Chipsy

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 19 lut 2013, 01:00

Post przez marin » wtorek, 19 lut 2013, 13:14

a czy ktoś zna sposoby, aby oduczyć się jedzenia chipsów? niestety 2 paczki na tydzień, to zbyt dużo, a tak normalnie powstrzymać się jest bardzo trudno:(

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 13 maja 2013, 00:00

Post przez Slavio22 » poniedziałek, 13 maja 2013, 16:42

TomaszM wrote:Chipsy dla wszystkich są super przekąska, którą sobie podjadamy oglądając TV czy też czytając książkę.
Niestety takie podjadanie wiąże się z dużą ilością kalorii oraz niezdrowym składem naszej przekąski.

LECZ ...

Niedawno natknąłem się w sklepie na takie cudeńko:

CRISPY Veggies Chrupiące plasterki marchwi o smaku papryki

Image

Chrupiące plasterki marchwi to naturalne walory warzyw ukryte w suszonej marchwi. Smaczna i zdrowa przekąska bez dodatku tłuszczu. Plasterki marchwi są doskonałym elementem racjonalnej diety oraz zdrowego stylu życia.

Smaczna i zdrowa przekąska ze świeżych, polskiej marchwi w formie plastrów. W procesie produkcji wykorzystana została technologia suszenia mikrofalowo-próżniowego, gwarantująca wysokie walory smakowe i odżywcze tego produktu. Ponadto Crispy charakteryzują się wyjątkowo atrakcyjną teksturą, są przyjemnie chrupiące i kruche.

Składniki:

- marchew (93%),
- posypka o smaku papryki (7%) - aromat papryki,
- suszony ekstrakt pieprzu czarnego,
- oregano,
- kwas askorbinowy.

MOJA OCENA:

Image 1 opakowanie to tylko 59Kcal
Image bardzo dobry smak
Image bez dodatku cukru i konserwantów
Image bogate w błonnik
Image na 1 paczkę potrzeba aż 300g marchewki

Image - cena (w sklepach od 2 zł - 4 zł)


Ponadto wydaje mi się iż takie "chrupki" "chipsy" można zrobić sobie samemu (w piekarniku), pewnie smak nie będzie identyczny, lecz koszty zmniejszymy do minimum.


Reasumując super produkt dla tych, którzy lubią coś przekąsić w ciągu dnia czy też lubią podjadać między posiłkami.

dobre,sa tez inne smaki,w piekarniku poza tym dlugo zjdzie(tez kosztuje prad/gaz whatever..;)

 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 00:00

Post przez Luppo » czwartek, 16 maja 2013, 12:05

Ja uwielbiam zwykłe,klasyczne,mega kaloryczne chipsy,ale staram się ich nie jeść. Za to te ,,marchewkowe" itp zupełnie mi nie wchodzą.;<

 

Post przez zawiszak10 » środa, 22 maja 2013, 19:04

Jak już jecie chipsy to te Laysy prosto z pieca zawierają 70% mniej tłuszczu i generalnie nie obciążają tak bardzo żołądka.

 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 23 maja 2013, 00:00

Post przez Geronimo » czwartek, 23 maja 2013, 08:25

zawiszak10 wrote:Jak już jecie chipsy to te Laysy prosto z pieca zawierają 70% mniej tłuszczu i generalnie nie obciążają tak bardzo żołądka.


Wszystkie chipsy to syf! Nie ma co patrzeć na te liczby, bo to jedno wielkie g*@no.

 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2013, 00:00

Post przez Calmen » niedziela, 26 maja 2013, 20:12

eksrtac

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 25 cze 2013, 00:00

Post przez Xemksija » środa, 3 lip 2013, 08:04

czasem można chyba sobie pozwolić na chipsy? Raz na jakiś czas?

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 18 cze 2013, 00:00

Post przez mangokiwi90 » środa, 3 lip 2013, 12:04

no no ciekawa przekąska, nie wiedziałam że takowe istnieją

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 14 maja 2013, 00:00

Post przez majkaaa9 » sobota, 6 lip 2013, 10:44

Ja zupełnie wykluczyłam je z mojego jadłospisu i polecam to wszystkim - nic w nich dobrego nie znajdziemy, a do ich unikania można bardzo szybko się przyzwyczaić.

 

Post przez asnyk12 » niedziela, 4 sie 2013, 18:59

Moim zdaniem nie powinno się ich jeść częściej niż raz na miesiąc... bardzo tuczą.. jakie by nie były..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości