Dysporporcja

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 65
Dołączył(a): środa, 17 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: południowa Polska

Post przez Budrys » czwartek, 25 lis 2010, 22:24

no ja też Nox, ale nie ma bata żeby lewe ramie rosło gorzej od prawego JEŚLI PODDAJEMY GO takiemu samemu treningowi.
Problem w tym że jak robie uginanie z hantlami na bicepsy to na prawą ręke prawie zawsze jestem w stanie zrobić więcej...
Mimo wszytsko jakoś się tym nie przejmuje, nie będe odpuszczał prawej łapce tylko dlatego że jest lepsza od lewej i "powinna zaczekać" na koleżanke w rozwoju :P

Czasem natomiast... wstyd się przynać troche, ale potrafie sobie w myślach powiedzieć przy uginaniu hantli lewą (słabszą) ręką do niej"no dawaj kurwa!! pokaż że nie jesteś gorsza od prawej, jeszcze jeden reps. dawaj, dawaj"



..czasem posłucha :P :P :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » czwartek, 25 lis 2010, 22:35

Ja jako typ praworęczny przy treningu izometrycznym [pozy obowiązkowe] np. bicepsy przodem, bicepsy tyłem, klatka bokiem czuję jak prawe ramię maksymalnie się spina, przy dłuższym napięciu ~ 20 sekund odczuwam ból - palenie
Niestety w lewym jest odwrotnie, nie mogę tak dokładnie spiąć mięśnia dwugłowego jak w prawym ramieniu.
Podobnie jest też w ćwiczeniach.

Sporo znajomych też tak ma, widocznie tutaj może być pies pogrzebany :locurva.
Trzeba się przerzucić z prawej ręki na lewą w codziennym życiu i może będą efekty [bez skojarzeń, nie o to chodzi :locurva]
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 65
Dołączył(a): środa, 17 lis 2010, 01:00
Lokalizacja: południowa Polska

Post przez Budrys » czwartek, 25 lis 2010, 22:45

Nox napisał(a): [bez skojarzeń, nie o to chodzi :locurva]

jasność że bez skojarzeń, zresztą jeśli chodzi o te czynności z pod hasła "skojarzenia" to próbowałem lewą -i jest hujuwka. Cienko to wychodzi :x Niecierpliwie sie i przeskakuje na prawą ręke :P


Myśle że właśnie w ćwiczeniach izometrycznych można pokładać dużą nadzieje na wyrównanie się lewego bica. Tylko trzeba więcej popróbować. I to jak najbardziej tyczy się też mnie ;) Poza tym to jeszcze trzeba spoglądać na to czy przy robieniu powtórzeń z supinacją lewy nadgarstek ma tak samo dużą rotacje jak prawy... Takie zadanie na przyszły trenin biców :)

Poprzednia strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości