co wy na to

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 12:30

spoko, fajnie jest - :lol: :lol: :lol:

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 13:38

uważasz ze przemyslany cykla raz na rok to patologia dla mnie patologia jest chodzenie na dyskoteki po to zeby naćpać sie piguł i poskakać przy tandetnej muzyce i jeszcze większość loczy kox z tym guwnem , nie dawno robiłem sobie badania i wszystko jest ok mam troszke podwyższony cholesterol ale to dla tego ze brałem inne bardzo silne leki przez półtora roku ja tez mam kobietę i nie mam zadnych problemów ze tak powiem fiut mi staje jak nawet wiatr zawieje mam zamiar wzioc jeszcze jeden cykl przed wakacjami i puznie dam sobie spokuj na pare lat ale nie z treningami bo z tego sie juz napewno nie wylecze , wiem ze jak bym nie ćwiczył i nie koxowal to napewno bym cipal jak polowa moich znajomych

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:41

Post przez RODOLFO » poniedziałek, 12 paź 2015, 13:53

może tym ziomkom z MONARU zaczną koks dawaa żeby ich z na3ogu wyleczya :-) :-) :-)

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 14:10

- koks i dragi są patologia, dyskoteki są tandeta tu sie z tobą zgodzę
- narazie masz tylko cholesterol podwy?szony, narazie , nie życzę ci zle ale jak masz troche wyobra1ni to sam wiesz o co chodzi, jakie leki brałes ?
- ostatni cykl - dobre , chyba sam w to nie wierzysz, juz byli tacy co tak mowili, chyba cie w końcu panna przekona3a

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 03:32

Post przez Popiszprace » poniedziałek, 12 paź 2015, 14:31

koleszko jeżeli chciałes pogadaa o xXxKaravxXx to takie rzeczy załatwićmy przez PW
znam ludzi co maja 4 cm w lapie po 12 miesiącach treningu (w wieku ok 25 lat).
także takich, którym przyszło po 8 cm w lapie po pierwszym roku treningu
wiec 14 cm w 4 lata jesy jak najbardziej do zrobienia bez dopingu
nie wspominając już o 5,5 roku treningów :lol:
i zareczam, że koxow nie brali.
genetyka ma tu bardzo duży wpływ.

ale, mnie nie obchodzi, że akurat ty bierzesz - to twoje życie, zdrowie, cia3o.
wybrałeś sobie taka drogę i ch... mi do tego.
nie potepićm tego, bo to norma w kulturystyce
ja patrze na swoj wyglad i to jest dla mnie priorytetem - a nie inni.
prawda jest taka, że im wiekszych ludzi widze (obojetnie czy po koxach. czy nie) - tym bardziej przykładam sie do cwiczen, aby osiągnąć jak najwiecej.

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 14:41

ja znam tez bardzo ludzi juz mi nie chce sie o tym pisać bo mię to nudzi i zamknijcie juz ten post bo nie chce mis ie czyatac ja znam co ma 4 ja znam co ma 45 kur.....wa ja znam tyle ludzi co walili kox w miarę rozsądku i nie wiedzieli o tym ich najbliżsi koledzy tylko po pijaku sie wygadali a tak wogule moderatorze wes pokaz fotki bo polaowa tych moderatorów to jakieś internetowi popaprańcy co sie wymądrzają i te słowo to mi na nerwy dziala. gdzieś nie wiem czy na tym forum ktoś napisał ze nawet kulturyści polscy nie biorą tak sie składa ze miale przyjemność posłuchać jednego bardzo znanego który mówił ze oprucz gury koxow to jeczcze garść prochow rano na powyzszenieo ciśnienia wieczorem na obnizenie zastrzyki z insuliny i jeszcze kupę innych prochow takie osigi jak piszesz to są mozliwe na bardzo drogiej djecie i na suplemetach teraz w kulturystyce i fitnes jest artykuł o takim zapasniku co zaczął trenować kulturystykę zrzera 15 tabletek dziennie roznych odzrzywek po takim czymś watroba jest bardziej zjebana jak po setce mety
xXxKaravxXx pytasz jakie leki brałem tegretol 25 nie weim czy wiesz co to , ostatni cykl zapewniam cie ze tak przed ostatnim cyklem zrobiłem rok przerwy i gardzo grubo zastanawiałem sie czy zacząć znowu brac

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 14:54

http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtopic.php?t 2269 http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtop...opic.php?t 2269 xXxKaravxXx tak wyglądali ludzie którzy ćwiczyli polowe zycia a przez cale uprawiali sport wiec nie dziw sie ze ci nie wieze i skończmy ten temat na takim drugim forum www.sfd.pl kurwa są wieksi kolesie i wypisują ze maja po 47 w lapie albo 43 po roku albo trzech treningu jak mozna tak ściemniać i nie miec odwgi sie przyznać a zapewniam cie ze juz w tamtych czasach byly sterydy piersi koxiaze to oficerowie ss koxowani przez hitlera

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 15:53

- teraz to juz chyba masz bana
- sam sie do mnie przyj..a3es, wiec sie nie denerwuj ze dyskusja sie toczy
- masz jakas manie przesladowcza i wszędzie widzisz koks, to trzeba wg mnie leczya
- pozatym jakiś chaos twoich wypowiedzi świadczy o twojej wsciek3osci, jesteś wciek3y fakt, proponuje leki uspakajace
- podobno sterydy maja negatywny wpływ na uk3dd nerwowy jesteś najlepszym przykładem
- dobrze że ty nie pijesz, bo z twoja wsciek3oscia jeszcze bys kogoś zabi3
- zastnaow sie nad soba, zobacz każdy swoj post, w każdym coś albo ktoś ci sie nie podoba

- kończymy dyskusje, ja jeszcze raz powiem ze z koksem nie miałem nic wspolnego, kto ma troche oleju w g3owie i czyat3 moje wypowiedzi to mi uwierzy - a jak nie trudno

pozdrawiam wszystkich

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 16:32

xXxKaravxXx ja sie wcale nie denerwuje dyskutuje z taba jeszcze tobie mogę uwiezyc ze jedziesz na sucho 6 lat to kupa czasu ale to ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jak dużo ludzi ćwiczących na siłowni bieżę kox ponad polowa na pewno a jaka czesc z tych ludzi którzy ćwiczą wyglada imponująco
a ty tak sie złościsz i tak negujesz koxiazy jak bys sie bal skutków ubocznych i złościł sie ze inni zrobią to samo co ty w znacznie krótszym czasie i z mniejszym wysiłkiem

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 16:36

- wiem że mnustwo ludzi wali/wali3o/bedzie walić sok, to nic nowego, napewno wyglądają imponująco koksy to niezłe przyspieszacze - juz ci pisałem ze boje sie skutków ubocznych, mnie to wcale nie złosci że inni robią to o wiele szybciej - bo bym chyba musiał zwariowac, oni ostro zaczynają ale znaczanie szybciej kończą karierę z żelastwem a ja nie i powiem ci ze juz przeczeka3em nie jednego koksa z mojej okolicy i teraz to oni są chudymi bolkami i schodzą mi z drogi
- nie jestem jakimś amatorem/desperatem czy plazowym pakerem żeby mi tak na tym zale?a3o a i tak jestem duży a byłem ma3y i chudy , ale to wszystko uparcie bo jestem uparty jak cholera
- proponuje poczytać opisy na co naprawdę są sterydy, na jakie choroby i jakie są dwki lecznicze i wtedy może zrozumiesz ze to patologia, i jak bys to nazywa3 bezpieczny cykl , przemyslany cykl , cykl z głowa to nadal jest qrewska patologia
- zawodowcy niech koksuja, ale amatorzy powinni trenować na sucho a tu coraz m3odesz gnoje zaczynają walić koks, bo istnieje jakby ciche przyzwolenie
- mówisz ze brałes tegretol 25 - a ja znalazłem ze to czopki doodbytnicze-lol, na co to lek ? moze lubisz takie zabawy ?

aha i jeszcze jedno odnośnie całego postu, robienie takiego sledztwa, zak3adanie specjalnego posta itd , jest totalnym syfem z twojej strony koleszko, kto cie wychowywa3 że ci nie wpoi3 jakich podstwowoych zasad, na kolegów pewnie tez donosisz, znam takich ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości