co wy na to

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 06:52

Debora1997 o co ci chodzi bo nie zaczaiłem

xXxKaravxXx kompleksów to ja zadnych nie mam potrafię sie przyznać ze koxowalem ja jestem na tym forum nie wiem czy nawet od miesiąca a ty jesteś zalogowany na każdym nie widziałem twojego zdjecia na tym w profilu to nie wiem czy to ty i wydajesz sie grubiutki najpierw chudzielec z 29 w lapie teraz 43 na sucho z tłuszczykiem ja nie znam takiego przypatku jak ktoś jest na poczatku chudy to po jakimś czasie treningów jest kozak wyzezbiony bo jak ma szybka przemianę materi to trudno o odłożenie sie tluszczu to moje zdanie chcesz zobaczyć moje foty z przed roku wejdź www.m4yoou83.sympatia.pl

tarik ty mi wyglądasz na pseudo pakera gdzie jakieś fotki jak mnie pamięć nie myli to nie wiem czy nie4 czytałem gdzieś twojej wypowiedzi ze trenujesz od niedawna itp zdjecie to uwiężę ps ja po setce mety mialem 39cm jak bys wiedział co to superka to bys kojazyl ze ma sterzenie 25mg na mil i nie ma co jej porównywać do omena który ma najwieksze sterzenie ze wszystkich anabolików

xXxKaravxXx masz troszke racji z tym błędnym kolem mi bardzo dużo spadło wieksza czesc na pewno robiąc przerwy miedzy cyklami 0.5 i 1 rok to trudno to utrzymać i to bez odblokowania i nie wiem czemu piszesz o jakiejś zlosci poprostu ci nie wieze i koniec

I jeszcze jedno dzisiaj na siłowni rozmawiałem z takim chłopaczkiem o którym myślałem ze jest poczatkujacy mial z 37 w bicepsie chciałem mu coś doradzić i zapytałem ile ćwiczy okazało sie ze 5 lat na diecie i na odrzywkach mało prawdopodobne są twoje wyniki przy jego to nie jeden taki przypadek który znam

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 07:27

I jeszcze jedno dzisiaj na siłowni rozmawiałem z takim chłopaczkiem o którym myślałem ze jest poczatkujacy mial z 37 w bicepsie chciałem mu coś doradzić i zapytałem ile ćwiczy okazało sie ze 5 lat na diecie i na odrzywkach mało prawdopodobne są twoje wyniki przy jego to nie jeden taki przypadek który znam
takie chujowe teksty to opawiadaj tym cipkom z sympatii

- piszesz że nie wierzysz że to ja na fotce, a ja ci mogę powiedze? ze ci nie wierze ze to ty na tamtej i możemy sie tak bawia bez końca
- nie wierzysz mi że trenuje na sucho, trudno , bede musiał z tym ?ya, :lol:
- chyba po to sie trenuje i wpiepsza jak zwierz żeby tya i być dużym, a ten kolo z twojej opowieści to chyba miał obsrane kalesonki że sie po 5 u latach dorobił 36 cm
- jesteś na tym forum bo gdzie pojawisz dostajesz bana, nie umiesz ?ya z ludzmi i tyle

- napisz 3 sensowne powody dla ktoryxh nia3 bym k3amaa !!!

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:41

Post przez RODOLFO » poniedziałek, 12 paź 2015, 07:32

tarik ty mi wyglądasz na pseudo pakera gdzie jakieś fotki jak mnie pamięć nie myli to nie wiem czy nie4 czytałem gdzieś twojej wypowiedzi ze trenujesz od niedawna itp zdjecie to uwiężę ps ja po setce mety mialem 39cm jak bys wiedział co to superka to bys kojazyl ze ma sterzenie 25mg na mil i nie ma co jej porównywać do omena który ma najwieksze sterzenie ze wszystkich anabolików  
I

:-) :-) :-)

stary ty nit jesteś normalny. po pierwsze fotek swoich nie wrzucałem.
po drugie nawet jakbym wrzuci3 to jaka pewnosa masz że były by moje?
po trzecie to wcale nie porownywa3em tej twojej superki do omy tylko napisałem że mi poszło tyle po cyklu z omka
a po czwarte to wiedz że nie czyta3es mojej wypowiedzi że trenuje od niedawna itp.

ps. niedługo zamierzam kupić aparat cyfrowy i jak to zrobie to postaram sie wrzucia jakieś fotki

xXxKaravxXx najwieksza przerwa to 8 miesięcy :lol:

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 07:34

RODOLFO - a jakie były spadki w tym czasie ?

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:41

Post przez RODOLFO » poniedziałek, 12 paź 2015, 08:26

ogólnych spadków miesni nie ale zawsze po cyklu testosteronowym schodzi mi około 2 kg wody.
a teraz robie rze1be bo ostanim cylkem jak jechałem to troszke pofolgowa3em sobie z dieta i jad3em dużo tłuszczu( 18 tostów dziennie-oprocz normalnej diety) i na brzuchu mi sie od3o?y3o co nieco i ?y3y na bicepsie zanik3y :lol:

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 08:41

xXxKaravxXx to ty sie złościsz jak by coś z tym twoim treningiem na sucho było nie tak jak nie wiezysz ze to moje foty wejdź jeszcze raz pojawia sie nowe samego mojego pieska
uwierzył bym ci ze na sucho jak bys nie był taki chuderlak wczesniej mój brat tak wyglada chociaż nigdy nie był na siłowni trenuje rugby przez polowe swojego zycia
jakoś ci nie wieze i mosisz z tym zyc bardzo mi przykro i nie wiem czemu sadzisz ze nie umiem zyc z ludzimi porostu nie jestem naiwny

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 09:03

- ten link naraazie nie działa, tez mam takiego pieska
- nie wierzysz mi trudno, tymbardziej mnie motywujesz do działania
- nie dogadamy sie bo obaj jesteśmy uparci
- wierze ze to twoje foty bo wyglądasz na goscia ze skuta dupa

- ale podaj mi 3 powody dla których miałbym k3amaa , co bym z tego miał ?
ktoś by mi za to zap3aci3 ?
bez sensu
jak bym miał o tym pojecie to bym pisał w Dopingu a nie pisze bo guzik o tym wiem

w lipcu bedzie 6 lat treningu - wierz albo nie - na sucho z odzywkami stosowanymi okazjonalnie

niech sie inni wypowiedzą

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 10:03

dobra daje juz ci spokuj jeszcze tylko pare zdan duza czesc osub na tym forym w dziale fotki przyznaje sie do koxowania i nie ma sie wcale czym pochwalić sadzisz ze wszyscy sie przyznali co bira mysle ze ponad polowa koxujacych pisze ze nic nie brała oprucz kreatyny i gainiera bywasz na tego typu tronach wiedz widziałeś napewno zdjecia ogrra 18 lat chłopak sutki jak podniecona kobieta spuchnięty jak chuj i pisze ze nawet odrzywek nie brał paranoja .
nie wierze ze nie prałeś dla tego ze ja tez zazekalem sie ze nie sięgnę po sterydy ale po ciężkich treningach ważąc 50kg jedząc ok 2 g bialka na k m c nie poszło ni mawet grama sily przez ponad pol roku i nie widziałem innej drogi
i jeszcze jedno nie pisz mi ze jestem zakompleksiony bo jak by tak było to bym powklejał swoje spompowane fotki i pisał ze jadę na kreatynie i na ryżu i nie wiem co to sterydy a dupę to fakt mam skuta ale przynajmniej nie takim guwnem ja omen a mety wziolem w swoim zyciu 1

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 10:15

- nie stosowałem nigdy saa/ph powiem ci dlaczego, bo zanim zacząłem trenować byłem vegetarianinem i na tej fotce to widaa (aktualnie od dawna jewm mieso), zacząłem trenować żeby poprawić siłe, ktoa była mi potrzebna do wykonywania akrobacji w capoeria trenowa3em przeszło 5 lat no i chcai3em troche przytya, zawsze traktowa3em to jako drogę do lepszego zdrowia a nie do samodestrukcji i taka jest miedzy nami roznica, fakt że stosowałem wegetarianizm/straight edge może ci podpowiedzieć ze zaleza3o mi na zdrowiu
- pozatym jest za wiele osób które we mnie wierza i dla których musze byc zdrowy i ktoe mi po prostu zaufały i którym dawno temu obiecałem ze nie bede sie bawi3w takie syfy, przez tan caly czas mam laske i musze byc sprawny
- okazuje sie że można tyc, przez te prawie 6 lat miałem z 2 dni wolnych od treningów , pije 2-3 razy w roku, nie pale, biegam z psem, mam dobre warunki do tycia po ojcu który tez trenowa3 i czesc sprzętu mam własnie po nim
- odzywki stosuje jak mam kasę nistety jako student nie mam jej za wiele, za rok skończę i wtedy bede mogł sobie pozwolić na prawdziwa suplementacje
- ale przez te wszystkie lata nie jem tylko wpiepszam i to jest wg mnie droga
- teraz jak czytam te wypowiedzi w Dopingu to na sama mysl robi mi sie niedobrze jak czytam o kurczeniu jader, gino, syfach itp , a najwieksza paranoja to blokowanie i odblokowywanie przysadki, to jest chore i nie bede sie tak poswieca3 -
dla czego ? żeby komu zaimpwnowac ? ja mam inne pola do popisu
zaczae3em trenować i chyab sie od tego uzalezni3em
- a ty koleszko, nigdy nie przekonasz sie co bys osiagna3 na sucho i dlatego taki ton tych wypowiedzi
- jak zacząłem trenować szło mi bardzo dobrze massa/siła szła idealnie potem było gorzej, ale trenowa3em capo i miałem dużo ruchu ale tez kg szły jak rzucia3m treningami capo wtedy zacze3o sie dopiero tycie 10kg w rok potem w następny 5kg, zawsze wydawa3o mi sie że idze mi dobrze, nazwa3bym to euforia, ale dopiero nidawno zdałem sobie sprawę ze mogło by byc o wiele lepiej bo sie staram i nie odpuszczam treningów , ale co? ja sie nie poddaje
- jak zaczynałem to wiedziałem ze to zabawa na d3u?szy czas - miałem takie przeczucie
- jeszcze jedna rzecz , boje sie skutków ubocznych znając moje szczęście newnie bym złapa3 wszyskie po kolei
ale sie rozpisałem , ale to wszystko prawda, moze ktoś to przmysli i we1mie do siebie i nie bedzie sie bawi3 w ta patologie

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:41

Post przez RODOLFO » poniedziałek, 12 paź 2015, 10:29

dobra chłopaki luz :prosze: już luz :swieta:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości