Bielizna dla kobiety

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2011, 00:00

Post przez owall » czwartek, 26 sty 2012, 08:17

szpilka wrote:A dlaczego tylko czarne propozycje


bo mnie czarny kreci :D czerwony odpada slabo wychodzi na cielie osoby ktora nie jest dobrze opalona

 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez cam » czwartek, 26 sty 2012, 10:04

szpilka wrote:Kochani Panowie!Musicie też wziąć pod uwagę upodobania kobiet.Jeśli kobieta dobrze czuje się w swoim stroju (albo jak wolicie w przebraniu) to będzie potrafiła podniecić faceta, ale jeśli będzie się czuła za bardzo skrępowana to nawet strój za dużo nie zdziała.Ja radzę coś super seksownego ale z nutką tajemnicy.Przecież nie musimy odkrywać od razu wszystkiego.Mojego faceta bardzo podnieca jak sam zabiera się do "odpakowywania cukiereczka". 8-)


Masz chyba rację, jak wszystko jest na widoku to w sumie nie ma tej tajemnicy :) Tak, coś tego typu najlepiej poszukać.
Gdzie znajdujecie te fotki? W googlach, czy jest jakieś odniesienie do strony? bo chciałbym przyjrzeć się cenom. No i w ogóle czy to jakieś markowe ciuchy, czy takie które podczas pierwszego prania znikną w pralce :) To byłbym zły

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 01:00

Post przez tweet003 » czwartek, 26 sty 2012, 16:40

cam wrote:
szpilka wrote:Kochani Panowie!Musicie też wziąć pod uwagę upodobania kobiet.Jeśli kobieta dobrze czuje się w swoim stroju (albo jak wolicie w przebraniu) to będzie potrafiła podniecić faceta, ale jeśli będzie się czuła za bardzo skrępowana to nawet strój za dużo nie zdziała.Ja radzę coś super seksownego ale z nutką tajemnicy.Przecież nie musimy odkrywać od razu wszystkiego.Mojego faceta bardzo podnieca jak sam zabiera się do "odpakowywania cukiereczka". 8-)


Masz chyba rację, jak wszystko jest na widoku to w sumie nie ma tej tajemnicy :) Tak, coś tego typu najlepiej poszukać.
Gdzie znajdujecie te fotki? W googlach, czy jest jakieś odniesienie do strony? bo chciałbym przyjrzeć się cenom. No i w ogóle czy to jakieś markowe ciuchy, czy takie które podczas pierwszego prania znikną w pralce :) To byłbym zły


Ja podałam swój przykład ze strony z której korzystam i najczęściej zamawiam bieliznę, warto raz wydać trochę więcej na coś co później zaprocentuje w sypialni. Na jakość też nie można narzekać. Jak kiedyś rozmiar się nie zgadzał to nie było problemu z wymianą. Sklep nazywa się www.desirebutik.pl, możesz zaglądnąć :)

 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2011, 00:00

Post przez owall » czwartek, 26 sty 2012, 17:58

google nie ma tak dobrych zdjec :P nie tak fajne modelki.
przez ten temat zakochalem sie w tym czarnym stoju :D

 

Post przez szpilka » czwartek, 26 sty 2012, 21:24

Ktoś tam pytała o namiary tak więc: jeśli chcecie kupić super tanio bieliznę na "1 raz" to proponuję sklep silvia.otwarte24.pl ale jeśli zależy wam na jakości to sklep desirebutik.pl. A ... chyba, że chcecie mieć problem z głowy...wtedy proponuję wszystkim dobrze znany, aczkolwiek pozbawiony nutki tajemnicy STRÓJ EWY :czirliderka

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 01:00

Post przez tweet003 » niedziela, 29 sty 2012, 21:04

Hmm jednak coś mi się wydaje, że STRÓJ EWY niestety zawiedzie tych, którym przyjemność sprawa ściąganie z siebie nawzajem ubrań... ;)

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 30 sty 2012, 01:00

Post przez jasminka » niedziela, 29 sty 2012, 23:09

Nie jestem pewna czy rozwiąże to pańskie problemy z erekcją, ale spróbować zawsze można. ;) Nie kupowałam jeszcze bielizny przez internet - a po przeglądnięciu stronki polecanej przez moich poprzedników widzę, że był to błąd :P Mają świetne ceny i ogromny wybór. Najbardziej w oko wpadło mi to: http://www.desirebutik.pl/product/bieli ... ll/135/464 co panowie o tym myślicie? Spodoba sie mojemu mężowi?

 

Post przez szpilka » poniedziałek, 30 sty 2012, 07:50

No muszę przyznać, że niezły pomysł. I panom też powinien się spodobać. Jest i seksi i romantyczny a przy tym nie powinno być problemu z rozmiarem tak jak w przypadku biustonosza. I myślę , że kobiecie taki komplecik też by się spodobał.

 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2011, 00:00

Post przez owall » poniedziałek, 30 sty 2012, 13:10

jasminka wrote:Nie jestem pewna czy rozwiąże to pańskie problemy z erekcją, ale spróbować zawsze można. ;) Nie kupowałam jeszcze bielizny przez internet - a po przeglądnięciu stronki polecanej przez moich poprzedników widzę, że był to błąd :P Mają świetne ceny i ogromny wybór. Najbardziej w oko wpadło mi to: http://www.desirebutik.pl/product/bieli ... ll/135/464 co panowie o tym myślicie? Spodoba sie mojemu mężowi?



jezeli bylbym twoim mezem to mialbym nadzieje ze jestes ladniejsza nizeli ta modelka bo wyszla fatalnie.
stroj jest fajny ale nie lubie bialego :P czarny nadaje charakteru

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 30 sty 2012, 01:00

Post przez jasminka » poniedziałek, 30 sty 2012, 18:50

owall wrote:
jasminka wrote:Nie jestem pewna czy rozwiąże to pańskie problemy z erekcją, ale spróbować zawsze można. ;) Nie kupowałam jeszcze bielizny przez internet - a po przeglądnięciu stronki polecanej przez moich poprzedników widzę, że był to błąd :P Mają świetne ceny i ogromny wybór. Najbardziej w oko wpadło mi to: http://www.desirebutik.pl/product/bieli ... ll/135/464 co panowie o tym myślicie? Spodoba sie mojemu mężowi?



jezeli bylbym twoim mezem to mialbym nadzieje ze jestes ladniejsza nizeli ta modelka bo wyszla fatalnie.
stroj jest fajny ale nie lubie bialego :P czarny nadaje charakteru



Hehe no na mój wygląd mam nadzieję, że mąż nie narzeka. Zresztą "widziały gały co brały " :P - moja babcia zawsze tak mówiła. Zgadzam się z Tobą, czarny nadaje charakteru - ale wiekszosc bielizny mam w tym kolorze juz :P Dlatego dla odmiany pomyślałam o bieli :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości