Bielizna dla kobiety

Luźne rozmowy o wszystkim. Odpoczynek po ciężkim treningu.
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez cam » piątek, 20 sty 2012, 21:09

Wcześniej poruszałem problem z erekcją. Wpadłem na pomysł, że kupię mojej dziewczynie tak seksowny strój że od razu problem zniknie :D tylko mam problem w tym co kupić. Wszystko mi się podoba - gorsety, stroje pielęgniarek itd.... Tyle jest tego w internecie, że nie wiem na co się zdecydować, a do tego gdzie warto kupować!!

 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2011, 00:00

Post przez owall » niedziela, 22 sty 2012, 10:23

czy od razu problem zniknie to nie wiem ale juz zawsze mozemy co popatrzec i poszperac.


samo allegro da ci nie mozliwa ilosc rozwiazan, musimy sie troche sprecyzowac.

lubisz ja rozbierac? czy podnieca cie stanik albo figi na niej? wolisz koszule nocne i przebrania czy wolisz ja goła? moze jakis fetysz to by tez duzo nam dalo, lubie odgrywac jakies scenki erotyczne typu porwania albo doctor :P wolisz majtki , stringi, ponczochy, rajstopy (nawet) czy jakies buty na szpilkach, skuienki krotkie spodenki itd

czlowieku tego jest od groma :)
mozesz miec fiola na punkcie jej stop to bedziesz musial kupic jakies buciki bo to cie bedzie krecic

 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2011, 01:00

Post przez medit » poniedziałek, 23 sty 2012, 12:16

Owall ciekawe życie musisz prowadzić, tyle tych pomysłów masz, nie mówie oczywiście że to coś złego ^^, wracając do tematu myślę że pomysł masz dobry. I teraz pytanie co wolisz bardziej czy "odgrywanie ról" czy może też poprostu ponapawać się pięknym widokiem ;), jak dla mnie każde z tych urozmaiceń może tobie pomóc.

 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez cam » poniedziałek, 23 sty 2012, 15:51

Szczerze nie wiem co jest lepsze , bo odgrywanie rol i jakis fajny ciuszek z wycieciem tu i tam mnie kreca. Najlepszym rozwiązaniem chyba będzie kupić różne stroje :D Tylko powiem wam, ze za taki kawalek szmatki chca po 100zł, troche przesada :/

 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2011, 00:00

Post przez owall » poniedziałek, 23 sty 2012, 20:43

znajdziemy taniej spoko :D
lecimy przyklady
Image

 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 9 wrz 2011, 00:00

Post przez cam » wtorek, 24 sty 2012, 10:05

o to jest świetne :D bardzo mi się podoba. no coś takiego mógłbym kupić, gdzie to znalazłeś?

 

Post przez szpilka » wtorek, 24 sty 2012, 14:07

Kochani Panowie!Musicie też wziąć pod uwagę upodobania kobiet.Jeśli kobieta dobrze czuje się w swoim stroju (albo jak wolicie w przebraniu) to będzie potrafiła podniecić faceta, ale jeśli będzie się czuła za bardzo skrępowana to nawet strój za dużo nie zdziała.Ja radzę coś super seksownego ale z nutką tajemnicy.Przecież nie musimy odkrywać od razu wszystkiego.Mojego faceta bardzo podnieca jak sam zabiera się do "odpakowywania cukiereczka". 8-)

 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2011, 00:00

Post przez owall » wtorek, 24 sty 2012, 20:08

inaczej nie wiemy co jego kobieta lubi :) lecimy z koksem

Image

Image

Image

Image

2 ostatnie piekne :D nie mowie o modelkach :p

 

Post przez szpilka » środa, 25 sty 2012, 20:38

A dlaczego tylko czarne propozycje.Co powieci na coś takiego Image albo Image

 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 01:00

Post przez tweet003 » środa, 25 sty 2012, 22:10

Ja nie decydowałabym się na strój, bo jest mniejsze prawdopodobieństwo że jej się spodoba... Lepiej kupić seksowną bieliznę, zdecydowanie :)
Bardziej odważnie?
Image

Następna strona

Powrót do Pogadanki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości