co wy na to

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » niedziela, 11 paź 2015, 20:05

niech sie ktoś wypowie czy mozliwe jest zrobić z 29 cm w lapie przez 4 lata 43cm moim zdaniem nie znam dużo osub które ciezko pracowały koxujac na diecie itd zeby zrobić 43cm ktoś tu sciemnia :evil:

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:41

Post przez RODOLFO » niedziela, 11 paź 2015, 20:09

a niby dlaczego nie jest to możliwe? jeden zrobi 6 cm w ciągu roku, drugi 1 cm.
wszystko zależy od człowieka :lol:

 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 sie 2015, 03:32

Post przez Popiszprace » niedziela, 11 paź 2015, 21:41

14 cm w 4 lata ? - mysle ze dałobty rade.
przy bdb diecie prawdopodobne nawet bez koxow.
na poczatku (pierwszy rok, dwa) notuje sie szybkie przyrosty

ale to także zależy od danej osoby (wypowied? RODOLFOa) - każdy ma inna genetyke.

ktoś tu sciemnia
kto ??

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 05:44

moim zdaniem jest to niemożliwe jeżeli ktoś jest kawal chłopa to tak , u mnie na siłowni jest taki osiłek wielki chłop poprostu ma zajebiste predyspozycje wyciska 14 i ma w lapie 42-43 na sucho ale on w podstawówce był juz ogromny ale jeżeli ktoś ma na poczastku 29 to znaczy ze ma szypka przemianę materi moim zdaniem w zyciu mu sie nie uda znam kolesi co na koksie dochodzili do 43 i to nie na byle jakim przez pare latek moim zdaniem jest to prawie nie mozliwe

 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 13 sie 2015, 18:44

Post przez Richards__ » poniedziałek, 12 paź 2015, 05:51

ja np ćwiczę 4 lata 2 bardzo intensywnie zawsze zazekalem sie ze nie sięgnę po anaboliki i ale po jakimś 1.5 roku nie widziałem innej drogi moze dla tego ze jestem Ektomorfik wziolem w zyciu 3 cykle mam w bicepsie 47 w prawej w lewej 44,5 (spora ruznica ale spowodowana jest troszke inna budowa lewej na luzie mam w obwodzie tyle samo 41cm) przez te 2 lata trzymam dietę i nie mialem przerwy nawet miesięcznej w treningach i nigdy sie nie obijałem jeżeli było by to mozliwe na sucho w zyciu bym nie sięgną po kox

 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 21:51

Post przez Hilderbr71 » poniedziałek, 12 paź 2015, 06:08

Moim zdaniem dałoby rade 14 cm w cigu 4 lat z koxami to bez problemu

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 06:16

odnosze wrażenie że dyskusja toczy sie o mnie, ale Richards__/wsiek3y nie jest na tyle odważny żeby to napisać - lol
w jednym poscie napisałem że zrobiłem bic z 29 do 43 cm ale nie w 4 lata tylko !!! w 5,5 roku (regularene treningi 2 przerwy po 1,5 tygodnia)

- koleszko/wciek3y nie pisz 2 postów pod rzad, jest tu jakiś mod ?
- widze że mnie polubi3es, wiec pociągniemy ta dyskujsie - (do moda ! bedzie weso3o wiec może przenieście to do humoru - żeby nie było nieporozumien)

- da sie zrobią te 14 cm w ciągu przeszło po3 dekady, jak ktoś w to niewierzy to znaczy że jest po prostu cieniażem
- możesz mi wmawiać sok, go..no mnie to obchodzi, tak samo jak gówno mnie obchodzi co o mnie myslisz, ale wg mnie masz koleszko duuuze kompleksy, lecz je w realnym swiecie a nie w wirtualnej rzeczywistości - chyba że jesteś nastepnym wirtualnym pakerem - lol

- przeczytałem nideawno na pewnym dużym forum wypowiedz jedego starego koksiarza a jedniczesnie moadergo goscia , napisał że koksowanie to b3edne ko3o, bo zaczyanajac koksowanie sie w nie wpada i żeby utrzymać wymiary i siłe z cyklu trzeba zaraz wchodzia w następny cykl, a w punkcie wyjscia (czyli po spadakach i czasie od ostatniego strza3u) zostajesz z tym co w tym czasie mogłbys zrobią na sucho + skutki uboczne + brak kasy , takie rowanie bardzo madre - wiec jak ci sie wydaje że jesteś taki kozak bo masz 46 cm w bicu, to juz pewnie zrozumiałes że będziesz sie musiał kuc do końca zabawy ze sztanga, moze stad ta złosa

- wrzuć jakas fotkę to ocenimy te 46cm, a moze sie pomysli3es i masz tam naprawdę 36cm ?

- i jesscze jedna rzecz : napisz 3 powody dla ktoych miałbym k3amac ?

 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sie 2015, 07:41

Post przez RODOLFO » poniedziałek, 12 paź 2015, 06:17

ja np ćwiczę 4 lata 2 bardzo intensywnie zawsze zazekalem sie ze nie sięgnę po anaboliki i ale po jakimś 1.5 roku nie widziałem innej drogi moze dla tego ze jestem  Ektomorfik wziolem w zyciu 3 cykle mam w bicepsie 47 w prawej w lewej 44,5 (spora ruznica ale spowodowana jest troszke inna budowa lewej na luzie mam w obwodzie tyle samo 41cm) przez te 2 lata trzymam dietę i nie mialem przerwy nawet miesięcznej w treningach i nigdy sie nie obijałem jeżeli było by to mozliwe na sucho w zyciu bym nie sięgną po kox

stary ja po pierwszym cylku omki skoczy3em z 39cm na 43cm. teraz po kilku cyklikach mam 49cm.

a to że koks to b3edne ko3o to prawda ale nie do konca. gdy zaczynamy swoja przygode z koksem to chcemy być z cyklu na cykl coraz wieksi i silniejsi. i nie odstawiamy z tego powodu że boimy sie utraty masy lub siły. a co do spadków po cyklu to mam takie zdanie że koksuje od prawie 4 lat i spadki miałem po pierwszym zetknięciu z koksem ale wtedy o nim mało jeszcze wiedziałem. jak ktoś spieprzy cykl to ma własnie takie b3edne ko3o: spadek masy i powrót znów na koksie :lol:

 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 14 sie 2015, 02:18

Post przez xXxKaravxXx » poniedziałek, 12 paź 2015, 06:19

RODOLFO - a jaka miałes maxymalna przerwe miedzy cyklami ?

 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 11 sie 2015, 03:01

Post przez Debora1997 » poniedziałek, 12 paź 2015, 06:52

Kto?! K3amie tu jak z nut ?! Kto ?!

bzdura.... dieta i właściwy trening to podstawa. sam znam pare osob, które zrobiły o 45cm w obwodzie

Następna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości