Chipsy

Nawet najlepszy samochód nie pojedzie bez paliwa. Kulturystyczne odżywianie.
Przemyśl co jesz, bo to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Dieta dla każdego.
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 6 wrz 2013, 00:00

Post przez Kordio » poniedziałek, 9 wrz 2013, 08:16

Jedzenie codziennie jednej małej paczki chipsów sprawia, że w skali roku dodajemy do naszej diety pięć litrów oleju. Chipsy są po prostu stworzone, by uzależniać. Mają wyjątkowo wyrazisty smak, który nie pozwala poprzestać na kilku kęsach. Ich sekretem jest połączenie soli i oleju. Badacze wykazali, co naprawdę pociąga nas w chipsach, to chrupanie. Im głośniej chipsy chrupią, tym większą sprawiają nam satysfakcję. Dodatkowo przy ich produkcji wytwarza się akrylamid, a substacja ta ma działanie rakotwórcze.



___________
Zobacz wypożyczalnia samochodów warszawa korzystne warunki!




Last edited by Kordio on Wed Dec 18, 2013 11:06 am, edited 1 time in total.


 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 22 sie 2013, 00:00

Post przez ONEEMMETT2224 » czwartek, 12 wrz 2013, 18:38

Niestety to co pisze mój przedmówca to prawda, chipsy uzależniają i to bardzo. Sama tak przyzwyczaiłam się o jedzenia chipsów przy filmie, że z trudem zamieniłam to na inne przekąski typu sałatka, koreczki itp. Ale da się :) teraz chipsy tylko na jakiś imprezach u znajomych

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 9 wrz 2013, 00:00

Post przez Eda1740 » piątek, 13 wrz 2013, 07:21

ONEEMMETT2224 wrote:Niestety to co pisze mój przedmówca to prawda, chipsy uzależniają i to bardzo. Sama tak przyzwyczaiłam się o jedzenia chipsów przy filmie, że z trudem zamieniłam to na inne przekąski typu sałatka, koreczki itp. Ale da się :) teraz chipsy tylko na jakiś imprezach u znajomych


potwierdzam, przez bardzo długi czas nie wyobrażałem sobie wieczornego filmu bez chipsów, paluszków, precli czy popcornu. Trzeba mieć wewnętrzną motywację, żeby z tym skończyć. Dużo przytyłem, więc trzeba z tym skończyć:)

 

Post przez Ancia » poniedziałek, 23 wrz 2013, 10:31

Eda1740 wrote:
ONEEMMETT2224 wrote:Niestety to co pisze mój przedmówca to prawda, chipsy uzależniają i to bardzo. Sama tak przyzwyczaiłam się o jedzenia chipsów przy filmie, że z trudem zamieniłam to na inne przekąski typu sałatka, koreczki itp. Ale da się :) teraz chipsy tylko na jakiś imprezach u znajomych


potwierdzam, przez bardzo długi czas nie wyobrażałem sobie wieczornego filmu bez chipsów, paluszków, precli czy popcornu. Trzeba mieć wewnętrzną motywację, żeby z tym skończyć. Dużo przytyłem, więc trzeba z tym skończyć:)


zgadzam się, choc z bólem serca, chipsy to uzależniacz paskudny...

motywacja... tak, no właśnie, tylko jaka wystarczy? jakieś rady ? :)

 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 14 wrz 2013, 00:00

Post przez Bogusiiaa » poniedziałek, 23 wrz 2013, 11:41

a ja chipsów po prostu nie lubię i problem z głowy. jestem za to beznadziejnie uzależniona od czekolady :o

 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 19 wrz 2013, 00:00

Post przez Sabcia » środa, 25 wrz 2013, 11:19

ale niestety te niedietetyczne są pyszne :(

 

Post przez LIliska » środa, 25 wrz 2013, 17:58

ale niezdrowe ! trzeba dbać o siebie i swój organizm !

 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 26 wrz 2013, 00:00

Post przez Syllwusia » piątek, 4 paź 2013, 09:11

ehh.. a ja bym mogła uzależnić się od chipsów jak i czekolady.. trudno znaleźć dobry zamiennik tych produktów..

 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 25 wrz 2013, 00:00

Post przez Polimiks23 » piątek, 4 paź 2013, 13:12

Chipsy, chrupki jak zwał tak zwał są jak nałóg :P Trudno się od nich odzwyczaić. Mi zajęło to sporo czasu, ale przemogłem się i już ich nie jadam.
Zamiast tego jadam teraz marchewkę pokrojoną w plastry :locurva

 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 8 paź 2013, 00:00

Post przez Anusza8 » wtorek, 8 paź 2013, 06:54

Ja akurat nigdy nie byłam jakimś wyjątkowym fanem chipsów, ale czasem (szczególnie do filmu) się skuszę. Zazwyczaj jednak wybieram te "prosto z pieca", gdyż mają znacznie mniej tłuszczu niż tradycyjne, a w smaku są chyba jeszcze lepsze :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dieta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości