Bedzie wykonywaa ruchy , ale nie bedzie to ten rodzaj cie?kiego treningu jaki jest wymagany, by właściwie rozwin1a cia3o.

-Sekret polega na tym, by spowodować żeby umys3 pomaga3, a nie stawa3 przeciwko cia3u.

-Trzeba mieć pozytywne podejocie do treningu, do stawiania sobie celow i należy być podekscytowanym i pe3nym entuzjazmu w d1żeniu do osi1gniecia tych celow.

-Należy zawsze po?1daa poprawy tak fizyczniej, jak i psychicznej i intelektualnej. Należy bez przerwy sie rozwijaa.

-Sukces w kulturystyce nauczy Cie jak osiągnąć sukces w innych dziedzinach życia.

-Nigdy nie ustala3em sobie limitów ani barier psychologicznych. W czasie robienia uginan przedramion wyobraża3em sobie swoje bicepsy tak wielkie jak gory.

-Kulturystyka jest to systematyczne zdobywanie celu. Jest to stawanie twarz1 w twarz z rzeczywistooci1. Jest to pokonywanie przeciwnooci i samego siebie.

Na dzio tyle-poczytajcie... Mam nadzieje, że jest OK... (moj pierwszy Temat)

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:51

Post przez zielony1988 » sobota, 5 wrz 2015, 16:04

KrystynPLZLOTE MYOLI DEBA:

- Dla zdrowia najlepszymi aktywnoociami są: pompowanie mięśni i dYwiganie ciężarów 1975

konkretne i zarazem cudowne.....moje nowe motto

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 09:10

Post przez KrystynPL » sobota, 5 wrz 2015, 16:08

ZLOTE MYOLI DEBA... CD...

-Należy po?1daa rezultatow. By przychodzi3y, trzeba stale oceniaa postępy i dokonywaa koniecznych zmian.

-Wspania31 rzecz1 w kulturystyce jest to, że obracamy sie w owiecie rzeczy mo?liwych do osi1gniecia. Można poddaa cia3o kompletnej transformacji.

-W kulturystyce, jeżeli zadba sie, by codziennie robią ma3e postepy, dalekosie?ny cel osi1gnie sie nie zdając sobie z tego sprawy.

-Jestem przekonany, że człowiek staje sie takim, jakimi są jego myoli. Wiara w negatywne myoli prowadzi do upadku. Wiara w myoli pozytywne prowadzi do sukcesu.

-Pozytywne podejocie i wiara w swoje umiejetnooci jest absolutnie niezbedna, by uzyskaa wszystko co jest możliwe. Je?li uważa sie, że jest sie w stanie osiągnąć maksimum to sie je osi1gnie.

size 1Wyslany Nie Wrz 05, 2004 10: am:

INNI O ARNOLDZIE...

- O Arnoldzie można powiedziea, że jest pe3en m1drooci i to bedzie prawd1. Ale on jest czymo wiecej. Ma nadzwyczajn1 wspani31 osobowooa i doskona3e poczucie humoru Bruce Willis

- Powinniomy być dumni z tego co Arnold zrobił dla fitness i kulturystyki. Jestem dumny, że jest moim przyjacielem i idolem Lou Ferrigno

- Kiedy pytają mnie o Arnolda, na myol zawsze przychodzą mi 2 słowa: dyscyplina i pewnooa siebie Sharon Bruneau

- Arnold jest jedn1 z najbardziej dynamicznych i wyjątkowych indywidualnooci naszych czasow. A najlepsze dopiero nadchodzi Jim Lorimer

- Arnolda zapa3, energia i g3od nauki nie mają granic. Jest jednym z niewielu, którzy potrafi1 mnie rozomieszya Danny DeVito

- Arnold Schwarzenegger jest KULTURYSTYKY Dave Draper

- Arnold jest najbardziej ptostolinijnym człowiekiem jakiego kiedykolwiek spotkalem. Ta cecha zaprowadzi3a go na szczyty w kulturystyce i dalej na Hollywood George Butler

- Arnold zawsze miał żelazn1 wole i wielkie serce. Wiedział gdzie chce być i jak tam dotrzea. Arnold ma nieprzecietn1 osobowooa, jest wielkim mistrzem i wspaniałym przyjacielem Joe Weider

 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 09:01

Post przez Brigida_24 » sobota, 5 wrz 2015, 16:12

KrystynPL

-Należy pamietaa o tym, że cia3o wykonuje to co powie mu umys3.

-Nigdy nie ustala3em sobie limitów ani barier psychologicznych.

-Kulturystyka jest to systematyczne zdobywanie celu.

jak dla mnie to 3 najbardziej trafne przes3ania

 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 14:48

Post przez dion » sobota, 5 wrz 2015, 16:14

jak dla mnie arnold jest nie tylko najwiekszym kultyrystą,ale również jest najwiekszym człowiekiem z wszystkich kulturystów

 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 1 sie 2015, 04:51

Post przez zielony1988 » sobota, 5 wrz 2015, 16:19

ano masz racje...przezyl duzo, ale był ambitny i to sie liczy

 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2015, 06:46

Post przez MarcosPol » sobota, 5 wrz 2015, 16:25

jak dlamnie arnold jest najlepszym kulturysta wszechczasów lepszego od niego nie było i nie ma i nie bedzie

 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 09:10

Post przez KrystynPL » sobota, 5 wrz 2015, 16:33

Staraj sie być najlepszy, rob wiecej niż możesz, kochaj przyjacio3, mow prawde, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matke. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cie silnym, nape3nią nadzieją, wskaż1 Ci drogę ku wielkooci . JOE WEIDER , Trener mistrzów od 1936r.

To też bardzo ciekawa formu3ka. Nie odnosi sie tylko do kulturystyki, ale do wszystkich dziedzin życia.

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości