Gdzie tam panie przeklamanie(only dla koksiarzy) :P

Środki farmakologiczne: sterydy, prohormony - sztuczne podnoszenie wydolności organizmu. Iniekcja domięśniowa, porównanie sterydów, przykładowe cykle, skutki uboczne. Dział powyżej 18 roku życia.
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 11:55

Post przez Kamcio_Wes » czwartek, 27 paź 2016, 12:32

ja kiesy dowiedziałem sie ze kumple ladowal dece dopiero po 5 latach, jak juz nie mialem z nim zadnego kontaku ...

 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 sie 2015, 06:52

Post przez lopkasobest_40 » czwartek, 27 paź 2016, 12:46

W niektórych srodowiskach, dla mniejszego zla, temat lepiej przemilczec.
wśród swoich, nie ma powodu by sie kryc.
wyobrażacie sobie gdybym w gazecie rozpowiadał na lewo i prawo ze kluje dupe? Intelektualistom, niejednokrotnie występującym w TV, komentatorom zagranicznym i gospodarczym... żaden by mi reki juz nie podal, a moja reputacja leglaby w gruzach.
Wydaje mi sie, ze SAA to sprawa osobista, i to ja decyduje kto ma wiedziec, a kto nie.
Fakt, ze to zle i naganne.
Ale czy wszyscy musza wiedzieć o mojej słodkiej tajemnicy? :D

 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 16:52

Post przez Adiir1978 » czwartek, 27 paź 2016, 13:00

Kamcio_Wes pozerem hmm poprostu Lapy to jest male miasteczko i jak by sie zwiedzieli ze podjadam to by każdy mnie palcami wytykał jawnie ciut nie wies hrhrhr a ja wole ściemniać ludziom chodź itak gadają ze ja koxuje ale 100% pewności nie maja :D ... co do tego ze tylko tu jestem taki ostry zapalony koksiarz to ja nic nie zgrywam tak wewnętrznie cuzje na forum nikt z reala mnie nie zna wiec mogę sie chociaż tu wygadać chyba ze widzisz coś naprzeciw ; niech ktoś napisze 3 sensowne powody, dla których mial bym ściemniać 1.Nie chcesz zeby Cie Oli wyśmiał
2.Nie chcesz wyjsc na klamce
3.Moze na forum jest jakiś znajomy iniechcesz zeby sie dowiedział ze saa ladujesz

 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 11:55

Post przez Kamcio_Wes » czwartek, 27 paź 2016, 13:03

marjio i właśnie stad sie biorą stereotypy, bo ludzie w realu jawnie klamia, rosna jak na drozdzach a pociskaj kity ze na bialku serwatkowym (tym najnowszym ) i na super diecie

sami stwarzacie takie wzorce, a potem inni na tym cierpić, wyjątek potwierdza regule - niestety

Adiir1978

1. mialy byc sensowne powody

2. i tak mnie wszyscy maja za klamce, a ja nie mam sie do czego przyanac,
mam wymsyslic sobie jakieś wirtualne cykle i je tu napsiac, zebyscie mi dali spokoj ?
interent jest anonimowy i dlatego każdy moze, pisać prawdę

ale jest sytuacja w ktorej, powiedziałeś komuś znajomemeu ze jesteś na forum, ja tego nie robie, jestem tutaj w 100% anonimowy

3. znajomi, odezwjicie sie

 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 05:52

Post przez LLongin » czwartek, 27 paź 2016, 13:06

ci którzy nie ćwiczą nie maja pojecia o treningu i mówiąc im nawet ze jesz kreatynę to juz wtedy na ciebie krzywo patrza.
moi starzy uznaja gainera za sterydy,a kumpel mysli ze bcaa to jakieś anabole

 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 25 sie 2015, 13:01

Post przez Plunkettt » czwartek, 27 paź 2016, 13:09

na tym Forum sterydy to temat TABU , wiec niedziwie sie ze ludzie sie tu kryją z koksem

nieraz byly KAZANIA

 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 11:55

Post przez Kamcio_Wes » czwartek, 27 paź 2016, 13:13

a ty sie przyznajesz kumplom w realu ze walisz cykl nie robisz odblokowania bo nie wiesz co to jest, a za dwa tygodnie robisz kolejny ???

 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 7 sie 2015, 16:52

Post przez Adiir1978 » czwartek, 27 paź 2016, 13:38

Kamcio_Wes ja nikomu nie mówiłem ze ejstem na forum koleś wszedl i zobaczył moje fotki w galerii ale i tak juz tu niezaglada
heh wczoraj jeszcze musialem nakłamać dla mamy ze nic nie podjadam
Kamcio_Wes sie nie dziw ze CIe o koxidlo podejrzewają bo w zyciu jeszcze nie widziałem kolesia tak przybitego i zmasowanego bez saa 39-40cm w lapie na rzezbie sie da ale nie 43-44cm w lapie duze bary spora waga

 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 12 sie 2015, 05:55

Post przez rybek » czwartek, 27 paź 2016, 14:03

Panowie... Majac poterzna wiedze i obecne suple mozna dużo osiągnąć bez sokow... ale mlodym napaleńcom trudno to wyjaśnić tak naprawdę jeżeli mysli se powaznie o kulturystyce, trojboju, strongman, podnoszeniu ciezarow, sztukach walki, kolarstwie, biegach, to mozna rozważać sterydy, bo wtedy to ma sens. no chyba, ze macie kasę zebyc zapićc wszystko na ostatni guzik. bo każdy chce byc zdrowy po 40stce :-P

oli jak jesteś gotowy kuc sie codziennie w bicepsy i tricepsy to zrobimy ci ta lape :

 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2015, 11:55

Post przez Kamcio_Wes » czwartek, 27 paź 2016, 15:13

Adiir1978, a ilu znasz ludzi którzy trenują 6 lat non stop i nie stosowali saa ?

k.u.r.w.a, moze jestem ewenementem w skali kraju

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Doping

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości